G

Onbaşı
14 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 0)
Gönderileri
herkese merhaba, quatro m1453 model telefonum var. sorunum şu; usb ile bilgisayara bağladığımda usb seçeneklerinden "usb depolama"yı seçiyorum, normalde bilgisayarda çıkarılabilir disk olarak görünmesi gerekiyor, görünüyor da aslında ama başlıkta belirttiğim gibi "çıkarılabilir disk E ye bir disk yerleştirin" diyor ve içini açmıyor. usb hata modu açıkken de kapalıyken de denedim ama bir şey değişmedi. usb seçeneklerinden "medya cihazı" nı seçtiğimde bilgisayar telefonun içeriğini görebiliyor ve her şeyi kopyalayabiliyorum. Ama bana çıkarılabilir disk olarak bağlanmam gerek çünkü yanlışlıkla fotoğrafları sildim ve geri getirme programları sadece çıkarılabilir disk olarak görürse arama yapıyor yoksa yapmıyor. bu arada çok anlamam ama netten araştırarak telefona root yaptım ama yine bir şey değişmedi, benim bilgisayarın işletim sistemi windows 8.1, komşunun windows 10 bilgisayarıyla denedim yine olmadı. yardımcı olursanız çok sevinirim.
selam arkadaşlar. kablosuz klavye mouse set almak istiyorum. internetten okuduğum yorumlara göre A4 TECH GL-1630 kablosuz klavye 7-8 metreye kadar sorunsuz çekiyomuş. kullanan arkadaşlar varsa bu konuda yorum yaparmızınız
selam arkadaşlar. kablosuz klavye+mause set almayı düşünüyorum. gördüklerimin çoğu 3 metreden sonra tıkanıyo, benim için önemli olan tek şey kapsama alanının fazla olması. 8-10 metre gibi bi alanda kullancam. "visenta" diye bi marka var 20 metreden çeken ama türkiyede satıldığı yeri bulamadım, hatta ürün de bu: visenta V1 sizlerin kullandığı kapsama alanı en iyi olan klavye+mause set hangisi, tavsiyelerde bulunursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler
slm arkadaşlar. çok acil yardımınız gerekli. geçen ay "quadral quintas 5000" marka hoparlör takımı aldım. özellikleri burada yazıyo http://www.quadral.com/1274-Products/1423-QUINTAS.html şimdi bu hoparlör takımına da 600 tl civarında bi 5.1 receiver almam lazım, bu işlerden pek anlamıyorum, whatt ohm filan uygunluk gerekiyo heralde hoparlör ve receiver arasında. acil önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler

quadral quintas 5000

slm arkadaşlar, ses sistemlerinden çok anlamam ama geçen bi mağazada "quadral quintas 500" hoparlör setini gördüm, beğendim ve aldım. bu ürünle uyumlu veya bu seti kaldırabilecek anfi tavsiyelerinize ihtiyacım var. hangi anfiyi alacağımı hiç bilmiyorum. yardım ederseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkürler
çok acil yardım arkadaşlar.

yeni bi bilgisayar topladım,format atıyodum ve format yarıdayken elektrikler gitti. elektrikler geldiğinde tekrar format atayım dedim, bilgisayar açılıyo xp cdsini takıyorum cd den ön yükleme içişn bi tuşa basın diyo basıyorum ama işlemiyo ve bilgisayar açılıyo xp ekranı çıkıyo "kur devam ediyor" diyo ama bilgisayar tekrar kapanıyo,sürekli bu işlem tekrar ediyo. tekrar baştan format atmak için ne yapmalıyım. şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 63
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 11.026 (Bu ay: 143)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.