Yarbay
23 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 104 (Bu ay: 0)
Gönderileri

selam arkadaşlar tt fiber kullanıyorum paribu veya binance sitelerine erişim izni vermiyor modem ayarlarında bi filtre falan yok acaba sebebini bilen veya çözümünü bilen var mı ? saygılar

Arkadaşlar selamlar 24 MB 95 liralık kotasız limitsiz fiber satın aldım adam geldi kurulum bitti 2 gündür ne yaktıysam sürekli 12.7 civarında hız alıyorum hele upload 0.99 çıkıyor ... böyle bi durumda ne yapmalıyım ? Ve bir diğer soru Kurulum yapılalı 3 gün oldu çaysam ceza öder miyim lütfen yardım
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f9/83/8c/f9838c9ba5a6e87a70febf2b02b20a53.jpeg&t=0&width=480&text=1

allah aşkına bu nedir

selam arkadaşlar çok değer verdiğim bi dostun kızı bu puanı almış uzun zamandır sınav sistemlerine falan bakmıyorum da fotoğraftaki puana ingilizce öğretmenliği gelir mi acaba doğu batı farketmez

herkese selamlar bazı sebeplerden dolayı aldığım pc yi geliştirmek istiyorum sizce satıp sıfırdan mı dizmeli yoksa bu sistem ufak tefek upgrade ile yeterli mi ?

işlemci : 8600k
ekran kartı : msı gtx 1060 6gb gaming x ----- Call of Duty warzone oynuyorum fps memnun değilim :(
ssd :samsung 960 evo m2 ssd 250 gb + 3 tb sabit disk
ram :g skill 3000 mhz rgb ram ( ne yaparsam yapayım 3000 mhz de çalışmıyor pc kitleniyor anakarttan mı anlamadım gitti mecburen 2666 ya kadar çıkabiliyorum daha fazla artırınca kiyleniyor ..profile 1 seçerek 3000 e çıkıyor ama kitleniyor sonra masaüstündeyken)

anakart :asus z370 p prime
thermaltake water 3.0 sıvı soğutma tek fanlı ( şuan biraz ses var macun değişme vakti mi bunların ömrü ne kadar acaba ? )
650 watt thermaltake psu
monitör :asus vq27 1080 144 hz monitör ( bana mı öylr geliyor bilmiyorum ama 1080 p de 27 inç pixel anmaında kötü geliyor ya 24 inç 1080 ya da 27 inç 2K olmalı gibi )
thermate view 27 kasa....

şimdi aslında

1) sistemimimi böyle komple kaça satabilirim acaba ?

2) bütçem aşırı yok aslında +3000 en fazla bi param var mantıklı olan ekran kartını satıp değişmek mi yoksa komple sitemi satıp 2K monitörlü bi pc mi toplamak gerekir ileriye dönük olması açısından cevaplarsanız sevinirim .....saygılarımla
herkese selamlar arkadaşlar bir süredir donanımdan uzak kaldığım için kardeşime alacağım bilgisayarı netleştiremedim...

144 hz 24 inç minitör alınmak üzere toplam 8 k bütçem var en iyi ne alınabilir oyun ağırlıklı kullanılacak saygılarımla
Selam arkadaşlar Teknosa mağazasını gezerken tv arayışında olduğum icin dikkatli baktım hepsinde ayni demo video oynuyor ... LG oled c8 var hepsinden başka bi görüntü ama ondan sonra Samsung olsun Sony olsun bu 55SM8200 diye bi model var gerçekten şahane gösteriyor film denedim dts vs sıkıntısız ... bu tv nasıldır teknik özellik vs çok bilmiyorum ama 5000-5500 bütçem var alınır mi Muadili var mi saygılar
Selam dostlar uzun zamandır yeni sisteme bakmadığım icin çok bir bilgim yok su fotoğraftaki bi arkadaşımın sonucu dil bölümü çıkışlı İngilizce ogretmenligine dil mi y dil puanı ile mi tercih veriyoruz ?

Bu sıralamaya gelir mi devlet unileri saygılarımla

Hakkında
Meslek: pc
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.024
İkinci El Bölümü Mesajları: 368
Konularının görüntülenme sayısı: 104.544 (Bu ay: 1.337)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.079 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.