Yüzbaşı
08 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,
Benzin son gelen zamlardan sonra 7 tl yi buldu.Ve bende yıllardan sonra kesinlikle taktırmam dediğim LPG'ye yönelmek zorunda kaldım.Ama hangi marka ve kit taktıracağım konusunda hiçbir fikrim yok.
Arkadaş 1.2 75 HP Clio aracına ATİKER GOLD taktırdı memnunum diyor.Benim aracım 2013 1.25 Trend Ford Fiesta Tavsiye ve fikirlerini tecrübelerini paylaşırsanız memnun olurum.
Arkadaşlar mrb whatsappta biriyle yazışmalarımzı sadece tek kişiyle ama nasıl şifreleyebilirim ben İOS kullanıyorum Karşı taraf ANDROİD..
Arkadaşlar yakın zamanda Almanyadan telefon getirecek akrabalar.Aklımda 4 model var Öncelikle aklımda hep sony vardı ama vazgeçmek üzereyim(Sarı ekran ve pil performansları).Sizlerden yardım bekliyorum. Sony Xperia S,Xperia P, HTC One S veya HTC One X .HTC modelleri faturalı oldumu TR de garantili oluyormuş doğrumu acaba.Sony den korkuyorum garanti olayı yok sarı ekran sorunu var.Ama kamerasıda iyi olsun istiyorum.Hangi modeli seçmeliyim.Birde güncellemeleri alabilirmiyim sorun olurmu ?Şimdiden bilgisini paylaşan arkadaşlara teşekkürler.
Arkadaşlar hepsiburadada şuan kampanyası var 1467 TL sizce fiyat performans açısından nasıl.Pek oyun oynamam daha çok internet kullanırım nadir olarak oyun ve arada sırada film izlerim.Bu kasadada ısınma sorunu var mı acaba yeni DV6 modellerde ısınma yok diyorlarda.Şuan DV6-1235et kullanıyorum fena ısınıyor.Kullanan ve bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Arkadaşlar hepsi buradadan bir notebook aldım arızalı çıktı 8 iş günü doldurmadan iade ettim ve paramın iade edilmesini istedim.15 gün olmasına rağmen cihazımı kayıt altına dahi almadılar günlük 2-3 defa ararım.Ürün bizde diyorlar ama gelişme yok işlem sırasından bahsediyorlar anlaşılan daha çok beklerim bende garanti olsun diye tüketici haklarına başvuru yapayım diyorum.Ne götürmem gerek neler ister bende tüketici hakları.Hani fatura , kredi kartı dekontu gibi filan.
Bugün itibariyle Çok geçde olsa son kullanma tarihi geçmiş olsada sony ericsson K850 almış bulunmaktayım.Şimdii arkadaşlar hala kullanan var mı bilmiyorum ama K850i için en iyi otomatik ve manuel camdriver hangisi o kadar cok varr ki aklım karıştı birde yüksek ve kaliteli hoparlör ve kulaklık sesi veren akustik lazım.Yardımcı olan ve olmaya çalışan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.
Slm arkadaşlar belki saçma bir soru biri C serisi digeri W serisi.Ama iki model arasında kalmış bulunmaktayım.Daha önce C 510 kullandım kamerasını sesini gayet iyi biliyorum ama W995 aklımı çeliyor.Aslında gönlüm W995 ten yana.Ama W995 hoparlör sesi kamerası nasıldır hiçbir bilgim yok.C510 gündüzleri çok iyi çekim yapar gece vasat akustikle kullandıgım tüm S.E lere 1000 basar hoparlörde.W995 kamerası içinde vasat diyorlar ama C510 dan kötümüdür yaw bu telefonun kamerası karşılaştırma yapılacak olsa.Gece ve gündüz çekimlerinde aralarında fark varmıdır yada hangisi daha iyi çekim yapar?
Evet var mı elinde olan yalnız kullanılmamış olmalı.
Arkadaşlar C901 türkçe dil yüklemek istiyorum.Gerekli olan custom dosyasını nereden bulabilirim yada nasıl türkçe yaparım.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 671
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 12.238 (Bu ay: 176)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 75 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.