U

Yüzbaşı
04 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Notebook almayı düşünüyorum genellikle oyun oynamak için, mart ayında geforce now Türkiye sunucusu açılacakmış

Sizce oyuncu bilgisayarların sonu mu geldi ?

Arkadaşlar merhaba belki yanlış yerde konuyu açmışımdır öyleyse kusura bakmayın.

Arkadaşımla aynı evde kalıyoruz bu sefer Fifayı psnden almış ama benim profilimle oynayamıyorum.

Doğal olarak internetde de oynayamıyorum kendi hesabımla

Hiç aklıma gelmemişti böyle birşey olacağı. Herhangi bir çözümü olabilir mi ?
Böyle konular açmayı sevmiyorum fakat iş çığrından çıktı artık

Bugün maslak doğuşa gittim. Herhangi bir ekstra donanım olmayan ( navigasyon, hayalet gösterge, acc, şerit takip vs )

gibi özellikleri olmayan en düşük motor vergi dilimindeki (1.0) sportback bir araçın liste fiyatı 173 bin TL

Hadi iskonto vs düşse düşşe en fazla 145 bine iner. O dediğim donanımlarda olsa o 173 bin TL'lik liste fiyatını yakalayacak

Bu fiyatların sonu nereye kadar gidecek ?

Araba kullanırken aklıma geldi

İnsanlar araba satın alırken yakıt tüketimi açısından bilgilendirici olabilir

Herkes bu devirlerde en üst vitesde kullandıkları arabaların hangi süratde gittiklerini yazabilir

2009 Seat Leon 1.4 TSI 125 6 vites manuel

2000 devir - 95 km
2500 devir - 116 km
3000 devir - 137 km
Balıkesir Galericiler Sitesi Başkanı Nuri Özdemir yapılacak yeni düzenleme ile vergi levhası bulunmayan kişilerin 2. el araç alım satımı ile ilgili yapamayacağını belirterek “Herkes alım satım yapamayacak, ayakcılar yok edilecek” dedi

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin ikinci el taşıt alım satımında önemli düzenlemeler yapılacağını açıklamasının ardından konuyu değerlendiren Balıkesir Galericiler Sitesi Başkanı Nuri Özdemir “Duyumlarımıza göre 2. El otomobil alım satımlarında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaraları kullanılacak ve seyyarların ortadan kalkacağı söyleniyor. Vergi levhası olmayanlar 3 taneye kadar araba alım satımı yapabiliyorlardı. Bundan sonra ise yapılacak yeni düzenleme ile sadece 1 tane yapabilecekler, yani üçten bire inecek ve herkes araba alıp satamayacak. Ayakcıları yok edecekler, buda bizim en büyük isteğimiz herkes araba alıp satamayacak. Bu gün herkes öğretmeninden simitcisine kadar bu işi yapıyor. Buna bir kısıtlama gelecek vergi levhası bulunan kişiler araç satabilecek. Bunun dışındaki kişiler satış yapamayacak ve noterde işlem yapamayacak. Bu konuların 2. El otomobil alım satımına yönelik yapılacak düzenlemelerin içinde olduğu söyleniyor. Buda işi hakkı ile yapan vergi ödeyen galericiler için büyük avantaj sağlayacak. Ancak birde duyduğumuza göre 2. Elde garanti verme zorunluluğu getirileceği söyleniyor. Belli bir kilometreye kadar araç satıcı sorumluluğunda olacak” dedi.
Telefonun ekranını arabanın ekranına yansıtmak istiyorum, navigasyon ve benzer uygulamalar için

900 euro gibi bir fiyat aldım. Şuan ki kurla yaklaşık 3500 TL'ye denk geliyor

Bunu daha makul bir şekilde halledilme şansı var mı ?
Daha 3 hafta önce euro 4.15'leri dolarda 3,88'leri gördükten sonra TL satılan arabalara önemli ölçülerde zam yapıldı

Ama şuan euro 3,85 ve dolarda 3,63 seviyesine inmesine rağmen araba fiyatlarına hala zam yapılıyor.

Sadece fiyat örneği vermek için örnek vermek gerekirse Golf 1.6 tdi dsg highline 1 hafta önce 123900'dü şuan 1000 tl daha zam gelmiş. Vede bu daha yeni makyajlanmış golfda değil

Dövizin düşmesinden dolayı fiyatların inmesi gerekirken bazı arabaların fiyatları hala aynı ve bazı arabalara hala zam geliyor görüldüğü üzere

Ben mi yanlış düşünüyorum, benim mantığım almıyor. Siz ne düşünüyorsunuz
Selamlar

Bende şuan Sony DSC-H55 modelinde bir kompakt makine var.Ben genellikle futbol stadyumlarda ve basketbol salonlarında fotoğraf çekiyorum.
O tür yerlerde çektiğim görüntüler beni pek tatmin etmediği için bu sıralar bir DSLR makine almayı düşünüyorum.Bütçemde 1500-2000 TL civarlarında.
Çokta faza bilgim yok DSLR makinelerle ilgili,stadyumlarda tribünün resmini çekerken veya bir oyuncuyu çekerken çok büyük fark olur mu resmin kalitesinde şundan soruyorum şuan elimde olan kompakt makine kötü bir makine değil.Yani kısacası yeni bir DSLR makine almaya değer mi.Marka ve model önerirseniz sevinirim.

Sony DSC-H55 makinemin özelliklerine burdan bakabilirsiniz. SONY DSC-H55

Şimdiden teşekkürler.
Selamlar

Şuan storm kullanıyorumda cihaz artık sarj tutmaz hale geldi,yeni bir 9780 veya 9800 almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan bir soru var

Stormda telefonu kapattıktan sonra mesaj geldiğinde yani telefon kapalı iken mesaj geldiğinde telefonu açtığımız zamanki saatde geldiğini gösteriyor
yani esas mesajın ne zaman atıldığını göstermiyor.Bu sorun 9780 ve 9800de var mı veya stormda bu sorunun çözümü var mı ?

Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Suzuki Burgman 400 K7
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 819
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 99.885 (Bu ay: 1.230)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 42 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.