Teğmen
11 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar,

Ben bu ayrıcalıktan çok memnunum. Sayesinde otoparka para vermiyorum.

Sitesinde "31.05.2020 tarihine kadar faydalanabilirler."
diyor. Sizce sonra devam eder mi? Tahhüdüm bitti ona göre devam edeceğim.https://www.turktelekomprime.com/otopark-ayricaligi

Şimdiden Teşekkürler.
Değerli Arkadaşlar,

Elimizdeki 24VDC redresörü UPS’e çevirip ofisimizde kullanmayı planlıyoruz. Önereceğiniz pratik bir yöntem var mıdır? Örneğin bu dönüşüm için DC-AC invertör var mıdır?

Akü kabinine akü ilavesi ile 100Ah çıkarmayı düşünüyoruz.

Elimizdeki ürünlerin etiket bilgileri ektedir.

Şimdiden teşekkürler.
Sadece İstanbul değil tüm Türkiye'de Enerji Kimlik Belgesi (EKB) hizmeti veren yetkin mühendis kadrosuyla kalite işler yapan bir firmadır. Bakanlıkça yetkili ve bir çok referansı olan bir ekiptir. Piyasadaki en uygun fiyatı ve en iyi hizmeti https://www.enerjibelgesi.com/ 'dan alabilirsiniz

enerji kimlik belgesi
istanbul enerji kimlik belgesi
enerji kimlik belgesi fiyat
ekb fiyat
https://www.enerjibelgesi.com/
Merhabalar,

Taksi durağı sahibi bir tanıdığım var. X abi. Sadece tanışıklığımız var diyelim. Iyi bir muhabbetimiz var ama derinlemesine tanımıyorum.

2018 corolla lpgli aracimi kiralamak istiyor. 3-4 bin tl arası başkasına vereceğime senden alayım sen kazan diyor. Benden almasa da zaten kiralayacakmış. Durakta 13-14 araba var. 30 yapmayı düşünüyor.

Tamam rakam bana çok cazip geldi ama bir yandan da güvenemedim. Hem de eşimin çalışmadigi ve benim paraya çok ihtiyaç duyduğum bir dönem. Aylık böyle bir gelir ilaç olur. Benim iş yeri servisim var yani arabasiz idare edebilirim.

Siz ne dersiniz?

Henüz sözleşme kasko vb. Detayları konuşmadım. Kafamda netleşmediği için.

Öneririleriniz önemli benim için. Teşekkürler.
Sayın hukukçular,

2012 yılında genel kredi sözleşmesi kefaleti ve şahsi kredi katı borçlarımdan dolayı şahsım üzerinde 7 adet icra dosyası bulunmaktadır ve bu borçları maaşla çalışarak ödemem mümkün gözükmemektedir.

Bunun yerine ticaretle borcumu ödemeyi planlıyorum. Bunun için bir şirkete ihtiyacım var ve mühendislik diplomamdan dolayı şahsım adına olması gerekmektedir. Kamu ihalelerinden iş almayı planlıyorum.

%51 hissesi şahsımda olan ve yönetim kurulu başkanı şahsım olacak şekilde bir A.Ş. olmasını planlıyorum.

1) Bu şirket ticaretine sorunsuz devam edebilir mi?
2) İcra dosyalarının ne gibi zararı olabilir?
3) Bu şirkete haciz, tasfiye kararı vb. sıkıntılar yaşanabilir mi?
4) Ortağıma bir zararım dokunur mu?

Siz ne önerirsiniz?

Şimdiden teşekkürler. Saygılar,
Arkadaşlar, haftaya yeni bir ltd. şirket açacağız inşallah.

EFT ücretsiz olan ve yeni bir şirket için en mantıklı olan banka sizce nedir? Enpara ve kuveyti biliyorum ama bunlarla ilişkilerim kötü. Bunlar dışında ne önerirsiniz?
Her gün binbir eziyetle Ümraniye- Taksim arası sabah gidiyorum akşam dönüyorum. Bir süredir kesin bu güzergahta arabasında tek başına giden yüzlerce çalışan vardır diye düşünüyorum.

Böyle biri varsa yakıt masrafını bölüşmeye razıyım. Ben toplu yaşımadan kurtulurum o da yakıt masrafının %50sinden.

VOLT denilen uygulamayı hiç önermeyin bir halta yaramıyor. Uzun süre denedim bir kere bile eşleşme bulamadı.
Biliyorum 2017ye daha çok var diyeceksiniz fakat balayı için şimdiden rezervasyon yapmakta fayda görüyorum.

Sizin önerileriniz nedir?

Bir şey buldukça buraya yazacağım.
Arkadaşlar çok acil yadıma ihtiyacım var.

Dayım İSMİME banka şubesine yanlışlıkla para gönderdi. Ben IBAN no verip hesaba atmasını istemiştim halbuki... Bu parayı ben şubeye gitmeden o şubedeki hesabıma geçirilir mi?

Ben şubeye gidemem çünkü şube, SİVAS'ta ben ise İSTANBUL'dayım ve paraya acil ihtiyacım var. ne yapmamı önerirsiniz.

Banka: ZİRAAT BANKASI Gönderen bank: ALMANYADA BİR BANKA

Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Merhabalar,

27 yaşında, 170 boyunda, 70kilodayım.
Asıl amaç 20 km uzaklıktaki işyerime gidip gelmek.
İstanbulda yaşıyorum, yolun 2/3ü E-5'te olacak. (Bahçelievler-İst)

Hayaller: Honda PCX
Tipi harika, kalite vs.

Hayatlar: Mondial 125 ZNU
Tipi harika, çin malı ve dandik, fiyatı müthiş vs.

İstesem honda alabilirim ama bu işe her şey dahil 4-5binden fazla harcamak istemiyorum. Çünkü daha önce hiç scooterım olmadı belki devam etemeyeceğim. Ayrıca neredeyse eylüle geldik en fazla 2 ay daha kullanırım ölü yatırım olacak.

Şimdiye kadar neredeyse scooter kullanmadım sayılır. Sizce ne yapayım?

Bu hafta A2 kursuna başlayacağım inş.
Hakkında
Hakkımda:
f80bf8cda12d04729c9f74b211ba633c7.jpg
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
TV
LG
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 569
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 72.335 (Bu ay: 304)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.