Yüzbaşı
12 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 97 (Bu ay: 0)
Gönderileri
4 ay önce aldığım Samsung RT59QMSW modeli damper termostadı ilk aldığımda arızalı çıktı tam olarak soğutma alt bölmede oluşmuyordu parça değişti ama 2 ay sonra bu sefer buzlanma sorunu oluşdu.

Tekrar servis geldi aynı parça değişti ve şimdi yine buzlanma aşırı soğutma olmaktadır. 3 kez parça değişirse eğer iade işlemi başlatacağım.

Samsung marka buzdolabı alırken dikkat edin kronik arıza yı sizde yaşayabilirsiniz.

Şikayetvar daki aynı benzer sorunlar

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1839327/samsung-buzdolabi-arizanin-giderilmemesi

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1974990/samsung-buzdolabim-donduruyor/ww7kd

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1966606/samsung-hatali-urettigi-urunlerinin-arkasinda-durmuyor/hke0i

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1966215/samsung-sifir-dolabin-sorunu-bitmiyor/hke0i
Merhaba arkadaşlar İphone 4 üme sıfırla yaptım kaldı öyle ne yapmam lazım unlocklu geveyli idi
Arkadaşlar telefondan daha önce sildiğim program ovi de var gözüküyor ve inidir yerine başlat var yükleme dosyasını bulamadım hafızada bunu nasıl halledebilirim
arkadaşlar belkide forumda bu sorunu cevabı var ama çok fazla araştırma zamanım olmadığı için konu açmak zorunda kaldım

5800 ile 0.facebook avea girmiyor beyaz ekran ve geçersiz sunucu diyor ve tl düşümü yaşanıyor ayarlar yeni aldım ama sorun nedendir lütfen yardım
Bu ülkede Orta okul veya Lise mezunu olan ama iş sahibi insanların yanında çalışan Üniversite mezunları var

peki neden? okullarda hayat dersi verilmiyor gerçek dünya anlatılmıyor nerdeyse her okuyan öğrenci okulu bitirip şunun yanında çalışırım mantığıyla okuyor
İsotlar Grubun öncülüğünde faaliyet gösteren Tvs markası bilindiği gibi Tvs Apache 150cc ve Scooty Pep+ modelleri satışta şu an ülkemizde

2010 itibariyle Tvs Flame modeli daha sonrada cup tarzı motor satışa sunulacakmış

Tvs Flame

Teknik detaylar:

quote:

VEHICLE SUMMARY

Name: Flame

Model: Disc Kick

Type: Commuter

Top Speed: 95kph

Fuel Consumption:

City 65.00

Fuel Consumption:

Highway 80.00

ENGINE SPECIFICATIONS

Engine: 3 valve, 4 stroke

Maximum Power: 10.5 Bhp @ 7500 rpm

Maximum Torque: 10 Nm @ 6000 rpm

Gears: 4 Speed

Bore: 54.5

Stroke: 53.5

Cylinder Configuration: NA

Engine Block Material: NA

Chassis Type: NA

Cooling Type: Air Cooling

Carburetor: NA

DIMENSIONS

Length: 2030.00 mm

Width: 760.00 mm

Height: 1070.00 mm

OTHER SPECIFICATIONS

Weight: 123.00 kg

Ground Clearance: 165.00 mm

Fuel Tank: 9.50 ltrs

Wheelbase: 1320.00 mm

Electrical System: NA

Headlamp: 12V - 35W/35W Halogen

Battery Type: 12V - 5Ah

Battery Capacity: 12V 5 Ah

Horn: NA

Wheel Type: Mag Alloy

Wheel Size: 2.75x18 - 3.00x18 mm

Tubeless: False

Colors: NA

ACTIVE AND PASSIVE SAFETY

Suspension(Front): Telescopic Hydraulic Fork

Suspension(Rear): Twin Tube 5 step adjustable Gas filled

Brakes: 240mm Disc

Brakes(Rear): Drum 130mm dia

Stand Alarm: False

COMFORT AND CONVENIENCE

Fuel Guage: Digital

Self Start: False

Tacho Meter: Analogue

Trip Meter: Digital-1

Alloys: True

Warranty: NA

Speedometer: Digital

Passenger Footrest: True

Passenger Backrest: False

Step-up Seat: False

Pass-light: True

Low Fuel Indicator: True

Low Oil Indicator: False

Low Battery Indicator: False

High Oil Temp. Indicator: False

Choked Air Filter Indicator: False
Arkadaşlar ben Superonline kullanıcısıyım hızım 1mbit den 8mbit e müşteri hizmetlerine arıyarak yükseltmek istedim ertesi günün gecesi telefonuma mesaj geldi hızınız yükseldiğine dair

daha sonra bilgisayar başına geçip hız testi yaptığımda hala 1mbit hızında idi online işlem merkezinde Aktivasyon sürecinde diye ibare vardı 2 gün bekledim hala aynı olunca hız aradım müşteri hizmetlerini ve telefon ucundaki

kişi bana biz tarife geçişini yaptık ama TT Net in hızı onaylması bekleniyor dedi

ve 8 gün oldu hala hız aynı bu nasıl iş dir ben böyle faşist duruma bir derim
Eskiden sene 89 ve ben 5-6 yaşlarında iken bu minibüse binmiştim kapı otomatik değildi şak diye kapatılırdı

ve o şarkı çalardı İbrahim Tatlıses Yallah Şoför yallah

az önce radyoda o şarkı çıkınca o günlere dödüm ne yıllardı ama Unkapanına gidyorduk galiba

Arkadaşlar bende 1200 var ama arama geçmişi görüntüle dediğin misal yabancı bir numara çağrı yaptı sadece 1 kere ama onu 5 kere çağrı atmış gibi gösteriyor

yani başka numaralar ile karıştırıyor bu genel anlamda bir model sorunu 1208 imde var oda böyle

şimdi başka uygun fiyatlı nokia tel alıcam şarjzı uzun giden ufak bir tel ne tavsiye edersiniz gözüme 1661 takıldı
Hakkında
İlgi Alanları: Müzikal Ses sistemleri, Motosiklet, Pc Donanım
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.899
İkinci El Bölümü Mesajları: 671
Konularının görüntülenme sayısı: 189.430 (Bu ay: 1.197)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 100 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.