Çavuş
29 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tablet şu.

http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/handset/vodafone-smart-tab-6-mini

Piyasa adi basliktaki olmasina ragmen ayarlardaki model adi şu. Vodafone smart tab 3g

Bu tableti rootlamak istiyorum. Orjinal adini da bilmiyorum. Belki xda da konusu falan vardir.

Rootlamayi ya da orjinal adini bilenler varsa yardim istiyorum.
Teknosa'dan 1300 Tl'den giriş yaptı. 5 Aydır beklemedeydim. 1100 civarı fiyat bekledim, 1300'ü görünce sadece 'hıh' diyebildim.

Sizce fiyat 1000 TL altına ne zaman iner?

http://www.teknosa.com/urunler/125071327/samsung-g800-galaxy-s5-mini-black-akilli-telefon
ben cepten oyun oynamam çok sıkılırsam sinirli kuş oynayabilirim.

Günde 2 saat kadar pdf veya ekitap okurum.

Günde 2 saat kadar internete girerim. Yarım saat face bakarım.

Elimde galaxy ace var bunun gibi bir teLefon bile anca 1 günü kurtarıyor ve çok yavaş.

Şarjı uzun gitsin istiyorum gerçi kullanmıyorken veriyi wifi yi flan sürekli kapalı tutarım huyum kurusun.

En önemlisi hızlı olsun abi. İnterneti uygulamalrı falan şakkadanak açsın. Evde nexus 4 var onun gibi mesela. Ama oyun oynamadığım için çift çekirdek yeter bana. Boşa 4 çrkirdek parası vermeyelim.

Uzun süre kullanayım ben bunu. Yani sağlam olsun. Güncelleme şart değil. Stabil olduktan sonra ne diye güncelleyeyim ki. Garantisi bitincr rom yüklerim mesela.

Ekran 5 inçten büyük 4ten küçük olmasın.

Bütçe bin tl. Zorlasam 1200e nexus 5 te alırım ama ne bileyim kullanmıycağım ek güç için neden para vereyim? Şehirde sürmek için 4x4 jip almak gibi birşey.

android yerine wp de olabilir, sonuçta ilk tercihim hız, ikincisi pil.

Bu beklentilere göre en ideal tel ne olabilir?
Merhabalar,

hp dv6 dizüstünü 4. yıl sonunda çökertmeyi başardım. üstelik öyle çöktü ki harddiskten recovery yaparken yarıda hata veriyor.

Allahtan bilgisayarı ilk aldığımda recovery dvd'leri oluşturmuştum.

Gelin görün ki bu dvd'lerden sistem boot alamıyor. Başka bir bilgisayarda 3 adet recovery dvd'nin birincisinin kalıbını alıp power iso ile baktım ve "önyüklemeli dvd" yazısını gördüm! Burdan dvd'nin bootlu olduğu anlaşılıyor.

Elime başka bir w7 kurulum dvd'si alıp onunla format attım fakat aktivasyon key'i kabul etmiyor (yeni kurulan ultimate, eskisi yani ürün anahtarı home premiuma ait, sanırım burdan uyumsuzluk doğuyor). bu yüzden kendi orjinal işletim sistemimi kurmak istiyorum.

Sizce bu recovery dvd'si neden boot etmiyor? Bu sorunu çözebilmenin bir yolu var mıdır?
bir program izlerken kısa bir miktarını jenerik müziği olarak verdiklerinde irkilerek şarkıyı hatırlamıştım.

Araştırmaya başladım ama çabalarım boşa çıktı. şrakıdan bir parça:

http://www.startv.com.tr/video-arsiv/inan-bana-2-bolum/2

videonun 11:20 - 11:30 kısmında belirgin.

www.youtube.com/watch?v=8mq4UT4VnbE

youtube'daki şarkı cab calloway'in. benim aradığım ise bu eski parçanın hızlı veriyonuydu sanırım.

Ama youtube da bakmadığım video kalmadı, best of 90's listelerini bile araştırdım.

Benim aradığım şarkının adı nedir? bilen biri illaki vardır.
N5 gelince n4'ün fiyatı ne kadar iner sizce? 750 nin altına düşer mi? Beklemeye değer mi?
Amaçlar uydudan tv izleme (sd yayın), dizüstünün tv ye bağlanmasıyla NFS carbon gibi oyunlar oynamak, usb'den divx izlemek vs. (başka ne amaç olabilir ki zaten)

Bu çerçevede

42'' bir TV'nin;

50000:1 olması ile 30000:1 olması arasında çok fark var mı,

100 hz yerine 50 hz olması insan gözünün seçebilirliği açısından çok şey ifade eder mi?

Eğer ederse,

Asgari bu özellikte (50000:1 ve 100 hz) ve usb'den divx (özellikle Türkçe karakterli altyazı destekli) oynatabilme yeteneğine sahip en makul cihaz hangisidir?

Eğer etmezse;

2000 tl ye alınabilecek en güzel cihaz hangisidir?

O kadar çok yorum var ki, okuya okuya kafam karıştı.
Arkadaşlar bu bir Toshiba m70 laptop tuş takımı.

Resimde görüldüğü gibi iki tuşun görevlerini değiştirmek istiyorum. Yani Fn'e basınca Win tuşu çalışsın ve tam tersi. Bunu yapabilecek bir program arıyorum. Mesela Microsoftun Intellitype diye bir programını buldum ama bu program sadece Microsoft klavyeler için kullanılabiliyor. benimki gibi bir klavye için işlevsel değil.

Bu iş Windowsun veya klavyenin yerel ayarlarından da yapılabiliyorsa, bu durumda programa gerek kalmaz.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 138
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 5.956 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.