M

Yüzbaşı
22 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 129 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Dell Vostro 3591 i3-1005G1 4GB 1TB 15.6

Ürünün havale fiyatı şu anda en ucuz fiyat 4.708,15 TL

https://www.kovalaa.com/dell-vostro-3591-i3-1005g1-4gb-1tb-156-ubuntu-laptop-ve-notebook/16422?forum

Arkadaşlar ASUS ROG STRIX LC 120 RGB modelini aldım. Bu ürünün fan ledi 3 pinli ama benim anakartta herşey 4 pinli. İçinden çevirici tarzı birşey de çıkmadı. Anakart da asus rog strix B450-F modeli. Bu ne saçma iş anlamadım. Bu sıvı soğutmanın fan ledini çalıştıramıyorum. 4 pin yuvaya 3 pin sokuyorum ama yine çalışmıyor. Sadece yeşil led yanıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Arkadaşlar selamlar. Power color red devil aldim rx 580 modeli. Fakat cok gurultulu calisiyor. Kart 80 dereceleri goruyor ve fan hizi da %100 oluyor. Kart arizali mi yoksa bu kartlar boyle mi? Biraz arastirdim ve sesli olduklarini duydum. Ama ses rahatsiz edecek kadar cok. Ne yapabilirim?
Arkadaşlar ürünü yeni aldım sayılır. Bir kafeciden aldım 3 aylık faturalı vs. Kartta sorun yok temiz bir kart ama mining yapılmış ve bios atılmış. Kartın fanları biraz fazla hızlı dönüyor. Kart 70-75 dereceyi geçmiyor ama bir süre sonra fanlar %70-%80 arası dönmeye başlıyor.

Ben bu kartı eski haline nasıl getirebilirim?
Arkadaslar gigabyte a320m s2h aldim. Ryzen 1700 ile kullaniyorum. Ryzen turbo frekans 3.7 olmasina ragmen 3.2 ustune cikmiyor. Bios guncellemelerini de denedim ama olmuyor. Bu sorunu yaşayan var mi?
Arkadaslar ekran karti fiyatlari duser mi sizce? Kripto paralarin bu aralar yerinde saymasi yuzunden miningcilerin ilgisini eskisi kadar cekmiyor sanki.

Ikinci el kisminda fiyatlarin biraz gevsedigini de goruyorum. Bu aralar benim de ekran kartina ihtiyacim var. Ozellikle 1070 fiyatlarinin 2000 altina sarktigini gozlemledim.

Siz ne dusunuyorsunuz?
Arkadaslar merhaba, ben playstation satmak istiyorum. Kendi web alt yapim var ama pazar yerlerinden satmayi dusunuyorum.

Cihazlar nerden aliniyor ithalatcisi mi var disprutor mu var nasil donuyor bu ticaret bilgisi olan var mi?

Bazen ufacik telefecik dukkanlarda bile sony garantili urunlerin satisini goruyorum. Bu saticilar urunleri nereden tedarik ediyor.

Bilgi verirseniz tesekkurler.
Arkadaşlar Asus zenbook flip almayı düşünyorum fiyat 4,500 - 5,000 arası. 13,3 IPS ekranlı ve i7 işlemcili. Başka bir ultrabook tavsiyeniz var mı? 13,3 tercih etmemin sebebi bisiklet sürüyorum çantada taşıyacağım.
Arkadaslar ps4 pro yu samsung 27 1ms 60 hz monitorde oynuyorum. Fakat ekranda titreme var biraz. Ozellikle hizli gecislerde titremeden dolayi gorme kaybi oluyor ve oyundan zevk almiyorum. En cok da gta5 de var bu titreme. Titreme dedigim fps dusuk gibi dusunun.

Evde tvye bagladigimda titreme olmuyor yag gibi akiyor fakat bu sefer de gecikme var. Tv de dinamik konstrats sectigimde yag gibi akiyor fakat gecikme oluyor. Yani lag olusuyor. Tv de oyun modunu actigimda ise monitordeki hibi titreme oluyor.

Bana bu konuda bilgi verirmisiniz? Neden boyle? Bu titreme ps4 de normal mi?
Arkadaşlar merhaba, Asus z77-a anakarta su soğutma bağlantısı yaptım fakat işlemci biraz sıcak çalışıyor.

Fanı CPU-FAN olan yere bağladım fakat pompayı bağlayacak yer bulamadım o yüzden PWR FAN diye bir yer var oraya bağladım. Öneriniz nedir ekte anakartın fotoğrafı var.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 645
İkinci El Bölümü Mesajları: 258
Konularının görüntülenme sayısı: 32.757 (Bu ay: 683)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 308 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.