Yüzbaşı
21 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,
Günlük işler için (word excel vs) windows tabanlı, “hafif”, 2-3 bin tl civarında bir laptop aramaktayım. Hafif olması önceliğim. Teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba, telefon görüşmelerinde kullanma amaçlı tekli Bluetooth kulaklık arıyorum, tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Asus H61M-A anakarta sahibim. Bu anakartta USB 3.0 girişleri var ama SATA 3 girişi mevcut değil. Dolayısıyla SSD'den tam performans alamıyorum. (260mb/s) Merak ettiğim konu şu; acaba SSD'yi dönüştürücü ile USB 3.0 noktasından bağlarsam, nasıl bir performans alırım, 500mb/s hızlarına ulaşabilir miyim?

Teşekkürler.
Günlük kullanım için oldukça hafif laptop tavsiyelerinizi bekliyorum
(2'si 1 arada laptoplar da tercihlerim arasında)

Limit = 1500TL
Lenovo legion y520 bilgisayarımın kulaklık ve mikrofonu bir olan bir girişi var. Ben bu girişe telefon kulaklığımı takıyorum ve şarkı açtığımda, discord'dan arkadaşım şarkının sesini duyuyor. Sorunun çözümü nedir acaba?
(Sadece discord değil ses kaydetsem bile şarkı açtığımda şarkının sesi kaydoluyor)
- Monster Abra A5 V13.4 Intel Core i7 8750H 8GB 256GB SSD GTX1050Ti Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

- 4500 TL

-https://www.hepsiburada.com/monster-abra-a5-v13-4-intel-core-i7-8750h-8gb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000BP4PI?magaza=MONSTERNOTEBOOK

Oyun harici kullanımlar için en fazla 2000 TL'lik laptop tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.
Arkadaşlar merhaba,

Asus VP247H monitör satın aldım, ama şöyle bir sorunum var; film izlerken 720p olsa bile düşük çözünürlükteymiş gibi görünüyor. Özellikle karanlık sahnelerde bu belli oluyor. Birkaç fotoğraf paylaşıyorum. Yardımcı olursanız duacınız olurum kaç gündür uğraşıyorum.

Arkadaşlar merhaba,

Asus VP247H monitör satın aldım, ama şöyle bir sorunum var; film izlerken 720p olsa bile düşük çözünürlükteymiş gibi görünüyor. Özellikle karanlık sahnelerde bu belli oluyor. Birkaç fotoğraf paylaşıyorum. Yardımcı olursanız duacınız olurum kaç gündür uğraşıyorum.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
LG
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.204
İkinci El Bölümü Mesajları: 33
Konularının görüntülenme sayısı: 143.310 (Bu ay: 1.742)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 17 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.