Teğmen
18 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 193 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yazılım ve oyun için notebook alma arifesindeyim bugün yarın almış olacağım. 2 cihaz arasında kaldım.
https://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-legion-y540-core-i7-9750h-2-6ghz-16gb-2tb-512ssd-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html
https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/asus-g531gu-al012_spp_746577?id=520287096&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.47.8#product-catalog

Fiyat ortalamam bu cihazlar şeklinde taşıma yapacagımdan 17 inc düşünmemekteyim.

Yardım lütfen
2011 i20 1.2 benzin dun aracın bakımını yaptırdım 5-30 mobil1 esp yag filteler vs bujileride kontrol ettirdim değiştirdiler fakat üzerinden cıkan CHAMPION RER8YC muadil listesine baktık ngk'nın lzkr6b-10e bu modelini bulduk bunu taktık birde NGK PLKR7A 0.8 mm bu model var champion buji tırnak aralıgı 0.9 mm benim taktıgımın 1.0 mm bir sıkıntı yaşarmıyım yada bu bujiyi kullanan var mı
benzin, çekiş gücü yada ne gibi sıkıntılar yaşarım ustama sordugumda hiçbir problem cıkmıcagını söledi ama benim içim rahat etmedi
2011 i20 1.2 benzin dun aracın bakımını yaptırdım 5-30 mobil1 esp yag filteler vs bujileride kontrol ettirdim değiştirdiler fakat üzerinden cıkan CHAMPION RER8YC muadil listesine baktık ngk'nın lzkr6b-10e bu modelini bulduk bunu taktık birde NGK PLKR7A 0.8 mm bu model var champion buji tırnak aralıgı 0.9 mm benim taktıgımın 1.0 mm bir sıkıntı yaşarmıyım yada bu bujiyi kullanan var mı
benzin, çekiş gücü yada ne gibi sıkıntılar yaşarım ustama sordugumda hiçbir problem cıkmıcagını söledi ama benim içim rahat etmedi
ocak ayında applein kendi sitesinden aldıgım iphone 5simin 1 aydan beri touch id çalişmiyor işin ilginç tarafi arada bir çalişiyor parmagımı okuyor goruyor 1 hafta sonra tekrar bozuluyor tekrar deneyiniz gibi bir yazı yada touch id menusune girdiğimde başka bi parmak tanıtamıyorum hiç bir parmagımı görmüyor yardımlarınızı rica ediyorum
cadılar bayramı indirimine özel steamden lfd2 aldım fakat oyuna girerken unknown video card hatası aliyorum gtx 570 kullanıcısıyım bu sorunu yaşayip çözen yada çözümünü bilen bi arkadaş varsa yardım olursa çok sevinirim..
arkadaşlar 1 m net kullanmaktayim online oyun oynuyorum pingler felaket sabah saatleri hariç acaba 3m cıkarsam biraz daha iyileşme olur mu gönül ister komple kapatıp tekrar ttnete dönmeyi ama 2 yıl sözleşmem var diğer sıkıntım ise sabah ilk pc açtıgımda net var fakat 5 10 dk içinde sitelere giriş yapabiliyorum bu sorunu çözümünü bilen var mı sanki motorun ısınmasını bekler gibi bekliyorum
geçen günlerde yeni bi sistem topladım pc dier hiç bi parçada sorun oldugunu dusunmuyorum fakat ASUS dvd yazıcı açılış sırasında garip sesler cıkarıyor bu kafama takıldı bu sorun bu ürünü kullanan bütün herkezde var mı yoksa sadece bende mi yaşanmakta??
Arkadaşlar 4.5 senedir kullandıgım kasam işlemcim anakartım yanmasından dolayı yeni kasa alıcam

nova bilgisayardan kendi çapımda bişiler topladım intel işlemci ve nvidia kart düşünüyorum

CPU:INTEL i7 2600K 3.40 GHz Quad Core Socket 1155 8MB, 32nm, 95W, OverClock (Dist Grantili)
313 $ ( 511,76 TL)
ANAKART:GIGABYTE Z68X-UD4-B3, Z68, DDR3, 2x PCIExp, Socket 1155, CrossFireX & SLI, 2000Mhz
245 $ ( 400,58 TL)
BELLEK - RAM:
CORSAIR 4 GB (2X 2GB) DDR3 1600 MHZ RAM CL7 XMS3 CMX4GX3M2A1600C7
99 $ ( 161,87 TL)
HARD DISK:SEAGATE 1 TB HDD SATA III NCQ 32 MB 7200 rpm ST31000524AS
69 $ ( 112,82 TL)
EKRAN KARTI:MSI GTX 560 N560GTX Twin Frozr II/OC, 1024 MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X11, GDDR5, 256 bit, 870/4080
259 $ ( 423,47 TL)
KASA:DARK Knight 730W HotSwap Disk Yuvalı ve USB 3.0 Destekli Oyuncu Kasası
188 $ ( 307,38 TL)

TOPLAM :
1.917,86 TL
KDV (%18) :
345,21
= 2330 TL

yorumlarınıza ihtiyacım var
Arkadaşlar geçen hafta perşembe günü ürünü 0 olarak aldım.cihazi açtım kapattım tekrar açmak istedim htc ekranında kaldı reset tusuna bastım kapandı bir dahada açamadım ürünü aldıgım yere tekrar yolladım(internet üzerinden bi mağazadan aldım)ürünü değiştirmeleri yada iadeleri için cuma günü ellerine ulaşmıs ürün bugun teknik servise vermişler(KVK) sitede imei nosu üzerinden ne oldugunu görmek istedim.

Servis Durumu Yüksek Seviye Kararı Verildi
garanti durumu garanti dışı yazıyor

0 aldıgım ürün 10 dk kullandıgım ürüne şimdi napacaklar? değiştirirler mi yada iadesini alırlar mı prosedür nasıl işler bana lutfen yardım edin yorumlarınızı eksik etmeyin
Arkadaşlar geçen hafta perşembe günü ürünü 0 olarak aldım aldım cihazi açtım kapattım tekrar açmak istedim htc ekranında kaldı reset tusuna bastım kapandı bir dahada açamadım ürünü aldıgım yere tekrar yolladım(internet üzerinden bi mağazadan aldım)ürünü değiştirmeleri yada iadeleri için cuma günü ellerine ulaşmıs ürün bugun teknik servise vermişler(KVK) sitede imei nosu üzerinden ne oldugunu görmek istedim.

Servis Durumu Yüksek Seviye Kararı Verildi
garanti durumu garanti dışı yazıyor

0 aldıgım ürün 10 dk kullandıgım ürüne şimdi napacaklar? değiştirirler mi yada iadesini alırlar prosedür nasıl işler bana lutfen yardım edin yorumlarınızı eksik etmeyin
Hakkında
Forum İmzası:

Defianda me Dios de mi...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 231
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 9.080 (Bu ay: 353)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.