Yüzbaşı
07 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
362628 Gün Cezalı
357811 gün 2 s. 28 dk. kaldı
Gönderileri
EVET ARKADASLAR HAYIRLI UYURLU OLSUN TXTDEN BIRKAC SEYLE OYNADIM VE YAPTIM SXEDEN ONCE BUYRUN SXE 4.6 VISTA UYUMLU

http://rapidshare.com/files/89548488/Vista_Uyumlu_sXeInjected.rar.html
sxe 4.6 yukledim fakat onunla birlikte counter calismiyor neden cozumu var mi bilgisayarim guclu kaldirabilcek duzeyde neden calismiyor
arkadaslar C/PROGRAMFILES/CSTRIKE/CONFIG DEKI SEYELERI KAYBETTIM LUTFEN NOT DEFTERI OLARAK ACCIP GONDEREBILIR MISNIZ
arkadaslar bir nokta 5 te sorun var mo sizde de
pokemon nereye uçtu yavff!
Evet arkadaşlar Yeni pokemon hilesi çıkmıştır tek bu bir programdır ghost mouseye benziyor tek yapmnız gerek adamnızı haritaya bırakmak ve proy çalıştırmak proyu çalıştırmadan önce ayarları yapacaksınız örneğin Ghostly poke kutucuğunu işaretlediğiniz zaman program kendiliğinden sürekli haritada gezeck ve tüm ghostyleri toplayacak program TaMaMeN SaLaMaNcE aDındaki Türk Hackere aittir Virüs yoktur!DoSyA bOYUTU biRAZ BÜYÜK AMA BEKLEMEYE DEĞER!

Çalışma formatı=Sadece İede çalışır!
minimum 512 mb ram

pentium 3 ve md arası işletm sistemleri

BURDAN İNDİREBİLİRSİNİZ!
nevet arkadaşlar yanlış duymadınız şuandan itibaren dh topraklarınaa ayakk bastım uzun süreden beri yoktum kısacaaa hoşgeldim...siteme moderatör aranıyorr!!

www.kaanerturk.net
arkadaşlarr şunu anlayınkiiii bu dhde birden fazla dolandırcı var diee kendinizi üzmeyinnnnnn

dialga.lugia , tazmanyak ishak mmrich gs boy hepsiiiii aynıı kişiiiiiiiiiiii.şimdi dieceksinizki sendee gsboysunnn ben gsboy felannn değilimmmmm biri uydurdu onun ardı arkası kesilmediiii
Hakkında
Forum İmzası:

AYI SEVERLER KULUBÜ
Hakkımda:
ÇARI ÇEKİLİŞLE BIRAKTIM ARTIK BİR ÇARIM YOK

berk1995|KaaNeRTURk|xshadowx|mehmetcc|redegit|k@til_35|armadajack|rockyemin|tavlasever|
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 429
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.684 (Bu ay: 67)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.