Teğmen
27 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri
YA ARKADASLAR BİLGİAYARIMI ACTIGIMDA ADSL MODEM ACIK BU ARADA ^^DHCP^^İLE İLGİLİ Bİ SORUN DİYOO.SORADA AG BAGLANTILARI SİMGESİNDE SINIRLI BAGLANTI YADA BAGLANTI YOK DİYO BUNU NASIL HALLEDEBİLİRİM.LÜTFEN YARDIM EDİN
SLM ARKADAŞLAR SORUM ŞU:^^BİLGİSAYARIMIN DNS SUNUCULARINI DEĞİŞTİRMEMDE Bİ ZARAR OLUR MU ?ADSL KULLANIYORM
ARKADASLAR İNNDİR COM DAN Bİ PROGRAM İNDİRDİM KURDUM SORA KALDIRDIM PROGRAMI BASLANGIC SAYFAMhttp://www.nospy.org/ OLMAYA BASLADI VE KALDIRAMIYORM NE YAPABİLİRİM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEWİNİRİM
YA ARKADAŞLAR BNM Bİ SORUNUM WAR.BİLGİSAYARI ACARKEN ÖZELLİKLE MODEM KAPALI OLDUGU ZAMAN WİN32 GENERİC HOST DİYE BU HATA RAPORU VERİYO.ADSL MODEMİM WAR BU ARADA.SORUNUN KÖKÜNDE SVCHOST.EXEADINDA Bİ DOSYADA HATA OLDUGU SÖLÜYO AMA MODEM ACIKKEN BİLGİSAYARI BASLATTIGIMDA BÖLE Bİ HATA WERMİYO NEDENİNİ BİRKAÇ KİŞİYE SORDUM BANA ŞÖLE DEDİLER:^^O ANDA BİR PROGRAM İNTERNETE BAGLANMAK İSTİYODUR AMA MODEM ACIK OLMADIGI İÇİN BAGLANAMIYODUR DEDİLER.NE YAPMAM GEREKTİGİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN WARSA BANA YAZABİLİR Mİ ACABA.YALNIZ DAHA HANGİ PROGRAMIN SEBEP OLDUGUNUDA BİLMİYORUM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN
YA ARKADAŞLAR BNM Bİ SORUNUM WAR.BİLGİSAYARI ACARKEN ÖZELLİKLE MODEM KAPALI OLDUGU ZAMAN WİN32 GENERİC HOST DİYE BU HATA RAPORU VERİYO.ADSL MODEMİM WAR BU ARADA.SORUNUN KÖKÜNDE SVCHOST.EXEADINDA Bİ DOSYADA HATA OLDUGU SÖLÜYO AMA MODEM ACIKKEN BİLGİSAYARI BASLATTIGIMDA BÖLE Bİ HATA WERMİYO NEDENİNİ BİRKAÇ KİŞİYE SORDUM BANA ŞÖLE DEDİLER:^^O ANDA BİR PROGRAM İNTERNETE BAGLANMAK İSTİYODUR AMA MODEM ACIK OLMADIGI İÇİN BAGLANAMIYODUR DEDİLER.NE YAPMAM GEREKTİGİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN WARSA BANA YAZABİLİR Mİ ACABA.YALNIZ DAHA HANGİ PROGRAMIN SEBEP OLDUGUNUDA BİLMİYORUM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
xbox
Oyun Platformu
PlayStation
Tablet
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 149
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 1.540 (Bu ay: 291)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.