Yarbay
07 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 150 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Haberin detayı aşağıdadır. Çok önemli bir hamle.Yeni ex ler ve hatta Bloodborne 2 gelebilir

https://www.videogameschronicle.com/news/sony-takes-1-9-stake-in-from-softwares-parent-company/

Arkadaşlar Türkiyede en iyi güç kaynağı(psu) servisi nerededir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
thermatake güç kaynağı için servis önerebilirmisiniz arkadaşlar?il farketmez teşekkürler
Oyun yarın çıkıyor bakalım tr psne gelecek mi?
Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı?ütünü aldım ama wireless olarak baglanmıyor.headset companion appte calısmıyor
Arkadaşlar slm amazon.de den 500 euroluk bir ürün aldım bu haliyle gümrüğe takıldı ve bir bir fiyat çıktı.buraya kadar normal.ama amazon vergilendirmeyi kendi kartımızdan almıyormuydu.birçok ürün aldım ki hepsinde aynısı olabilirdi ama olmamıştı.yardımcı olursanız sevinirim
Evet arkadaşlar oynadığınız en zor oyun hangisi?ben şahsen demons soulsta çok zorlanmıştım

Bunun dışında ninja gaiden ın zorluk seviyesi de bezdiriciydi.
Arkadaşlar oyun tr psnde neden yok yada varda benmi bulamıyorum.yardım
Oyun tr psnde yok.Outlast gibi çıkarmayacaklar sanırım
Arkadaşlar samsung model bir ev sistemi aldım 1 hafta önce optik kablo hemde hdmi ile bağlantı yaptım.Sorunum garip aslında.ses sistemine bağladığım optik kablonun diğer ucunda ışık yanmıyor.Ps4 e falan takınca yanıyor ışık.Ayrıca ps4 te ses çıkışını seç ekranında cihazınını elektriğe takın falan diyor ama optici seçince ses alabiliyorum.Optik girişte bir sorun oalbilirmi.Bir kere ışık gelmiyor takınca amfideki girişe?
Hakkında
Forum İmzası:
BE WATER MY FRİEND...
Forum İkinci El İmzası:
be water my friend
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.637
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 99.178 (Bu ay: 360)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.790 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.