Binbaşı
04 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 83 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1800 tl bütçe var. şirket için 3 adet alacağım. makinelerin tamir kitaplarını atıp sahada kullanıyoruz. elimizdeki tabletler samsung Galaxy Tab E T562 . kitaplar yeri geliyor 1500 syf olabiliyor. bir arıza kodu arattığımız bulması çok uzun sürüyor. atıyorum 50 tane aynı kelime var bulması sayfalar arası geçmesi epey uzun sürüyor. belirttiğim bütçe ile bunu minimum düzeye indirebilecek tablet önerilerinizi bekliyorum
son 1 hafta içinde ozark, la casa de papael son sezonları ve freudu izledim. şimdi ben bunları niye izledim? ortalama sekizer bölümden birer saat deseniz tam bir gün yapıyor. ki haftanın 6 günü çalışıyorum.
şimdi izledikten sonra düşündüm ki bunlar bana ne kattı? neden bildiklerime düşüncelerime değer katacak daha faydalı bir şeyler yapmıyorum? acaba ortama girdiğimde la casa de papelin son sezonunu izledin mi sorusuna vereceğim hayır cevabından mı korkuyorum? biz nasıl bir döngünün içine girdik? alt tarafı dizi. birileri yazıyor çiziyor ve bunu izliyorum, bir çok zaman izlemek zorunda olduğum hissiyle saatlerimi harcıyorum. dizi bitti: elde var sıfır. bugün kendi içimde yaptığım muhakemei beni ciddi olarak rahatsız ve huzursuz etti arkadaşlar. teşekkürler.
herkese selamlar. Eylul ayında bir şekilde sosyal medya platformu üzerinden hakaret içeren paylaşımda bulundum. Bununla ilgili emniyete cagrilip ifade verdim ve 6222 kanun esas alınarak Galatasaray maçlarında imza atmaya başladım . Hiçbir maçı kacirmadim. Bugün tebliğ geldi. Kamu davası acilmamasi için 10 gün içerisinde 1500 TL yatırıp savcılığa teslim etmem gerektiği yazıyordu. Az önce yatırdım ve savcının kalemine teslim ettim. Bana 1 yıl daha imza atmam gerektiğini söyledi. Bu yatırılan tutar ne için ben tam olarak anlamış değilim. Bu surecin kısalma ihtimali yok mudur ? Konuyla ilgili yardımınızı rica ederim

arkadaşlar selamlar. hali hazırda 2016 model 308 1.6 dizel eat6 aracım var. kendi aracımı kardeşim alacak 100000tl ye. Ben de üzerine bir miktar koyup araç almak istiyorum. Şu an 2019 model 308 style 1.5 dizel eat6 yı 150k gibi rakama veriyorlar. Aracı 2016 yılında sıfır almıştım ve son derece memnunum. gerek yakıtı gerek bakım maliyetleri olsun beni hiç üzmedi. ancak bu fiyata önerileriniz var ise onları da bilmek isterim.
selamlar,
yurtdışı note 9 duos almaya kara verdim istanbulda sıfır olarak buldum. satıcıya sorduğumda kayıtlı dedi bugün kardeşim gitti almaya kutu üzerindeki imei sorgulattığında btk da kayıtdışı cihaz olarak göründü. bizimki de çıktı geldi öyle yazınca. adam beni aradı. cihaz yurtdışı olduğu için kutudaki imei kayıtlı olarak görünmez dedi. cihazı açalım cihazdan sorgulayın dedi. içerisinde samnsung 4.5g destekleyen imeiler kayıtlıymış. bu adam telefonun sahibi değil yani kendi üzerine almamış esnaf.
bu tarz ürünlerde işleyiş böyle mi oluyor yoksa kutudakini sorguladığımızda imei kayıtlı mı görünmesi lazım. adamın anlatması samimiyeti son derece pozitif ama daha önce bu tarz bir ürün almamıştım. yardımınızı bekliyorum.
merhaba,
cumartesi günü itibariyle vatandan bilgisayar topladım. yanında da satış görevlisinin yönlendirmesiyle ASUS 24" MG248QR model 1ms 144hz monitörü satın aldım. yaklaşık 1660TL. ancak monitörlerle ilgili biraz araştırma yaptığımda tn panelin alınmaması yönünde genel bir düşüncenin hakim olduğunu gördüm. açıkçası çok sık film izlemem bilgisayarda oyun için kullanacağım.
diğer yandan aynı fiyatlara MSI Optix MAG241C 23.6" modelinin olduğunu fark ettim ve bu ürün hem va panel hemde kavisli.
şimdi daha henüz bilgisayarı kullanmadım ürün izmirde ama benim antalyaya gelmem gerekti araçta yer olmadığı için orada bıraktım. ilgili monitörü iade etme durumu var mı ? bahsettiğim msi ürün de izmirde yok ama, antalya mağazasında mevcut. oradan iade alıp buradan çekebilirler mi o ürünü? ne yapmamı önerirsiniz.

ürünler aşağıdadır:
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-24-mg248qr-1ms-144hz-full-hd-hdmi-freesync-gaming-monitor.htmlhttps://www.vatanbilgisayar.com/msi-optix-mag24c1-23-6-144hz-1ms-mprt-curved-led-monitor.html
merhaba arkadaşlar.

DA-V4/V5 ve DADG2 yi değiştirip -aslında birbirine yakın sayılır- iki farklı sistem arasında kaldım. her iki bilgisayar konusuna da yazdım ancak dönüş olmadı, sistemi ciddi olarak düşündüğümden sizlere de danışıp almak istiyorum.

anakart, kasa ve ekran kartları arasında ufak farklar var. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Herkese merhaba,

Kasım ayında Turkcell Superonline fiber internet aboneliğimiz doluyordu. Aynı dönemlerde de yeni yılda AKK'nın kalkacağını biliyorduk. Taahhüdümüz dolmaya yakın Superonline müşteri hizmetleri tarafından arandık. Bu esnada kullanmakta olduğumuz paket 100mbps 150GB şeklindeydi. Müşteri hizmetleri taahhüdümüzün bittiğini ve 5 TL daha fazla vererek 250GB AKK olan pakete geçebileceğimizi söyledi. Biz de zaten yeni yılda AKK kalkacağını böyle bir şeye gerek olmadığını belirttik. Bunun üzerine müşteri temsilcisi tarafından taahhüdümüzü uzatmaz isek en az 300TL vererek bu paketi kullanabileceğimizi, 250GB olan paketten devam edersek aynı fiyattan AKK olmadan devam edebileceğimizi belirtti. Biz de kabul ettik ki fiyatların öyle olacağını üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyorduk.
Düne kadar hiçbir sıkıntı yoktu muhtemelen 250GB'ı aşmadık. Ancak dün gelen bir mesajda 200GB internet kullandığımız , 250GB geçmemiz durumunda internetimizin tamamen kesileceği konusunda bir bilgi aldık. Müşteri hizmetlerini arayıp konu hakkında sorunu anlattığımızda bizim kotalı olarak taahhüt verdiğimiz ve taahhüt bitene kadar da bu paketi kullanacak olduğumuz belirtildi. AKK kalktığını böyle bir şeyin olmaması gerektiğini belirtmemize rağmen haklılık payımız bulunmadı.
Şimdi sizlere sormak istediğim ilk olarak AKK'nın kalkıp kalkmadığı? Bildiğim kadarıyla kotalı müşterilerde kotasıza geçirildi. Yanlış biliyorsam düzeltmenizi rica ederim.
İkinci olarak, biz telefonda bunu bizzat sorduk ve söylediler. AKK kalktığında paketimiz bu şekilde güncellenecekti. Güvenliğimiz açısından kayda alınan bu konuşmaya nasıl ulaşabiliriz? Tek oluru avukata mı vermek?
arkadaşlar merhaba,
aşağıdaki ürünü almayı düşünüyorum ama araştırdığım kadarıyla çok fazla kullanıcı yorumu bulamadım. bu ürünün kronik sorunlarımı var? bi de ips panel yok deyip gömüyorlar, ne işe yarıyor bu panel bilgi verirseniz sevinirim. ve ya bu ürün yerine ne önerebilirsiniz 1-2 güne almam lazım?
yardımlarınızı bekliyorumhttp://www.hepsiburada.com/msi-pe62-7rd-1621xtr-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000006OJOA?magaza=%C4%B0ntegra%20Teknoloji&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CjwKCAiAjanRBRByEiwAKGyjZTnZ4_TensMJbfbMxhjNN36QmRWgapEHUurO8tLHzuIkezJFm936VRoCnZAQAvD_BwE
arkadaşlar merhaba,
aşağıdaki ürünü almayı düşünüyorum ama araştırdığım kadarıyla çok fazla kullanıcı yorumu bulamadım. bu ürünün kronik sorunlarımı var? bi de ips panel yok deyip gömüyorlar, ne işe yarıyor bu panel bilgi verirseniz sevinirim. ve ya bu ürün yerine ne önerebilirsiniz 1-2 güne almam lazım?
yardımlarınızı bekliyorum
http://www.hepsiburada.com/msi-pe62-7rd-1621xtr-intel-core-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000006OJOA?magaza=%C4%B0ntegra%20Teknoloji&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CjwKCAiAjanRBRByEiwAKGyjZTnZ4_TensMJbfbMxhjNN36QmRWgapEHUurO8tLHzuIkezJFm936VRoCnZAQAvD_BwE
Hakkında
Forum İmzası:
Samsung Note 10 Plus Snapdragon Aura Black DUOS
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
desktop
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
pc
Takım
Galatasaray
Steam
termomuk
TV
Samsung
Ses Sistemi
Denon AVR, Magnat Set
Notebook
Asus
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
İşlemci
AMD
Anakart
Asus
Ekran Kartı
sapphire
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.531
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 31.707 (Bu ay: 426)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.503 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.