P

Yüzbaşı
29 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar firmamızdaki kdv açığından dolayı faturası tarafımıza kesilmek üzere istediğiniz laptopu ( 30 binlik Macbook da olur 5 binlik acer da ) sizinle gidip alacağım, siz de ürün bedeli üzerinden net %10 düşerek tarafıma eft yaparak laptopu ve garanti için fatura fotokopisini alarak evinizin yolunu tutabilirsiniz. Soruları veya siparişi olanlar özelden tarafıma ulaşabilirler.

Not: İstanbul Üsküdardayım

Arkadaşlar internetteki forumları kurcalayıp cihaza jailbreak yaptım,kendi istediğim fotoları ekran koruyucu olarak kullanmak ve yazı fontlarını değiştirmek istiyorum bunları yapan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?İnternette o kadar çok forum var ki,ama türkçe bir anlatım yok çözemedim lütfen bilenler yardımcı olsun.
Merhabalar arkadaşlar,şöyle bir sorunum var evde superonline fiber kullanıyorum,modem salonda ve kablosunu uzatma şansım yok,eve servis takarken ters bir yerden girildi evi kırıp dökmemek için ve salonun köşesinde yere monte ettiler,salon,mutfak vs sorunum yok ama yatak odası ve evin diğer odaları gibi salona uzak olan yerlerde internet sinyali alamıyorum kablosuz olarak,bunun çözümü için 4 kez farklı markaların kablosuz sinyal artırıcılarını aldım fakat bir türlü verim alamayıp iade ettim,son aldığım linksys ürününün müşteri hizmetleri bu cihazın fiber modem altyapısı ile uyumlu olmadığını ve böyle bir ürünlerinin henüz olmadığını söyledi.Ben sürekli ürünlerin kalitesiz veya duvarların kalın olduğundan dolayı sinyal alamadığımı sanarken sorunun routerların fiber modem ile uyumsuz olmasından olduğunu öğrendim(veya yanlış bilgi verildi).Bu sorunumu çözmek için kullanabileceğim bir router bileniniz var mıdır inanın ipad aldım yatak odasında keyif yapmak istiyorum sinyal yok çıldırmak üzereyim,fiber internet kullanıp router ile sinyal sorununu çözenlerinizden marka ve model yardımı bekliyorum,teşekkürler.
Arkadaşlar evde superonline fiber internet kullanmaktayım,yatak odasında internet çekmiyor diye tp-link range extender aldım wa-720re model.Sorunum şu,yatak odasında internet var ama evde 20mbit olan bağlantı bu cihaz ile sürekli düşük,2-3 mbit bazen 0,8 mbit bile oluyor,fişini çektiğim zaman yine 20mbit oluyor ama bu kez de odada çekmiyor,delirmek üzereyim.Sürekli superonline ı arıyorum onlar yönlendirioyr,kanal değiştirtiyor bi süre 20mbit oluyor ama sonra yine hız düşüyor,bu cihazı bilen tanıyan ya da böyle bir sorun yaşayan var mı acaba? bana yol gösterebilirmisiniz?bu cihazın da kanal ayarı var mı acaba fiber modem gibi onda da aynı kanala alsam sorun çözülürmü vs?
Arkadaşlar oyunun ücretini bölüşmek isteyen kişilerle 5 kişi oluşturmak istiyorum,alınmış oyuna ortak da olabilirim.Cevabınıza göre hareket edeceğim,saygılar.
Merhabalar arkadaşlar,işyerimde gitgide artan telefon faturaları konusunda bi çözüm düşünürken bir arkadaşım 12voip isimli programı tavsiye etti,program hakkında bilgi verebilcek arkadaş varmıdır ayrıntılı bir şekilde?10euro vermiş kendisi ve 0.03 eurodan görüşme yapıyorum diyor fakan şehiriçi görüşmenin bedava olduğu da yazıyor pek bir anlam veremedim,90gün boyunca ücretsiz görüşme durumu var bide 10 euro verip o nedir,ikinci sorum ise ben işyerimde kulaklıkla falan uğraşamam abes kaçar skype uyumlu dual phonelar var malum bunları bağlarsam bu programlar ile de çalışırmı?yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 532
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.887 (Bu ay: 169)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 127 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.