Yüzbaşı
20 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar sinema sistemim lg ht502 rahmetli oldu, onun yerine optik ses girişi olan ucuz ikinci el bir avr almaya karar verdim,

yanlız eski subwoofer pasif, bu subwoofer için nasıl bir ampli yapmam lazım, filtre yapmam gerekir mi?

subwoofer 19 cm (7.5 inch) ve kendi kabini var (38X18X34 cm3 kabin ölçüleri), yine kutusunda 3 ohm 300 watt yazıyor, fakat içini açtığımda subwooferin üstünde 3 ohm ve 200 watt yazıyor : ),

ikinci olarak sistem hoperlörleri 4 ohm, alacağım avrde 8-16 ohm arası çikışlar var kullanmamın bır zararı olur mu?

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim ...
prescott 2.4 1mb onbelleklı, 512 ddr 400 kingston ram, fx5200 128 mb 128 bıt ekran kartı..

arkadaslar dun aksam calısan anakart, o/c yapalım dedım, 2,4 ıslemcıyı volt vermeden 2,8e kadar cıkarttım, sonra ekranda dalgalanmalar basladı bende makıneyı resetledım fakat bırdaha acılmadı,

sıstem acılıyor, ekranda goruntu yok, hata sesı yok, herhangı bır parcayı cıkartınca da hata kodu vermıyor fakat caps lock veya numlock tuslarına basınca ısıklar yanıp sonuyor, reset atınca reset atıyor tepkıme var ama calısmıyor...

anakartın safe o/c gıbı bır ozellıgı varmıs, bıos sıfırlamak ıcın herhangı bır jumper yok pılı cıkarttım kutupları bırıbırıne degdırdım yıne bısı yok, bıosu cıkarttım bır aksam dısarıda beklettım yıne bısı yok..

cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler...
oncelıkle ıyı aksamlar,

07.03.09 cumartesı saat 12 sularında mavıbılgısayardan gıgabyte ma770-ds3 ankart sıparıs verdım, sabıt kur ındırımı vardı ve butceme uygun geldı,

neyse malzemeyı sıparıs ettım, sonra provızyon bedelı ıcın kesılen bedelı gırmemızı ıstedı malum cumartesı ve telefon bankacılıgının ulkemızde nekadar amacsız-gereksız vakıt kaybından baska bırsey olmaması, provısyon bedelını gırmemızı 4-5 saat gecıktırdı,

provısyon bedelını gırdıkten sonra bırden urun stoklardan kaboldu, tabıkı cumartesı gunu ve telefon bankacılıgından bana gıren kol gıbı faturadan sonra mavıbılgısayarı aramayı bıraz gecıktırdık,

sıkıntı dune kadar dwm ettı, sıtede sordugum sorular gec yanıtlandı telefonla ordan oraya baglanmalar netıcesınde urunumun dun ıcın kargolanmıs oldugunu ogrendım,

bugun mevcut ısımı gucumu bırakıp evde kargo beklemeye basladım telefonuma gelen sms bugun ıcın kargomun teslım olacagını yazıyordu,

saat 6 sularında kargo gelmeyınce kargo subesıne telefon ettım ve kargonun gerı cagırıldıgını ogrendım

tekrar mavıbılgısayarı aradım mevcut durum hakkında bılgı almak ıstedıgımızı sordum, yanlıs urunu kargoladıklarını normal hatalarını telafı etmek ıcın ıstedıgım urunu bugun kargoya verdıklerını yanlız faturanın pazartesı elıme ulasacagını soyledıler,

sımdı bılgı almak ıstedıgım konular,

bu bır musterı oyalama taktıgı mıdır?

daha once bu sırketle bunun gıbı seyler yasayan arkadaslar varmı?

faturanın gelmemesı durumunda kargoyu teslım almam bana bır sıkıntı yasattırır mı?eksık gelen urun veya bozuk gelen urun ıcın?

sızce urunun sıparısını ıptal edıp baska bır fırmadan alısverıs yapmalımıyım?

cevaplarınız benım ıcın onemlı arkadaslar, yanıtlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım
malum monitorumde dvi cikisi yok onun yerine forex 5830e almaya karar verdim, forumda yaptigim kisa bir aramdan sonra ps2yle ve component kabloyla tatminkar sonuclar alinmamisti, monitorum Acer 22'' x223w
arkadaslar elektronikten fazla anlamam lakin 5 volt 2.5 A adaptordeki gerilimi 5volt 90mAya dusurmem lazim nasil bir direnc kullanmam lazim?

cevaplariniz icin simdiden tesekkurler...
arkadaslar emektar makıneme ekran kartı takvıyesı yapmaya karar verdım yanlız aklımda bırkac soru ısaretı var,

939 3800X2 2700 mhz de kullanıyorum ramlarım corsair xms pro xl yıne 270 mhzde, psu asus 450 W v1, 18A - v2, 18A

suana kadar 8600 GT Sonic Plus Kullanıyordum 700*1540*2000 de ama ekran kartı yenı oyunlarda yetmemeye basladı,

benimkıne benzer sıstemlerde 8800 GT/GTS, 9800GT, 9600GT, 4850 veya 4830 kullanan arkadaslar war mı ?

ıslemcı ekran kartına darbogaz yaratır mı?
beyler playstatıon 2 mı bu ıkılı ıle kullanırsam goruntu nasıl olur bılgı verırsenız sevınırım,

yoksa normal bır tv alıp onda oynamak mı ıyı olur...

lcd monıtorunde tvbox kullanan arkadaslardan yardım ve onerı beklıyorum,

cwplar ıcın sımdıden tesekkur ederım...
oncelıkle okudugunuz ıcın tesekkur ederım,

playstatıon 2 ve gamecubemı tvbox ıle lcd monıtorume baglamak ıstıyorum,

kullanan veya goren arkadaslardan kalıtesı hakkında fıkır almak benım ıcın ıyı olur,

tvboxa para vermeyıp yenı tv almak mı daha ıyı yoksa tvboxla monıtoru kullanmak mı?
trde bunları musluman ısı nerden bulabılırız?
bu aletleri kullanan arkadaslarımız var mı?

varsa kullananlardan detaylı bılgı almak ısterım ve aralarındakı fakları ogrenmek ıstıyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
ıı|ı,
Forum İkinci El İmzası:
lütfen sorunuz!
Hakkımda:
Neyse boşver...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.009
İkinci El Bölümü Mesajları: 591
Konularının görüntülenme sayısı: 75.066 (Bu ay: 235)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.