Binbaşı
09 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
23 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba müzikle ilgili kurmam gereken .dmg dosyaları var. Bunları harici diskime kurmak istiyorum, ama şu uyarıyı alıyorum.

Ne yapmam lazım, macos kurulu dahili diskimde yer yok, ve bunları harici diskime kurmak istiyorum.
Teşekkürler.

..
Valve'ın Yeni Oyunundan İlk Kareler

ABD'li oyun dergisi PC Gamer bir Valve ziyareti sırasında bir duvarda gördükleri bir dizi yeni konsept çizimi fotoğraflamayı başarmış. Ancak Valve'dan izin almamış olacaklar ki, orijinal haberin linki kaldırıldı bile. Belli ki Valve bu sızıntıdan hiç memnun değil. Hızlı davranıp imajları, şu anda bulunabildikleri bazı az sayıdaki ikincil kaynaktan derledik.

Fotoğraflara baktığınızda bunların Valve tarafından geliştirilmekte olan hiçbir fikri mülke uymadıklarını hemen fark edeceksiniz. Uzay gemileri ve uzaylı modellemeleri yeni bir markanın doğmak üzere olduğunu düşündürtüyor. Bir aksiyon RYOsu mu, yoksa klasik Valve geleneğine daha uygun bir FPS? Belki de uzayda geçen bir Half-Life 3?

Belli ki karakterlerin bir öyküsü de var, yoksa aralarına durup dururken hamileler karışmazdı.

Herhalde bu çizimlerin altında ne yattığını yakında öğreniriz.

Kaynak :http://www.oyungezer.com.tr/haberler/41-firmalar-ve-yapimcilar/4951-valve-bunlar-ne

Arkadaşlar ekran kartım HD 4870 ve monitörümde kırmızı lekelerle karşılaşıyorum.Daha önce VGA girişi kullanırken olmuştu fakat 6 7 aydır DVI kullanıyordum, problem çıkmamıştı.Ta ki bugüne kadar.Sorun büyük ihtimal ekran kartında, monitör sağlam.Bios ekranında lekeler olmuyor.Driver da güncel bu arada.Sorun sadece 32 Bit yaptığım zaman oluyor sanırım, 16 Bit olarak denedim lekeler geçti.Ne yapmam lazım sizce ?

Yönetmen : David Yates

Senaryo : Steve Kloves , J.K. Rowling

15 Temmuz 2011 (Türkiye)

Merhabalar.Bilgisayarımı uzun zamandır açamıyorum ne güvenli modda ne normal modda.Onarma da denedim işe yaramadı sanırım yarın temizden bir format atmayı düşünüyorum ve W7'ye geçiyorum sonunda Neyse sadede geleyim ;

Şimdi windows hiç bir şekilde açılmıyor.Ubuntu ile açıyorum geçici olarak.HDD ikiye bölünmüş durumda verilerimi D ye kopyalıyorum.Fakat önemli bir sorunum var mesela Mozilla Firefox yüklüydü önceki sistemimde, ve çok sayıda sekme açıktı yer imleri falan kayıtlıydı.Windowsu açamadığım için yedek alamıyorum acaba hangi klasörü yedeklemeliyim (Documents and settings/user/application data gibi) Veri kaybı olmadan nasıl yapabilirim bu işi.Aynı şey opera için de geçerli.Yani klasörü kopyalayım ve temiz sisteme yapıştırayım ve aynen aynı ayarlarda kullanabileyim istiyorum.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar günlük hayatta olasılık nerelerde kullanılır acaba ? Fikriniz var mı ?
arkadaşıma sadece kasa toplamak istiyoruz.bütçemiz 1000 civarı olacak

şöyle bir şey düşündük nasıl olur

işlemci: intel core3 i3 2.93 ghz

ekran kartı: ati hd 5750

kasa: tx sonic 400w

bunlarla uyumlu ram+anakart tavsiyesi verebilir misiniz bütçeyi aşmayacak şekide?
Arkadaşlar benim 5630'uma çok önce format atmıştım.Empowering Technology yazılımı silinmiş sanırım, dvdyi de bulamıyorum

Şimdi parlaklığı değiştiremiyorum, çok sönük kalıyor.Buna nasıl bir program lazım ki parlaklığı yükseltip kısabileyim.Veya acer olması şart değil tüm laptoplara uygun bir parlaklık programı var mıdır?
Arkadaşlar merhaba yarın 3 arkadaş dizüstü bilgisayarlarımızı getiriyoruz okula ve LAN'dan bağlanmak istiyouz birbirimize.

Alet edevat olarak 4 portlu kablosuz modemimiz var ve herkes ethernet kablosu getirecek nolur nolmaz kablolu da bağlanabiliriz diye.

Şimdi bu 3 bilgisayarı nasıl bağlayabiliriz birbirine ki internet kafelerdeki gibi LAN'dan birbirimizi görelim?.. (Yalnız bir arkadaş vista sorun olur mu bu konuda ?)
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
It is not enough to have a good mind; the main thing is to use it well...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Xbox 360
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Apple
Dünyadan Futbol
FC Bayern München
Kulaklık - Amfi
Beats Audio
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.215
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 487.609 (Bu ay: 1.233)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.