Çavuş
09 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 115 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar yakin zamanda abaqus programini kullanicam programin cpu gpu ram kullanimini bilmiyorum giris seviyesi bir sistem olucak board cpu gpu ve ram tavsiyelerinizi bekliyorum birde ram mhz(1600 yada 2400 mhz olmasi) cok etkili olurmu
Arkadaşlar bayram sonu kırşehirde bir 2.0 espero var sahibi aracın temizliğine garanti veriyor ancak alıp almama konusunda karasız kaldım. Tlefonda 7.000 dedi araç başında pazarlık yaparız dedi ama aracta lpg eski tip ve klima arızalı imiş gecen sene boyatmış komple. Bu araç parça konsunda yakıt konusunda beni üzer mi sizce? Yardımlarınızı bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-daewoo-7500-e-kacirilmayacak-arac-57498623/detay/
mp3 çalarım müzik dosyalarını görmüyordu. bir süredir usb disk olarak kullanıyordum. şimdi hiç açılmıyor başlangıçtaki creative yazısı geliyo ve takılıyo. firmware yüklesi yapsam düzelir mi?
1 yıldır sorunsuz kullandıgım ısıklı klavyemde bazı harflere bastıgımda sonuna 54 yazıyor yardım edebilirseniz sevinirim
müzik telefonu f400 mü yoksa i450 mi? yoksa baska bir telefon mu?
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ARKADASLAR
200 YTL BÜTCE İLE İLE EN İYİ PERFORMANSLI MODEL HANGİSİ SİZCE
arkadaslar iyi bi ekran kartlı notebook almayı düsünüyorum da yardımcı olan var mı
1750 ytl bütcem var en iyi ekran kartlı notebook hangisi acaba lütfen yardımcı olursanız sevinirim
ankara içi 512 mb ddr 266 mhz ram arıyorum acil
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 816
İkinci El Bölümü Mesajları: 452
Konularının görüntülenme sayısı: 49.228 (Bu ay: 247)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 91 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.