C

Yarbay
09 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 2047 (Bu ay: 11)
Gönderileri

Grafikleri baya eski, ne öyle tır sürüyorsun falan. Anlamadım ben. Nesini seviyorsunuz bunun?

Hayır herifler bir Türkiye haritası bile yapmamış. Türkiye de çok manyağı var bu oyunun bi teşekkür mahiyetinde harita çıkartırsın ama yok. Karadeniz diye saçma bi map var sadece İstanbul u alıyor hahahah komedi. Nerde Giresun Trabzon? Başlarım öyle şeye.

Muhtemelen açılmıştır ama, bir uçak çarpıyor kocaman binaya, ondan sonra ne oluyorsa bina çökmeye başlıyor? Ama ilk çarpışta, bina çok eğrilmiyor bile? Demek ki o çarpışmadan fazla zarar görmemiş. Ben bir mühendis olarak, binanın alttan patlayıcılarla falan patlatıldığına inanıyorum. Neden?

Yani uçak zaten direk ilk binaya çarpıyor içinden geçiyor, çarpıp içinde kalsaydı belki patlamaya sebebiyet vermesi anlaşılabilirdi çünkü çok daha fazla zarar almış olurdu. Mesela bir cama kurşun sıkarsınız, içinden geçip giderse np. Ama geçemezse oradaki momentum ve enerji camı patlatır %90 ihtimalle. G3 silahlarının mermisi mesela bu yüzden delip geçmeye değil delip içeride dönmeye ayarlıdır o şekilde dizayn edilmiştir böyle daha çok hasar versin diye.

Öyle bir çöküş şekli var ki, direk yere çöküyor 90 derece. Yani planlanmış gibi. Böyle eğilerek çökmüyor bina, saçma değil mi? O şekilde mükemmel bir çöküş anca bombalarla olabilir. O kadar uzun bina, uçak çarpmış, belli bir yöne meyilli çökmesi gerekir çökse bile, ama direk 90 derece çöküyor.

Mesela birine yumruk atsanız, uzun boylu birisine, ne kadar az vurmuş olsanız da, uzun olduğu için mutlaka vurduğunuz yöne meyilli olarak düşer. Adam direk yere çömelmez yani. Mantıksızlık var.

Şu anda mutlu hissediyorum, zafer kazanmış gibiyim. Dizilerde olur ya, siz beni kovamazsınız çünkü ben istifa ediyorum derler  Aynı durumdayım. Güzel bir hismiş. Bir kızı reddetmiş gibi hissediyorum resmen.

Not: Maraz alinin yan çarı değilim.

Kız kendisi diyor ben çirkinim diye. Ben de merak ettim buluşalım dedim. Bakalım ne olacak. Ne yapsam bilmiyorum. Genelde güzel kızlar da kendini çirkin sanar ya. Ben de şansımı deneyeyim dedim. Ben de çok yakışıklı sayılmam. İlk defa böyle farklı bir şey yaptım bakalım.

Gelişmeleri yazarım. Kendimi çok kötü hissediyorum ama hadi bakalım.1 saat içinde cevap yazmazsam polisi arayın böbreklerimi çalmış olabilirler.

Edit: Kızla buluştuk ama çirkin değil. Çirkin sanıyor kendini. Ama çok muhafazakar çıktı hoşuma gitmedi yol verdim. Bize bir şeyin iyi olanı denk gelmez ki zaten herkese gelince şapır şupur bize gelince evlenmeden olmaz.
Acaba evlendiler mi? Baya tutmuştu o konu hatırlayan var mı? Merak ettim lan gece gece aklıma geldi.
Bence öyle olurdu. Zaten söylemleri belliydi. Artık 3-5 ay kapanıp tam diktatöryel devlet olurduk.

Bıktım arkadaş, bu ne ya? Yok ne yemek yedin vs bilmem ne. Gerçek kız arkadaş böyle değil. Zaten belgesellerden konuşamıyoruz. Terk mi etsem? Kafa açıyor ya. Yok yemekte pancar yedim, yok güllaç çok güzeldi.

Yurtta benim bi arkadaş vardı, bigün kız arkadaşıyla telefonda kavga ediyordu zırt bırt aradığı için, lan yeter ne havadan sudan konuşcam ne konuşcam lan futbol mu konuşucam diyordu  Onun gibi yapacam en sonunda. Harbi ya, ne boş boş sohbet yapacaz yani, 250 gram için bile katlanılacak şey değil.

Bu ne çeşit bir manyaklıktır? Zaten insanlar batıyor. Kim nasıl işe gidecek? Bunlar iyice kafayı yedi. 3-5 yaşlı ölebilir diye bütün gençlerin dükkanlarını işlerini batırmanın ne manası var? Bütün bir jenerasyonu katledecekler açlıktan.

Bir tane vardı hani 1 sene önce mavimciye mi ne diyordu galiba, karıştırdım. Ya da bir başka konu vardı hani adam koltuğu geri mi indiriyormuş neydi öyle bir şeydi?

Şu Desantis tam adam ya, niye bizde böyle delikanlı bir adam yok? Niye yok??? Aa doğru, Tayyip Bey anında fetöcü diye içeri tıkar olsaydı. Nasıl bir ülkede olduğumuzu unutmuşum. Eh tabi, Tayyip Bey ilaç baronlarına bir şey diyemezse kimse diyemiyor haliyle.

https://www.aier.org/article/youtube-censors-florida-governor-desantis-and-his-science-advisors/

Hakkında
Meslek: Öğrenci
Forum İmzası:
GM 9 PRO kullanıcısı ||NVIDIA GTX 1080 TI 12GB 256 Bit||INTEL i5 3570 || 12 GB 1666 MHz RAM || Gigabyte anakart ||

Kobo aura one h20 ve kindle paperwhite 3 kullanıcısı
Hakkımda:
23560d28cd3eaec086a69269552e948b7.jpg23560d28cd3eaec086a69269552e948b7.jpg23560d28cd3eaec086a69269552e948b7.jpg23560d28cd3eaec086a69269552e948b7.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 16.265
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 950.287 (Bu ay: 21.240)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14.584 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.