Yüzbaşı
10 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Değerli forum üyeleri.

İşim gereği günün büyük bir bölümünü ekran karşısında geçiriyorum. Aynı zamanda akademik yazılar ile uğraşıyorum ve masaüstü bilgisayarım artık cevap vermiyor (12 yıllık). Büyük bir monitöre ihtiyacım var. Monitörü belirledim. Bu monitöre uygun bana sistem tavsiyesinde bulunur musunuz lütfen.

Oyun bilgisayarı düşünmüyorum ama almışken de en azından 5-8 yıl beni götürsün. Monitör aşağıda.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-curved-bhr4269gl-34-144hz-4ms-hdmi-display-freesync-wqhd-led-monitor-p-HBV00000WMLCO

Teşekkürler.

Arkadaşlar; iş (word, office ve internet amaçlı yüksekliği fazla olmayan, 30-32 inch monitör ihtiyacım var. Üst sınır 3000 tl. Öneri veren olursa çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

32 (ilk tercih) veya 27 inch monitör arıyorum. Oyun oynamayacağım. Ağırlıklı olarak ekranı ikiye veya üçe bölüp word, ppt gibi programlarla çalışacağım.

Aşağıdaki monitör nasıl acaba? Alternatif tavsiye edeceğiniz var mı?

Not: Masa yüksekliğim max. 50 cm (raf var).

https://www.amazon.com.tr/Viewsonic-VX3276-2K-MHD-Monit%C3%B6r-32-0-inches/dp/B0787XMLZQ/ref=lp_12601904031_1_13?s=computers&ie=UTF8&qid=1605940756&sr=1-13

sygic navigasyonun arama kısmı, google haritalar gibi pratik değil. android kullanıcıları google haritalardan sygic navigasyona konum paylaşan uygulamalar ile ( örneğin map to sygic gibi) bu sorunu çözmüştü. çok aramama rağmen ios'ta böyle bir program bulamadım. sygic için bu şekilde yardımcı bir program var mı acaba?
Samsung A7 almayı düşünüyorum. Bu telefonun muadilleri hangileridir? Huawei mate 10 light, xiaomi mi6 veya başka marka-model? İkinci sorum 2000 tl civarında android hangi telefonu önerirsiniz, niye?

Teşekkürler.
Yeni ford kuga 1.5 power shift otomatik dizel şanzıman ve iki donanım paketi ile 1 ocak 2017 tarihinden itibaren üretime başlayacak. Ülkemize ne zaman gelir bilmiyorum. Bilgiyi Ford'da çalışan bir arkadaşımın bilgi ekranından gördüm. Bakalım suv segmentinde durum ne olacak?
mitsubishi srk 63 zr-s

Panasonic ethera kit-e21 qke

Hangisini tercih edersiniz?
panasonic etherea kit-e18-qke klimanın mitsubishi, toshiba, daikin gibi markalarda karşılığı hangi modeldir? panasonic kullanıcısı olarak çok memnunum, ama alalı 4 yıl oldu. Yenisini kardeşime alacağız. Teşekkürler.
arkadaşlar. teknosadan 385 tl indirim çekim var. bu gece saat 12 ye kadar kullanmam gerekiyor. akıllı telefon alacağım. limit 1500 tl. hangisini tercih etmeliyim?

ekran boyutu çok önemli değil. aslında anneme alacağım. ama çok hoşuma giderse bendeki note 2 yi verip aldığımı kullanabilirim. modeller aşağıda

SONY XPERIA M5

SONY XPERIA C5 ULTRA

SONY XPERIA Z3 COMPACT

SONY XPERIA C4

ya da acaba lg g4 mü?

şimdiden teşekkürler. en az 2 telefon için sıralama yaparsanız sevinirim.
Samsung 48ju6570 2900 tl. Ayrıca 450 tl hediye çeki. Bimeks fiyatı. Mağazaya özel.

Lg 49uf8507 3000 tl civarı. Bugün alacağım. Hangisini tercih edersiniz?

Lg de 1400 Hz, samsung da 1100 Hz

Lg de 8 çekirçekir 3d var. Samsung 4 çekirdek

Samsung curve ekran. Ayrıca mağazaya özel iyi indirimde ve hediye çeki. Sizce hangisi?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.005
İkinci El Bölümü Mesajları: 26
Konularının görüntülenme sayısı: 59.879 (Bu ay: 365)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.