Yüzbaşı
02 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar ilk aracım olacak .4kişilik aileyiz otomatik vites ehliyeti ile 50000liraya kadar araç tavsiyesi istiyorum.
Otomatik olacak boyum 1.83
Hic arac tecrübem yok kullanmadım anlamam araçlardan
Şu ana kadar tavsiye üzerine almak için Baktiğim araçlar :
Peugeot 206 2002 model 40-44000 arası
Clio rte .otomatik 2000 model 40-44000 arası
Renoult scenic 2001 model 45-49000 arasi
Bütçe max 49000
Yedek parçası uygun ucuz sıkıntisiz tavsiyeniz ne olur
bugün ikinci el samsung a50 aldım.tele hard reset attım tel sıfırlandı hatası veriyor
kurulum yapamıyoır .aldıgım kişiyi aradım oda şifreyi unutmuş kaldık böyle çözümü varmı ne yapmak gerekir
150cc scoter kullandim 2,3sene sonra balina kasa maxi scoter kullandim bir kaç sene simdi 250cc scoter düşünüyorum
Bütçe max 10000
Sym gts evo,dealim s3,kymko 250,paggio x8evo ,aklımdakiler
Fazla anlamam ama begendiklerim bunlar
Sehir içi eşim ile gezebilcegim işe gidip gelebilecegim max 10000 bütçe ile tavsiyelerinizi bekliyorum
Arkadaşlar pc de bir sorun var çözemiyorum ,pc açılış düğmesine basinca fanlar hareket eder etmez duruyor,güç kaynağı fani dahil.
Sistem power supply 650wat yeni aldim islemci i3 550 sistem eski baska güç kaynağı ile denedim ayni power tusuna basmayla calisip 2sn sonrasi stop ediyor sistem
Fanlara elektrik gelmeyle gidiyor sanirim .bütün fiş soket kontrol ettim sorunu çözemedim
2.el lg lhb625 bluray sistemi 300liraya anlaştım arkadaşla .
Bana tv sesi,cep tel vs için lazim 1000w. Diye geçiyor önemli olan ses benim için optik ,hdmi çıkış var
Sistemlerden anlamıyorum bu fiyatlara daha iyisi varmı bu sistem alinirmi
Pc açtığımda şu hatayı alıyorum
Press esc 1second to skip startup .nsh
Bios işli de çıkardım,sanırım reset te attım. Değişen birşey yok
Msi a68hm -e33 anakart
Format atıyım diyorum açılış ekranı hep bu geliyor
300wat atx güç kaynağı var.kenarda

duruyor du.harici adaptör olarak kullaniyim dedim bilmeden bütün fişleri kestim.
12v sarı,-siyahları ayırdım.
Amacım led adaptörü olarak kullanmak yeşil ile siyahı birleştirip çalıştığında hem siyahta hem sarıda elektrik var bunun sebebi nedir,tüm siyahlarda sarıda elektrik gözüküyor ?
Sistemi Windows 7den 8format attım.öğünden beri dvd. Cd okumuyor .bilgisayar görüyor ama cd okumuyor kaldırdım yeniden yapılandır dim herşeyi denedim olmuyor.bölge ayarı vardı özelliklerine bakarken karıştırdım omu etkiledi bilmiyorum sürücü güncelledim kablolar yer değiştirdim hiç birşey fayda vermedi
A6 6400k işlemci kullandım sattım
Yerine a8 6600k düşünüyorum yada başka tavsiyesi olan 350 lira civarı max
A8 işlemci üstündeki kart 64 ait bit sanırım videolarda sıkıntı yapar mı
A6 işlemci de video larda kare kare parçalanmış çizgiler oluşuyordu
Sonuçta msi a68hm-e33 v2 fm2 2133mhz anakart ve 4gb 2adet 1600 ram ve fps 550 güç kaynağı var elimde.ona göre tavsiye niz ne olurdu.teşekkür ederim
Ttnet ten aldığım tp854w modemi şimdi vadofone adsl de kullan mak istiyorum.ayar arayüzün de bilgileri giriyorum fakat bağlan (kaydet)seçeneği aktif olmuyor..modem biraz eski olduğu için anlamıyorum .ttnet ten aldığım için sanırım yazılım ayar ne yapmak gerekir vodafone müşteri hizmetlerini aradım bizden almadığınız için yardımcı olamıyoruz dediler öylece kaldım..yeni modem almak mı gerekir bir ayarı varmıdır
Hakkında
Meslek: serbest
İlgi Alanları: PC/ELEKTRONİK/FUTBOL/Fenerbahçe
Forum İmzası:
Amd a6 6400k 3.9-4gb 1600mhz ddr3-2tb -500gb hdd-powercolor 4830hd 1gb 256bit-aopen kasa-400w Asus power-philips lcd
LG DVD WRİTER-L-msi ANAKART
samsung a50
Forum İkinci El İmzası:
alışveriş yaptıklarım ,
(sattım)-atakan 81--melly-sergec_ti--kamilinsan-the hero-hüseyin34-emesenli-güvenoglu-mekincioğlu-teknikdestek-countdown-mogola-omentr-lordneon06-Soul invictuS-FTANGEL-BY_YEG-SCORPION07 -pegasus1881-mbakirtaş-bakunungulu-goccukgurbaa
(ALDIM)ERGİN-mrblack-akinci-serdaraltay-lilsam-canlucca-akınlasınn-sdenge-MoonLighteR-goccukgurbaa
Hakkımda:
10 senedir sorunsuz şekilde forumdayim sıkıntı yaşamadım,yaşatmadım
Referansım sözümdür.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.023
İkinci El Bölümü Mesajları: 511
Konularının görüntülenme sayısı: 104.855 (Bu ay: 282)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.