Teğmen
09 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,
100mm ön aks aralığına sahip bisikletime 135mm akslı bir teker takmak istiyorum. Ön maşayı nasıl 100mm'den 135mm'e çıkarabilirim?
Asıl hedefim 135mm genişliğindeki hub motorlu arka jantı ön tekere takmak istiyorum.
Arkaya vites uyum sorunu sebebiyle takamıyorum.
Önerilerinizi bekliyorum.

Bisikletim Carraro Flexi 121.
Kazasiz, boyasiz ve hususi ruhsatli Hyundai Matrix 1.6 Team AB aracim satiliktir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2010-hyundai-matrix-ankara-72109021/detay

15-19bin TL arasi 2004 model ve ustu 60bin km gecmemis Ankara plakali opel astra, focus, nissan almera, honda jazz, polo ve benzeri modellerin kisa sedan veya hatchback olanlarindan ariyorum.

Iyi forumlar...
ARAC SATILMISTIR...

2000 model simdiye kadar 49bin km yapmis 206 XR presence aracim satiliktir.
Km orijinaldir. Kaza yok sadece tiklatma var. Tiklatma yuzunden on amblem kirildi. Servis de kaputla on panjuru degistirdi niyeyse:)
Boya yok...Ufak tefek park cizikleri vardir o kadar.
Fiyati 12950TLye dusurdum, fazla da pazarlik payim yok...Eee bu fiyata bu kmde baska arac bulamazsiniz...

http://www.sahibinden.com/2000_model_49binde_peugeot_206_ankara-07WQQaXQQ13166344WQQpXQQdisplayitem
2000 model simdiye kadar 49bin km yapmis 206 XR presence aracim satiliktir.
Km orijinaldir. Kaza yok sadece tiklatma var. Boya yok...Ufak tefek park cizikleri vardir o kadar.
Fiyati 12950TLye dusurdum...
internette bulunan demo versiyon olan express edition versiyonunun linkleri
http://www.cadstarworld.com/downloads/express/9.00.0004/PFTWEB/CADSTARExpress9.0.exe
pw:A3R45KRY
http://www.cadstarworld.com/downloads/viewer/CADSTARDesignViewer9.0.exe
pw:ZXT27KG5
artik register olmadan gunlerce onay maili beklemeden demo versiyonu indirebilirsiniz.

program ne ise yariyor die sorarsaniz.
sematik tasarimi ve PCB dizayni yapabileceginiz buyuk firmalarin kullandigi bi program. tabi altium kadar super ozellikler beklemeyin. bu program lisansi ucuz oldugu ve kullanim alani genis oldugundan tercih edilmektedir.
herkese kolay gelsin...
bu model laptop almayi dusunuyorum.
1000ytle sizce nasil? ve urunden sikayeti olan var mi?
ben ankaradayim ve izmirden buldum bilgisayari.
bilgisayars'dan alcam sizce guvenli bir sirket mi?
mail order yontemi guvenli mikine:?
ve satilan baska bir yer biliyormusunuz?
ohh tum sorularimi sordum:D
hadi herkese hayirli gunler...
elimde jmk sk-2000sn dvr karti mevcut.
kendi yazdigim c++ programiyla kanallarini gormek istiyorum fakat wdm driveri olmadigindan goremiyorum. bir tek kendi yazilimi gorebiliyor.bir bilgisi olan varsa soyleyebilir mi? yada baska bir dvr karti onerebilecek.
amacim iki edat kameranin da goruntusunu programimdan alabilmek...
simdiden tesekkurler...
elimde jmk sk-2000sn dvr kareti mevcut.
kendi yazdigim programla kanallarini gormek istiyorum fakat wdm driveri olmadigindan goremiyorum. bir tek kendi yazilimi gorebiliyor.bir bilgisi olan varsa soyleyebilir mi? yada baska bir dvr karti onerebilecek.
amacim iki edat kameranin da goruntusunu programimdan alabilmek...
simdiden tesekkurler...
elimde jmk sk-2000sn modeli dvr karti var alet calisiyor fakat kendi yazdigimiz programdan goremiyoruz.
netmeetingden de denedik fakat sonuc alamadik. aletin wdm destegi var mi bilmiyoruz(saa cipi kullaniyor wdm destegi olmasi gerek)
driveri bulmam da yardim ederseniz yada baska bir dvr karti onerebilirmisiniz.
tsklr
Hakkında
İlgi Alanları: FPGA, CPLD, Arduino, PIC, AVR, ARM Cortex, MSP430
Hakkımda:
alisveris yaptiklarim:
pc dunyasi, h_a_g_, kerem06, keno, tahirkorkut, mr.ugurkaya,... (adini unuttuklarimdan ozur dilerim:))
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 975
İkinci El Bölümü Mesajları: 436
Konularının görüntülenme sayısı: 99.216 (Bu ay: 230)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.