Yüzbaşı
26 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri

online UPS ler devamlı çalıştığı için acaba pil ömürleri offline olanlara oranla daha mı kısa?

Asus GL553VD-DM609T Intel Core i7 7700HQ 8GB RAM 128GB SSD GTX1050 4GB Ekran KArtı Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar

3600 TL ye alınır mu bu arkadaşlar
Bu başlık bana aittir gün be gün ne izlediğimi bazende eleştiri ve puanlamalarımı yayınlayacağım.

VDSL ye geçeceğim için modem arayışındayım sorunuz bir modem tavsiye verebilir misniz?

mesela bu ikisi olurmu yada hangisi iyi olur
ASUS DSL-N16 mı Tp-Link ARCHER VR200 750 Mbps mi?
Ankastre Set Önerebilecek var mı bütçe 2000TL
teşekkürler.

kriterler: döküm ızgara ve cam ocak
turbo cam kapaklı fırın
bu kadar.
VPN (ücretli-sınırsız) Tavsiyesi verebilirmisiniz kullanan arkadaşlar.

direk windows altında çalışıp bütün trafiğimi hızımda bir değişiklik göstermeden maskeleyecek güvenilir sorun çıkarmayan her türlü siteye girebilen her türlü dosya download video izleme vs yardımcı olacak birşeyler arıyorum.

Bıktım artık şu YASAKLARDAN
Haftada en az 4 en fazla 7 anterman yapıyorum 1 saatten. durmadan tempolu yüzüyorum. (40-50 tur-2 km)
1,5 yıl oldu. Sağlığımı korumak için besin takviyesi almam gerekir mi? Protein bar veya toz.

80 Kiloyum günde ortalama 2000-2500 kalori 60-90 arası protein alıp normal besleniyorum diyet falan yok.
Kafam acayip karıştı modeller birbine çok benziyor özellik tablolarından farkları anlaşılmıyor kafayı sıyırmak üzereyim.

FEM65009D9
FEM65002DV
Fem75002dv
FEM75001BV
FEM65006DV
FEM75001B6

1.kolumdan hiç çıkarmayacağım uyurken sesi rahatsız etmicek
2.yüzerken duş alırken çıkarmam gerekmicek
3.ömürlük
4.şık
bir saat arıyordum ama bunlardan hangisi MAKO hangisi XL hangisi ne karar vermedin kullanmış olan veya bilgisi olan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok çok minnettar olurum.

not: sitede arama yaptım kafam iyice karıştı.
1000 TL bütçe Anneme Çamaşır Makinesi

Şartlar en az 7-8 KG
En az 1000 devir
VE uzun ömürlü sorunsuz bir çamaşır makinesi arıyorum tavsiyeleriniz bekliyorum.
Güncellemek istedim. Kullandığınız programları ve fikrinizi yazarsanız güzel bir paylaşım olur.

otomatik senkronizasyon

otomatik yedekleme

2 adet dahili diski devamlı harici, network veya web üzerinden senkron eden ve verilerinizi ölümsüz yapan metodlar var siz hangisini kullanıyorsunuz ?

Yöntemler, taktikler tavsiyede bulunacak arkadaşlara şimiden teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Psikolojik Danışman
İlgi Alanları: Donanım , İnternet , Oyun....
Forum İmzası:
fOREVEr
fANTASTİK kURGu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 440
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 20.249 (Bu ay: 309)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 83 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.