A

Yüzbaşı
19 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba Öncelikle YAPA altyapısında olduğumu belirteyim ve saha dolabı bizim binanın kapısının önünde. Türknet bana santralden 100mbit hız veriyor fakat modemime ulaşan hız 75 görünmekte . Bina 25 yıllık ve bina içi telefon kablolarıda haliyle aynı yaşta. Ben bina içine telefon kablosu yerine bine içi kutudan daireme kadar cat6 kablo çeksem bir faydası olurmu ?

Hat değerlerimi paylaşıyorum hat zayıflaması yüksek gibi geldi bana bilgili arkadaşlar varsa yardımcı olurmu değerlerden anlayan birisi sorun kablodamı yoksa kablolarda sıkıntı yokmu ?

Türknetin bana verdiği

Modemime Ulaşan

Diğer hat zayıflama değerleri vs
Arkadaşlar Black Desert Online nın türkiye çıkışı duyruldu . Bizde hem yeni başlayacak arkadaşlara yardım için hemde bilgisi olup bu bilgilerini paylaşmak isteyenler için bir forum sitesi kurduk beklerim.

www.bdotr.net
Arkadaşlar biliyorsunuz ki gm5plus telefonu olanlarda sistemde varsayılan olarak gelen telefon ,kamera ,kişiler uygulamalarını güncelleyemiyoruz apk sını kurmaya çalıştığımız zaman ise uyumsuzluk hatası veriyor .

Ben google phone yani telefon uygulamasının sanırım şuan son sürüm olan v11 versionunu yüklemeyi başlardım alttaki linkteki apk yı indirip kuruyorsunuz işlem tamam.

https://drive.google.com/file/d/0B4zm5uCToKPOak1MWHJSeVdPSHM/view

Arkadaşlar Merhaba benim şöyle ilginç bir sorunum var elimde 500 gb lik hdd mevcut eski ddr2 destekli anakartımda pc yi açtığım zaman hdd sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışmakta buraya kadar herşey güzel fakat benim sorunum şu.

Hazır kullanmakta olduğum DDR3 olan anakartta ssd var ssd nin yanına 500 gb lik hhd mi takıyorum oyun müzik fotoğraf vs depolamak için. Kasanın güç tuşuna basıp açıyorum fakat Hdd çalışmıyor bilgisayar görmüyor hhd yi elimle dokunuyorum herhngi bir titreme vs de yok . Fakat hdd nin arkasında güç kablosunu çıkartıp tekrar taktığım zaman hdd çalışmaya başlıyor ve pc harddiski görüyor . Ta ki bilgisayarı komple kapatıp tekrar açana kadar. Harddiskin çalışmasında yada hızında bir problem yok fakat bir türlü bilgisayarı açtığım zaman çalışmasını sağlayamadım mecbur güç kablosunu tekrar çıkartıp takıyorum o şelilde çalışıyor bu yüzden kasanın kapağı hep açık kalıyor

Yardımlarınızı bekliyorum
Merhaba arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim şuan depolama alanı olarak kullandığım hdd gecenlerde dosya sisteminde bir arıza oldu biçimlendirme zorunda kaldım önemli dosyalarımı recovery yaptım. Sorunuma gelecek olursak hdd çalıştığında sorunsuz çalışıyor bad sektör felan bulmuyor fakat bilgisayarı açtığımda hdd görmüyor çalışmıyor çalıştırmak için hdd güç kablosunu çıkartıp taktığımda bilgisayar çalışırken çalışmaya başlıyor. Her seferinde bilgisayarı açtığımda hdd nin güç kablosunu çıkartıp takmam gerekiyor çalışması için bunun nedeni ne olabilir?
Arkadaşlar odada 2 tane avize takma yeri var şimdi 1 tanesinde duvarda 4 tane kablo var 2 sarı 2 mavi diğerinde ise 3 tane 2 mavi 1 sarı kablo. Fotograflarda görüldüğü gibi bağladığımda avizelerin sadece 1 tanesi yanıyor . ayrıca 4 tane açma anahtarı var .

ne yapmam gerekiyor ikisininde yanması için yardım ederseniz sevinirim çözemedim 1 türlü . avizelerin sadece 2 tane bağlantı kablosu var ve tek ampulluler .
Evet beyler favorı tıraş bıçağınız hangisi. Yada sizce bu ikisinden hangisi =)

1 kere bile virüs bulduğu oldumu

Arkadaşlar Orjinal Guitar Hero World Tour oyunum var yükledim yalnız şöyle bir sorunum var

No CD/DVD-ROM drive found. Diyor Ve bende Dvd Okuyucu falanda yok flash belekden yükkledim oyunu

Cd Takmadan Oyniyamazsınız diyo ne yapabilirim
Arkadaşlar yeni aldığım 47 inç tv için sehpa arıyorumda hepsiburada sitesinde bir ürün gördüm açıklamada tüm tvlerinizle uyumludur flan diyor siteyede mesaj attım ama halen cevap beklemekteyim sizce bu ürün 47'' lcd ye uyarmı ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=18021388&Productid=mbmetgm183
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım: ironpump,Atalay35,djemo31,agorkem,NIKEmRe,sahafiec,brtana,Technosoft,Bukalemun
Hakkımda:

aac8b29873a51492c43f574166244cb05.jpg
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Xiaomi
ISS
TurkNet
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 587
İkinci El Bölümü Mesajları: 86
Konularının görüntülenme sayısı: 32.902 (Bu ay: 323)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 275 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.