Yarbay
12 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
idealtepe bostancı sahil anroşman dolgu çalışmaları yüzünden, idealtepe sahil yolu-e5 baglantısı resmen çamur deryası ve buzlu yoldan daha kaygan bir hale geldi. Hele o harfiyat kamyonlarının birbirleriyle yarış edercesine yarattıkları tehlike ve sebep oldukları kazalar artık bu yolu kullananların kabusu oldu. Tüm şikayetlere ve hergün meydana geken kazalara rağmen hiçbir önlem alınmıyor. Bununla birlikte sözde yolu temizlemek için görevlendirilen belediyenin temizlik araçlarının arkasındaki işaretler yanlış, çalışmayan ışıklı tabelalar, gece çalışmalarında farları yanmayan araçlar, çakma xenonlu resmi araçlar herşey var. Bu yolu kullananların dikkatli olması gerekir.
Az önce telegol programını izlerken, Galatasarayın opel ile sponsorluk anlaşması imzalayacağı söylendi. Bunun üzerine Erman Toroğlu da kendine has üslubuyla vw marka aracı olduğunu ve kazıklandığını söyledi, doğuş paramı geri versin gibi bir laf etti. Arızası ise araba durduk yere geri geri gidiyormuş hatta bir keresinde arkadaki araca çarpmış ve stoplar kırılmış falan filan. Şimdi bu arıza ne olabilir, ne ile alakalıdır merak ettim. Tabi Erman Toroğlu gibi birisinin, sahip olacağı muhtemel vw leri göz önünde tutarak tahminler yürütürsek. Bu tarif edilen arızayı forumda yasayan var mı?
Herkese merhaba, sedan focusumun jantlarını beğenmiyorum, x paketli olmasına rağmen TR ye 16" jantlarla geliyor. Style paketli focusların jantları daha güzel görünüyor. 17" taksam yay gerekir mi? Koyu renkli jantlar çok hoşuma gidiyor, tavsiye de bulunabilirmisiniz.
İstasyon sayısı az olan ve bu nadir istasyonlardan biride evimin yakınında bulunan TP nin, eurodiesel leri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Eurodisel litresi 3,58TL ye satılıyor ve çevremdeki en uygun dizel burası. TP den dizel yakıt alan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa memnun olurum, Saygılar
Arkadaşlar herkese merhaba, bu sabah işe giderken bağdat caddesi girişinde bostancıda, markası ve modelini anlayamadığım bir test aracı gözüme çarptı ve telefonumla foto çektim. Resimdeki aracın markası ve modelini bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar, bayramdan 1 hafta önce babamın honda civic aracıyla, kardeşim küçükyalıda maddi hasarlı trafik kazası yaptı. Çok şükür burnu bile kanamadı fakat araç hala seviste, her seferinde ileri bir tarihe gün veriyorlar. Her konuştuğumuz yetkili başka konuşuyor, birbirlerinden haberi yok. Pazartesi veya salı teslim edeceklerdi hala beklemedeyiz. Siz siz olun mutluhan dan uzak durun. Sizlerden ricam bunları nereye şikayet etmeli ne yapmalı görüş ve önerilerinizi bekliyorum. Saygılar

Evet arkadaşlar 90lı yıllarda ülkemizde tek tük de olsa böyle bir marka vardı, genellikle eskiden sucuların kullandığı mini van tarzı araçları gözüme çarpardı, birkaç kere de sedan modelini görmüştüm o zamanki kia ya çok benziyordu, uzakdoğu menşeliydi sanırsam, şimde ne oldu ona bileniniz var mı
Arkadaşlar herkese merhaba, uzun süredir çicgi kahraman, "mcqueen"lcd tv arıyorum nette, bulamadım. Yeğenim için arıyorum, telefonda her konuşmamızda aldın mı diye soruyor. Bi yardım ediverin markası ne olursa olsun yeterki mcqueen olsun, Bayrama kadar bulmam lazım. Şu çocuk odaları için olan minik lcd tvlerden. Teşekkürler
Arkadaşlar merhaba, babama almayı düşündüğümüz subaru legacy hakkında olumlu ve olumsuz hertürlü fikir ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Benim için enine boyuna hertürlü özelliklerini, eksikliklerini rakipleriyle kıyasandığında öne çıkan artı ve eksileri belirtirseniz çok sevinirim. Netten bilgi toplamaya çalıştım fakat ayrıntılı bilgi alamadım. Mutlaka vardır ama ne biliyim kendi sitesinde esp var mı yok mu onu bile öğrenemedim. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim
Hakkında
Forum İmzası:
BLUEOVAL 2011 FIII TDCI TitaniumX
Hakkımda:
BLUEOVAL
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.266
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 112.731 (Bu ay: 369)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.