Teğmen
18 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
96 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Orgeneral / Vgulgecx72 / Darth Vader RSI / ABSOLUT / X-gen / thack_canx2 / viperc / eagle66x2 / DiabloXT / tosunermcx2 / SAVIAR / Borga-x / sentanoo / watansewer / dirkpitt19788x5 / tupacamaru / sklinegtr34 / kaan84x2 / ankara1234 / baycocophoenixx4 / ersanersan1981 / karandirux3 / kabukkinen / sahafiecx2 / deko1905 / dashdeath / newrelease / we_dream / ORoot / Esh / drekeskin / Corny / goodfriend / SoldieR_TR / soulflymax / Aydin92 / sklerenkimax6 / CESAJANS / SpYsiDER / (((free_man))) / enmisafirx18 / mikail13 / darkknight / öztinx2 / HELLZONE / jeofizikci / hadusum / excalibur10 / FEaStRIaNx49 / acrapole / prosatarus / mdemir301 / newmonarch / huseyin34 / cultus / lastpavelx2 / Nirv / atik33 / cucuko / SayGilix6 / marmolix2 / musasm / zlatan89 / kelesh463 / darkfuten / parryossa / ahmettux2 / SHARK1TRx3 / gökhan_53 / emirbt / tekin / evilinvaders / bmurat07 / ataruzx15 / saatcilik / pumaa86 / Crazy_star / aydinaa / kadir_metallica / baho8282 / better_juice / Fatih GÜRERx2 / Extreme / Guren Gurselx38 / February 29th / [PASHA]x2 / gfb_034 / XErTuX / tarantula6x2 / ::ExtremE:: / cupra / skylineGTR_34 / bukowskix2 / epprox2 / thetrooper00 / synx / mec / edizfbc / akin9934 / kudretxx2 / escayf2 / servetttx8 / kreasom / yugams / Cose Turche / __END__x2 / ahmettokgoz / cobi / dest / (MURAT)x4 / mahapurusha / karakobra / Rituelx2 / athackanx2 / mscsi / signomisx2 / cynsure / configsYs / boztunax2 / Manavus / phobia / Menex4 / zderins / mikoli88 / tvardarx3 / GinoTheCopx2 / NIKEmRe / muratyayla / hayalsinbana / zybydy / visorx2 / zafer666 / realcemx4 / Time_Force / ermanunal01x2 / oversleep / px / WoXeD / Burak. / ozyoldas / AMFIBIx3 / archvile / sugarcocuk1x3 / .:MsT:. / Halit61x4 / em007re / goksekgok / cesar_x2 / kralhasanyigit / mcake+x3 / player75 / feyt180x2 / Technics / ftgrkmyldz / Trickyperson35x5 / selcom2008 / inshroud / FakeBoy / fox_doctor / guren1972x8 / kamaka / oray / GaGgle / iodio75 / N1ghtfall_01 / dolezx2 / tiCCkyx6 / yaman156 / radikal90 / volkano2k / ^^NCAL^^DJEMx2 / StrangerXT / EcZaNeT / okyanus_elektronik / barisdragon / Metin* / elusive / badcrowx2 / demircibux6 / yuzcan / alp222 / Yeni Klasör / elektronik__manyak / Penrynx2 / ahmetulusoy / ex@lted / kemal08 / constantine1982x5 / Ugur.Türkbenx3 / stat / geforcemxx5 / prs_bacteria / orkunorkun / dertlerinsani61 / canery / CaReTTa_99x2 / biyoman / alitopalx4 / FERROKROM / mutercim / manothx2 / ecay / dapzarx2 / baracuda-x / simyaci / tolkim / xDigimonx / iorfa / awaqado / cengaver029 / factotoum / a-drive / garahobit / baltimorro / ViTalyCLx4 / electroneoxx14 / 06YALNIZKURT / aron_1907 / ALeeOzturq / madlivex2 / stradale / seko2001x2 / nesimdural / KRALL / aliseker / babadagix3 / FREEMAN / Rock_N_roLL / gargoylesgezginx12 / neosis / EXPANDERx3 / tstdrvr / MsTmSx4 / caylak1979x2 / KABRESIGMAZ / kanarya_avcisi / spaydix / ufuq35 / cenkkaraca / execut / Fr1xsivE / teknoloji.murat / freestyler7 / soloman_963 / G-dOG / fato65 / kaancakir / Systematik / sislivadi / OguzhaniuMx2 / jasonjustice / suskunxcx2 / Urthas / mindriot / bumin1 / addidas_85 / pirsaw08 / EX_PROx3 / trusenx2 / TurkCrazzy / yurtx2 / nx9020 / tulukcim / nEO147 / SMAx3 / Bass Boost / Only_Extacy / hasan1986 / ramazantcx7 / eck83 / thedevilslieutenant / Tecnical / kaya0671 / gyradel / melyyh / AnotheR / october27 / TenRose / TheFoister / bynedim / ZarakiKenpachi / BuraX / gti_koray / delon / Hidir / JasonT / SolidRock / memici / ilhan54 / Druigard / cancan_ / kyorhan / MÜSAVIR / sailsofcharon / Canuckssx5 / yagmurteam / sboz61 / AYYUZLUM / makovadx2 / tolgacem / definalx2 / keten / Cözüm Bilgisayar / kevinsert / reoix / Mitra / eSqUaLl / coskunkumral / parenthesis / Snowwlear / mugo66 / Gs_Emre / DEDENATOR / meteor_xxx / thehook / fbsrkc06 / / Peter_Petrelli / Karameşe / selchuk_ / K@r@K@L3M / ulashh1907 x2/ kadircitak / hey / duveil / ttwrx / _H@Z@R_ / 19x2 / traton / superms / ChelseaFC / burning-turning / mxaxeagle / burak_55 / Exnuc / kılıçaziz / BARDO / tunc52 / Mc_Leopard / tragedıe / EndlessPower / JohnMartin / pudinkk / Megaslaughter / laptop54 / aeronics / eralpt / mustikoc / Dre@m_Child / Zotac_fan / OZONE Republic / alidarkstone / iCe_Sky / esg222 / mumak / Mysterious47 / partyboy / punisher90 / byturkuaz / AKANKAN / biri1970 / wildboyankara / Zırdelifisek / numeruscl / the enemy / SolidRock / Witchdoktor / Eski Genç / DarthCroaton / ÇağlarGüzen / Devil Pennywise / gsmcodeman / yparcam / NecronLord / LoBeNzO / zaferbabal / anadolulu1 / eyalcinmail / wacker@ / hannibal_sy / MoNZaREs / mettoler / ufukman / emircan1905 / eddy123 / John Locke / HoT_JaZzx2 / kesicii / bachree / voynavoyna / ogayhan / fox-03-34 / sekohuso33 / mahoonur /
Olumsuz Refernaslarım: THemaHo_0
Sistemimde Windows 7Kurulu ve durup duruken bir gün makine kapanmamaya başladı.

Başlattan kapatı şeçiyorum makine kapanıyor tamamen güçten ama 5-6 saniye sonra tekrar açılıyor.

Bunu hep yapıyor sadece power düğmesine başılı tutarak kapatılabiliyor sadece.

Sistemi tamamen baştan kurdum fakat yine aynı.

Daha önce benzer bir sorunu yaşayan veya çözümnü bilen bir arkadaş varsa yardımını beklerim.
Oyunu çok severek oynuyorum fakat bu spin out 4 opponents görevini başarmamın piyango çıkması kadar zor olduğunu farkettim.

1.Kategoride şansa yaptım bir kere ama 2.kategoride U.S.A bölümünde yaklaşık 6-7 saat oynamama rağmen başarılı olamadım.

Yardımı dokunabilecek bir tüyo veya gerekirse orayı yeni geçmiş bir save dosyası çok işime yarar gerçekten

Bu spin out ile ilgili tüm yorum ve önerilerinize açığım
silinebilir
Orgeneral_, Vgulgecx54, Darth Vader RSI, ABSOLUT, X-gen, thack_canx2, viperc, eagle66x2, DiabloXT, tosunermc, SAVIAR, Borga-x, sentanoo, watansewer, dirkpitt19788x5, tupacamaru, sklinegtr34, kaan84x2, ankara1234, baycocophoenixx4, tarantula6, ersanersan1981, karandirux3, kabukkinen, sahafiecx2, deko1905, dashdeath, newrelease, we_dream, ORoot, Esh, drekeskin, Corny, goodfriend, soulflymax, Aydın92, sklerenkimax6, SpYsiDER, (((free_man))), enmisafirx16, mikail13, darkknight, öztin, HELLZONE, jeofizikci, hadusum, excalibur10, FEaStRIaN, acrapole, prosatarus, mdemir301, newmonarch, huseyin34, cultus, astpavel, Nirv, atik33, cucuko, SayGilix4, marmolix2, musasm, zlatan89, kelesh463, darkfuten, parryossa, ahmettux2, SHARK1TRx3, gökhan_53, emirbt, tekin, evilinvaders, bmurat07, ataruzx15, saatcilik, pumaa86, Crazy_star, aydinaa, kadir_metallica, baho8282, better_juice, THemaHo_0, Fatih GÜRER, Extreme, Guren Gurselx32, February 29th, [PASHA]x2, gfb_034, XErTuX, tarantula6, ::ExtremE::, cupra, skylineGTR_34, bukowski, epprox2, thetrooper00, synx, mec, edizfbc, akin9934, kudretxx2, escayf2, servetttx8, kreasom, yugams, Cose Turche, __END__x2, ahmettokgoz, cobi, dest, (MURAT)x4, mahapurusha, karakobra, Rituel, athackan, mscsi, signomis, cynsure, configsYs, boztuna, Manavus, phobia, Menex2, zderins, mikoli88, GinoTheCopx2, NIKEmRe, muratyayla, hayalsinbana, zybydy, visorx2, zafer666, realcemx4, Time_Force, ermanunal01, oversleep, px, Burak., ozyoldas, AMFİBİx3, archvile, sugarcocuk1x2, .:MsT:., HALİT61x3, em007re, goksekgok, cesar_, kralhasanyigit, mcake+, player75, feyt180, Technics, ftgrkmyldz, Trickyperson35, selcom2008, inshroud, FakeBoy, fox_doctor, guren1972x8, kamaka, signomis, oray, GaGgle, iodio75, N1ghtfall_01, dolez, tiCCkyx5, yaman156, radikal90, volkano2k, ^^NCAL^^DJEMx2, StrangerXT, EcZaNeT, barisdragon, Metin*, elusive, badcrow, demircibu, yuzcan, alp222, Yeni Klasör, elektronik__manyak, Penryn, ahmetulusoy, dolez, ex@lted, kemal08, constantine1982x2, Uğur.Türkben, stat, athackan, geforcemx, prs_bacteria, orkunorkun, dertlerinsani61, canery, CaReTTa_99x2, biyoman, alitopal, FERROKROM, mutercim, manothx2, ecay, dapzar, baracuda-x, simyaci, tolkim, xDigimonx, iorfa, Penryn, awaqado, cengaver029, factotoum, a-drive, lastpavel, garahobit, baltimorro, ViTalyCL, electroneox,
Selam Arkadaşlar,

Oynadık oynadık ve son bölüme kadar geldim fakat bu Dimitri'nin peşinden gidilen bölümde tekneden helikoptere space tuşunu kırsada çıkıyorum ama çıktığım gibi Dimitri kaçıyor ve görev başarısız oluyor. Burdaki püf noktsyı veya ne yapabileceğim konusunda yardıma ihtiyacım var
MERHABA ARKADAŞLAR, EŞİME 2006 MODEL FIESTA 1.4 TDCI ASM ŞANZIMANLI BİR ARABA ALDIM.

3-4 AYDIR KULLANIYORUZ VE BAZI SIKINTILAR VAR VE GİDEREKTE ÇOĞALIYOR.

SIKINTILARIN ŞUNLAR:

ARAÇ VİTES DÜŞÜRÜRKEN ÇOK SERT DEĞİŞİYOR ÖZELLİKLE 2 DEN 1E ALDIĞINDA.

BAZEN ARABAYI R YE TAKINCA DİREK FIRLIYOR YANİ ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE.

AZCIK YOKUŞ TRAFİK GÖRSÜN ŞANZIMAN LAMBASI YANIP ARABA ŞAÇMALAMAYA BAŞLIYOR.
(SERVİSE SORDUĞUMDA NORMAL DESEDE BU KADAR ÇABUK ARIXAYA GEÇMESİ NORMAL DEĞİL HADİ ANLARIM 2-3 SAAT TRAFİKTE DUR KALK AMA BU KADARI SAÇMA BENCE)

BİDE ASIL DÜN TAM IŞIKLARDAYIM, BİRDEN KADRANDAKİ UFAK 3 DİJİTAL EKRAN SÖNDÜ (BENZİN-VITES-KILOMETRE) VE ARABA MALESEF ÇALIŞMADI. ÇOK ZOR DURUMDA KALDIM.

1 AY ÖNCE SERVİSE GİTTİM (KOŞUYOLDA BİR YETKİLİ ORTADOĞU SANIRIM) MAKİNEYE BAĞLIYIP BİR ADAPTASYON YAPTILAR DÜZELDİ DEDİLER AMA PEK ÖLE GÖZÜKMÜYOR.

EĞER BU ARABANIN ŞANZIMANINDAN ANLAYAN GERÇEK BİR USTA VEYA DAHA ÖNCE BAŞINA GELMİŞ ARKADAŞLARIN YAM NEDEN YAPTIĞI KONUSUNDA BANA YARDIMLARINI İSTEYECEKTİM.

ŞİMDİDEN HERKESİN YARDIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
MERHABA ARKADAŞLAR.

YENİ ANAKART VE İŞLEMCİMİ NİHAYET TAKMA FIRSATIM OLDU BİDE X58 SU SOĞUTMA BLOĞUMUDA ALINCA MONTAJA BAŞLAMIŞ BULUNDUM

KASAMI DAHA ÖNCE 790İ ULTRA SLI ANAKART İLEDE BURADA TOPİC OLARAK AÇMIŞTIM.

PERFORMANS TESTLERİNİ BU HAFTA İÇİ AYRI OLARAK YAYINLAYACAĞIM ARTIK.

SİSTEMİMDE KULLANDIĞIM PARÇALAR SU ŞEKİKLDE

ANAKART : GİGABYTE X58 EXTREME

İŞLEMCİ : INTEL CORE İ7 965 EXTREME

VGA : 2 X ZOTAC GTX 280

REM : 3X1 CORSAİR 3 KANAL REM

SİZLERLE İLK ÖNCE RESİMLERİ PAYLAŞMAK İSTEDİM.
Daha öncede sergilediğim kasama bazı yenilemeler yaptım

Özellikle Zotac 790i Ultra SLI anakart ve 9800GTX triple SLI yeni eklemelerim

Resimleri sizlerle paylaşmak istedim.

Performans testlerini en kısa zamanda Donanım Haber Mesut Çevik tarafından izleyebileceksiniz.
Merak edip kendime bir tanede ben aldım bu HTCP kasalardan.

Gerçekten çok süper ve kullanışlı bir kasa.

En uzun PCB li ekran kartlarını bile rahatlıkla takabiliyoruz.

Hafif bir UV çalışmasıyla kasanın görünümü çok güzel oldu be gerçekten çok sessiz.

Micro ATX anakartlarında daha çok şeçeneklerde karşımıza çıkmasıyla bu kasalara talep artacaktır.

Kasayı Firebaldan aldım ve sadece 2 adet UV kit ile bile görüntü süper.

Herkese tavsiye ederim
Hakkında
Meslek: IT Sektörü
İlgi Alanları: Computers,Cars,Sports and Technology
Forum İmzası:
INTEL CORE-İ7 950,EVGA X58 ULTRA SLI ANAKART,ZOTAC GTX TITAN AMP!,TEAM EXTREME DDR3 3x2GB RAM,OCZ VERTEX SSD 60GBx2 RAID,SILVERSTONE STRIDER ST1000W POWER SUPPLY,LIAN LI V2000B PLUS II KASA,LG BLU-RAY YAZICI,ALPHACOOL 360 EXTREME VE 120 RADYATÖR,YBRIS XTREME CPU BLOK,RE-PACK SU TANKIx3,ALPHACOOL 12V 600L/S POMPA,ZALMAN FAN KONTROL,ACER PREDATOR II 24" LCD 3D MONITOR,LOGITECH Z10 SPEAKER
Forum İkinci El İmzası:
Orgeneral_, Vgulgec, Darth Vader RSI, ABSOLUT, DiabloXT, tosunermc, SAVIAR, Borga X, sentanoo, baycocophoenix, karandiru, sahafiec, deko1905, CESAJANS, ataruz, SpYsiDER, (((freeman))), darkknight, öztin, FEaStRIaN, ahmettu, SHARK1TR, emirbt, baho8282, Extreme, Guren Gursel, tarantula6, cupra, eppro, synx, kudretx, servettt, kreasom, yugams, Cose Turche, __END__, cobi, mahapurusha, karakobra, boztuna, Mene, zderins, tvardar, GinoTheCop, ermanunal01, AMFIBI, sugarcocuk1, .:MsT:., Halit61, cesar_, feyt180, Technics, Trickyperson35, dolez, tiCCky, StrangerXT, EcZaNeT, badcrow, Penryn, constantine1982, Ugur.Türkben, geforcemx, CaReTTa_99, alitopal, FERROKROM, manoth, ViTalyCL, electroneox, madlive, seko2001, nesimdural, babadagi, gargoylesgezgin, EXPANDER,spaydix, suskunxc, EX_PRO, trusen, nx9020, ramazantc, thedevilslieutenant, Tecnical, TenRose, BuraX, JasonT, definal, eSqUaLl, meteor_xxx
Tüm Referanslarım için linki tıklayın:http://forum.donanimhaber.com/m_20611626/mpage_1/f_/key_philips//tm.htm#20612865
Hakkımda:
Ref: tekin, evilinvaders, bmurat07, ataruzx15, saatcilik, pumaa86, Crazy_star, aydinaa, kadir_metallica, baho8282, better_juice, THemaHo_0, Fatih GÜRERx2, Extreme, Guren Gurselx32, February 29th, [PASHA]x2, gfb_034, XErTuX, tarantula6, ::ExtremE::, cupra, skylineGTR_34, bukowski, epprox2, thetrooper00, synx, mec, edizfbc, akin9934, kudretxx2, escayf2, servetttx8, kreasom, yugams, Cose Turche, __END__x2, ahmettokgoz, cobi, dest, (MURAT)x4, mahapurusha, karakobra, Rituel, mscsi, cynsure, configsYs, boztuna, Manavus, phobia, Menex2, zderins, mikoli88, GinoTheCopx2, NIKEmRe, muratyayla, hayalsinbana, zybydy, visorx2, zafer666, realcemx4, Time_Force, ermanunal01, oversleep, px, Burak., ozyoldas, AMFİBİx3, archvile, sugarcocuk1x2, .:MsT:., HALİT61x3, em007re, goksekgok, cesar_, kralhasanyigit, mcake+, player75, feyt180, Technics, ftgrkmyldz, Trickyperson35, selcom2008, inshroud, FakeBoy, fox_doctor, guren1972x8, kamaka, signomisx2, oray, GaGgle, iodio75, N1ghtfall_01, tiCCkyx5, yaman156, radikal90, volkano2k, ^^NCAL^^DJEMx2, StrangerXT, EcZaNeT, barisdragon, Metin*, elusive, badcrow, demircibu, yuzcan, alp222, Yeni Klasör, elektronik__manyak, ahmetulusoy, dolezx2, ex@lted, kemal08, constantine1982x2, Uğur.Türkben, stat, athackanx2, geforcemx, prs_bacteria, orkunorkun, dertlerinsani61, canery, CaReTTa_99x2, biyoman, alitopal, FERROKROM, mutercim, manothx2, ecay, dapzar, baracuda-x, simyaci, xDigimonx, iorfa, Penrynx2, awaqado, cengaver029, factotoum, a-drive
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
iPhone
Oyun Platformu
PC
Ekran Kartı
Zotac
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.391
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.133
Konularının görüntülenme sayısı: 627.604 (Bu ay: 404)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.