C

Yüzbaşı
08 Haziran 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam herkese,
Mevcutta e87 120i aracim var ama kmsi yuksek almistim ve sorunlari bitmiyor. Daha yeni bir bmw ile degistirmek istiyorum.

Iki alternatif buldum suan,
Ilki 2016 118i msport 24000kmde 2 yil bmw garantili bir arac.

Diger alternatif ise 2014 420i coupe m sport 80000km de 6 ay garantili bir arac.

Ikisi de ayni fiyatlara denk geliyor. 118i dusuk km ve garantisiyle mantigima hitap ediyor ancak 4 serisi de sadece görüntüsü ile bile kafa karistiriyor. Ama alip da bir sikinti yasayip illallah etmekten korkuyorum.

Sizin onerileriniz ne olurdu? Araci alip 3 4 sene binme niyetindeyim.

Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar

fiesta titanyum x paket.6 otm 47500 opak

yaris 1.33 otm fun special 47500 cam tavan yok metalik

bu ikisi arasindayim. sizin karariniz ne olur?

fiesta tasarimiyla ve dolu donanım seçeneği ile gozumde. toplam maliyet de yaristen 1000 tl daha ucuz olacak ve faiz orani daha düşük. ama yakit benim icin soru işareti. sehir ici kullanacagim gunde ort 15-20 km yaparim fiks.

yaris orta paket donanim olarak ekran vb yok. ancak 1.33 motor yakit olarak daha uygun olacaktir.

zor bir karar benim icin fikirlerinize şimdiden teşekkürler.
Merhaba herkese,
2.el olmak uzere megane otomatik bakiyorum.

ilk sorum;
dizel araclar icin sizce kac kmye kadar bakmaliyim? ozellikle dikkat edilmesi gereken noktalar var midir?

ikinci sorum;
genc bir ciftiz coupenin tasarimi da hosuma gidiyor bir yandan da yarin obur gun satisi daha hizli olabilir diye normal hb mi diye düşünüyorum. sizin oneriniz ne olur?

son sorum;
ayda yaklasik 1000km sehirici yol yapip yildada bir kac kez uzun yol yaparım. bu profile dizel uygun duser mi? sikca benzin deposuna gitmekten gina geldi ama benzinli ve dizellerin arasindaki fark da malumunuz.

not:maks 45k tl butce ayırabiliyorum.

cevaplariniz icin simdiden Teşekkürler
Merhabalar arkadaşlar,

Gerekli bilgiler ilandadır. Herkese hayırlı alışverişler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2010-corsa-enjoy-32000-de-servis-bakimli-104304623/detay/
arkadaslar ikinci el p970 ile 5800takasina girmek uzereyim. 5800 ustune 300 civari verip alacagim sizce fiyat nasil? Ikinci el alirken cihazda nelere bakmam lazim gelir? Birde urun garantiliymis ama kagitlari kaybolmus lglerin garantilerinin olup olmadigini nasil teyit ettirebilirim. Fikirleriniz icin simdiden tesekkur ederim.
Herkese selamlar dslr makıne almaya karar verdim 1000 1100 lira gibi bi bütçem var sony a200 ve a230 u kestirdim gözüme 2yıl garantili taksitli fiyatları bu civarda bulabildim.taksitsiz alma imkanım olmadığı için spot yada ikinci el bakamıyorum ne yazıkki.benim sizlerden değerlendirmenizi rica ettiğim sony markasının bu dslr olayında sankı cok sozunun gecmemesi.yani bir canon nikon almış başını gidiyor ancak ben bu makinelerden birini alsam daha sonra pişman olurmuyum canon ve ya nikon tercih etmediğimden?kullanım amacım haftasonları dışarı çıktığımda anları kaliteli bir şekilde yakalamak yani şuan için makro yada tele çalışma yapacağım belli değil o yuzden kit lensiyle makineyi tanıyıp anca bir yıl sonra falan başka bir lens alabilirim bu nedenle kit lensleri olarakda değerlendirebilirseniz cok sevinirim.bunlar dısında diğer bakabildiğim makineler olympus e520 nikond3000 ve eos1000d ancak bunlar butcemı asmama sebep oluyorlar bu butce zorlamasına değecek bir fark varmı bunlar arasında siz olsanız nasıl bir tercih yapardınız?değerli fikirlerini paylaşan herkese şimdiden teşekkürü borç bilirim.
arkadaslar bir arkadasım bu model yazıcı dusunuo 150 lira aşagısı bi bütçeyle bundan daha iyi bu tarz nasil bi makine alınır yardım ederseniz cok sevinicem.
arkadaslar 4 ay once acer 6935 laptop aldım 9600gt ekran kartı, t6400 2.0ghz çift çekirdek işlemcisi ve 3 gb rami var.ilk 2 bucuk ay istedigim her oyunu (crysis cod4 cod5 grid) istediğim ayarlarda rahatca oynayabiliyordum ancak yaklasık bir bucuk ay once pc kasmaya basladı ilk baslarda sıcaklıktan zannettım ama daha sonra ıslemlere baktıgımda audıodg.exe programının %30 40larda dolandıgını gordum işlemci de oyunlarda ki kasma zamanlarında 95 100 lerde seyrediyor aklıma gelen herseyi yaptım driverlari guncelledim format attım gereksiz programları sıldım ama kasmayı bı turlu gıderemedım.aklımın almadıgı sey eskiden catır cutur oynadıgım oyunları sımdı oynayamıyor durumda olmam ve format atmama ragmen sorunun devam etmesı.kafayı yıyıcem artık lutfen yardım edin.
arkadaslar 4 ay once acer 6935 laptop aldım 9600gt ekran kartı, t6400 2.0ghz çift çekirdek işlemcisi ve 3 gb rami var.ilk 2 bucuk ay istedigim her oyunu (crysis cod4 cod5 grid) istediğim ayarlarda rahatca oynayabiliyordum ancak yaklasık bir bucuk ay once pc kasmaya basladı ilk baslarda sıcaklıktan zannettım ama daha sonra ıslemlere baktıgımda audıodg.exe programının %30 40larda dolandıgını gordum işlemci de oyunlarda ki kasma zamanlarında 95 100 lerde seyrediyor aklıma gelen herseyi yaptım driverlari guncelledim format attım gereksiz programları sıldım ama kasmayı bı turlu gıderemedım.aklımın almadıgı sey eskiden catır cutur oynadıgım oyunları sımdı oynayamıyor durumda olmam ve format atmama ragmen sorunun devam etmesı.kafayı yıyıcem artık lutfen yardım edin.
arkadaslar acil onerılere ıhtıyacım var 1500 2000 lira arası ıslemcısı hızlı hafif bir notebook arıyorum oyle oyun amaclı falan degil.yardımcı olabilen herkese simdiden tesekkurler.
Hakkında
Meslek: Makina mühendisi adayı
Forum İmzası:
Hakkımda:
acer 6935g derneği...

bad company 2:chomar

Sony Alpha a230, 18-55mm sam, minolta af 70-210 f4(birakutusu), minolta 50 mm f 1/7

LG Optimus Black
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
sistem
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 565
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 26.154 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Notebook - Ultrabook
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.