Binbaşı
11 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iyi forumlar.

Elimde iki tane gamepad var. Biri sol stick durduk yere yukarıda sabit kalıyor 2-3 dakikada bir. Bunu nasıl çözebilirim.

İkincisi ise tuşlara sert basmam gerekiyor işlemesi için.

Sizce bunları söküp tüm parçalarını bulaşık makinesinde yıkasam olur mu?
E490 Thinkpad aldım ama touchpad i hic kullanisli ve kaygan degil. Bunu sizce nasil cozebilirim? Sticker falan var midir?
İyi forumlar arkadaşlar. Ben son nesil 4 çekirdekli MX150 ekran kartlı Xiaomi 13.3” laptop almak istiyorum ama nereden alacağıma karar veremedim. Sizce en sorunsuz nereden alınır?
İyi forumlar arkadaşlar.

AliExpress ten xeon islemcilere bakiyorum fakat ES (engineering sample) islemcilere oc olmuyormus. Diger islemciler icin saticilarla sordugumda oc ile ilgili bilsininin olmadigini söylüyorlar. Mesela ivy bridge veya sandy bridge xeon islemcilerin hangilerine oc olur ve verimli olur mu kaliteli bir sivi sogutma ile?
Arkadaslar wp de sessize alinan kisileri kisa yoldan nasil bulabilirim?
Arkadaşlar AliExpress’de Intel Xeon CPU E5 2440 165₺. Sandy Bridge mimarisi olduğu için bana mantıklı geldi. Ama performansı güncel oyunlarda nasıl olur fikrim yok. Sizce değer mi? İkinci sorum ise; buna uygun anakart’ı (OC yapılmaya musait) nereden temin edebilirim? OC yaparken anakartın mosfetlerine soğutucu takmam gerekir mi?
Arkadaşlar iyi forumlar ben oyuna daha yeni başladım Xbox One da oynuyorum. Necro açtım lvl 70 oldum kübü de cikarttim. Fakat yeni baslayanlar icin herseyi ayrıntısiyla anlatan turkce rehber bulamadim. Hep eski rehber var. Setler itemler nerede nasil cikarilir bilmiyorum. Ya da skillerin setlerle nasil uyumlu olmasi gerektiği gibi seyler

Bana aninda yardımcı olacak baska forum falan var mi bildiginiz bi de
Arkadaşlar herkese iyi forumlar.

Bu kulakiçi kulaklık uçlarını nereden bulabilirim farklı boylarda, 2 yada 3 boğumlu, yada köpük (foam) olanları? Ama fiyat çok düşük olmasın yani kalitesiz de olmasın. Çok pahalı da olmasın. Çünkü ülkemizde satılan Foam uçlar en az 60TL. Şöyle 10-15 TL verip kaliteli uçları bulabileceğim yer var mı Ankara'da yada internet üzerinden satın alabileceğim bir site?
Arkadaşlar gearbest'in indirime girmiş ürünlerini incelerken karşıma çıktı. Ürün 2008'de çıkmış eski bir ürün ama fiyatı bence gayet makul. 8.88 Dolar.

http://www.gearbest.com/cpu/pp_341280.html
Arkadaşlar FM'de rahat oynamak için ve Türkiyenin 3. dünya ülkesi performansı sergilememesi için önlem almam lazım.

1.si : Yabancı sınırının koşulsuz kalkması.
2.si : Avrupa kupalarına gönderilen oyuncuların sayısını 25'den 40'a çıkarma ve alt yapından ve aynı ligde yetişmiş oyuncu zorunluluğunun olmaması.
3.sü : Avrupada Türk takımları hiç bişey yapamıyor. Bunun çözümü olarak 4 büyüklere 50milyon euro transfer bütçesi versem olur mu? Diğer takımlara da 20milyon euro veririm.

Bunları nasıl değiştirebilirim. Yada dediğim gibi yapan bir kayıt var mı?

NOT: GS'yi seçeceğim. Mac OS'ta oynuyorum oyunu.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş yaptıklarım : tatlisi - hokur317 - celchuk - gokturk_91 - öztin - Halit61 - sayın - ToLGa. - thetrooper00 - yed08 - PiRaMit61 - Azizim - aydin82 - aragorn991402 - ScriptKidie - jacks - ea_wanted - Skaty. - neo2004 - GOadvance - secof - bigmania - Konsolturk - kalel1897 - nEO147 - seko2001 - ignatius - erkinkose - cohannan - social - Gokmeeen.979797 - vaypcnet - cryzlear - Heartseeker - wildboyankara - Chaos1562 - ZepH - Pandemic - uAbesni - gladyo38 - Moriah - Neso - ekopaket - turbo - powwer
Artık kalabalıklaştığı için isim eklemiyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.281
İkinci El Bölümü Mesajları: 323
Konularının görüntülenme sayısı: 164.367 (Bu ay: 547)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 383 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.