Yarbay
12 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sistemi genellikle oyun oynamak veya film,dizi izlemek için kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum.
Kaça gider bilen var mı mı arkadaşlar?
Oyunun ingilizce seviyesi önemli değil, İngilizcem var. Yeni çıkan oyunlar çok büyük hit olmamışsa pek bilmiyorum, fazla takip edemedim. Aklıma gelen oynadığım oyunlar şunlar; Fallout 3-NV-4, Mass Effect serisi, Witcher Serisi, Dragon Age serisi, Kotor 1-2, Undertale, Dark Souls 1-2, Shadow of Mordor, Torchlight 1-2, Diablo 2-3, Wasteland 1-2, Titan Quest, Path of Exile, Kingdoms of Amalur: Reckoning, Risen 1-2-3.
Sinan'ın Umut'tan eksiği ne? Trabzon'da oynamamış olması mı?

Faker değil başkası olsa script derdik
İsteyen varsa PM atsın.
Edit: Üşenmedim duvardan saati indirdim denedim 22 olmasının sebebi 11.00 ile 01.00 arası sadece saat 12'de üst üste gelmeleri.

Best soloq player
Uyursam uyanamam belki yatmadan kullanayım diyorum. Kaçta açılıyor?
Şimdi ben bu New 52'nin hepsini indirdim ama neye göre okuyacağımı falan bilmiyorum. Hangi sırayla okuyoruz?
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Arrow|Avatar:The Last Airbender|Blue Mountain State|Breaking Bad|Buffy the Vampire Slayer|Chuck|Community|Dexter|Doctor Who|Family Guy|Friends|Game of Thrones|Grimm|Heroes|How I Met Your Mother|Merlin|Modern Family
New Girl|Nikita|Person of Interest|Shameless|Sherlock|South Park|Spartacus|Supernatural|Teen Wolf|The Big Bang Theory|The Flash|The Legend of Korra|The Mentalist|The Originals|The Secret Circle|The Tomorrow People
The Vampire Diaries|Under the Dome

Huge Doctor Who Fan XD
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
shiuaNN
TV
Sony
LOL
Orianna
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
Zotac
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.455
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 152.080 (Bu ay: 806)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.979 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.