Yüzbaşı
26 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
PC ye yeni format attım herşeyi kurdum ve D:\ deki bir klasördeki dosyaları kes yapıştır dedim sonra çalışmamaya başladı...ama C:\ de kes yapıştır yapınca çalışıyor...C:\ den D:\ ye yapınca çalışmıyor vee şöyle bir hata veriyo an internal error occurred ya da dosyayı sil deyince

.......(adlı dosya) : Erişim Engellendi.
Diskin dolu veya yazmaya karşı korumalı olmadıgından ve dosyaların şu anda kullanımda olmadıgından emin olun.

diye hata veriyor...Bu hata ile karşılaşan ya da böyle bir hatayı duyan varsa lütfen yardım etsin....
1998 Model Toyota Corolla XEİ min Fren Balatalarından ince iç gıcıklatıcı Bir ses Geliyor sebebi Fren Balatarının Bitiyor olması mı? Eğer bitiyorsa Fiyatları Ne Kadardır
Bilen var Mı?
Yada Bana Fiyat Listesi içeren Bir link Verebilir misiniz
nasılsınız bakalım selam yok mu bana ? Gerçi isimler oldukca değişmiş
ASUS P4 P800 SE anakart takılı 160 GB SAMSUNG 7200 SATA2 160JJ 8MB CHS marka ve model HDD de donma sorunu yaşıyorum....pc ye image aldıgımda 5 dak çalışıyor sonra donma oluyor ve herşey yavaş çalışıyor sonra da reset atıyor...tekrar acıldıgında normal olarak çalışıyor...3 -4 gün geçtikten sonra pc acılmıyor ve tekrar image almak zorunda kalıyorsun....

acaba sorun anakart ile uyuzmazlığında mı? BİOS ta da soru olabilir mi?

yoksa F6 ile sürücülerinin kurulmamasında mı?

ya da HDD nin bozuk olmasında mı? ( 160 GB yeni alındı 1 aylık HDD )

yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.....
ne yapıyorsunuz bakalım...finaller var diye fazla giremiyorum foruma bakın ceza almayın gelecegim yakında
The Battle for Middle-earth (tm) II oyununad GOOD bölümünde 5 inci bölüme geldim ama

no enough command point yazıyor gemi yapmak istediğimde acaba nedendir...neyi eksik yaptım anlamadım
[30 Mayis]alyanki dooum günün kutlu olsun arkadaşım

mod lar siz harikasınız.....işinizi süper yapıyorsunuz...acımak yok bundan sonra

gereksizlere kim geliyorsa çiziyorsunuz..aslında iyi oluyorrr hakedeni çizmek lazım topcilerini silmeden

özlemişim seni bee candy_caddy

güzel bi siteydi tavsiye edeyi dedim

Hakkında
Meslek: Mühendis
Forum İmzası:
| F | P |
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.871
İkinci El Bölümü Mesajları: 146
Konularının görüntülenme sayısı: 57.796 (Bu ay: 249)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.