Yüzbaşı
18 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Akbank BTM'lerinden GİRİŞ tuşuna basıp 10,20 veya 50 TL yatırarak kontör yükleyen her 10. kişiden biri olun, 10 liraya 10, 20 liraya 20, 50 liraya 50 kontör kazanın.

Son katılım 19 Temmuz.
Takip eden forumdaşlar hatırlayacaklardır, Vodafone Konuşkan pakette tercih ettiğim telefon modellerine sahip olamayınca 4 tane faturalı hattımı kapattırmak için Vodafone Müşteri Hizmetlerine başvurdum. Hatlarımı kapattıracağım için bütün hatlarımdaki Cep Birikim bakiyelerinin ilk faturadan düşülmesini istedim. Ve yeni bir Vodafone bombası patladı! Cep Birikim bakiyelerinin 30 Haziran'a kadar kullanılması gerekiyormuş, şu anda bütün birikimler geçersiz hale geldiği için kullanamazmışım...

Vodafone aylar önce, benden habersiz bütün birikimlerimi ilgili faturalardan düşerek indirim yapmıştı. Acaba niçin yine benden habersiz birikimlerimi faturadan düşmedi de, geçersiz hale getirdi?

Cep Birikimlerin ilgili tarihten sonra geçersiz olacağına dair bir Sms bilgilendirmesi almadım, yine aynı şekilde faturalarımda da benzer bir uyarı görmedim.

Müşteri temsilcisinin dediğine göre internet sitesinde açıklanmış... Her halde Vodafone ne dolaplar çevirecek diye arada internet sitesine girip bakmamız gerekiyormuş !

Ben yukarıdaki iki uyarıyı almadığımı söyleyince Müşteri Temsilcisi diyecek birşey bulamadı...

Vodafone 40-50 YTL'lik cep birikimlerimize göz dikecek kadar zor durumdaysan, sana ulusal bir yardım kampanyası düzenleyelimde kurtaralım, böyle alicengiz oyunlarına tevessül etme!

Merak eden arkadaşlar olursa, Müşteri Hizmetleri Konuşkan Paketle ilgili talebime çözüm bulmak için çalışıyor, 1-2 güne bana dönüş yapacaklarmış...

http://www.senhayalet.com/

Her hafta sunulacak 2 hayalden birini seçerek çekilişe katılma hakkımız olacak. Ayrıca bedava dk. ve kontör uygulamasıda var galiba, bknz. "Kontör Kuşu"

Arkadaşlar 22" Lcd Monitör alacağım. Monitörü -- 64 Mb GF2 MX400 Agp -- ekran kartında kullanacağım. Bu ekran kartı, yakın zamanda yeni sistem toplayıncaya kadar beni bir süre idare eder mi acaba ? Yoksa herhangi bir sorun olur mu ? Anakartım BIOSTAR U8668-D v4/5.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar kısıtlı bir bütçe ile -Maks. 300-350 ytl- bir monitör almayı düşünüyorum. Ekran büyüklüğü 19" olacak, normal veya geniş ekran olup olmamasına tam karar veremedim. Aşağıda ki modele karar vermiş gibiyim ama sizlerinde görüşlerini almak istedim , tavsiyeleriniz nelerdir?

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=986&productid=bd49616

Hakkında
Forum İmzası:
Mükemmelliğe, artık eklenecek bir şey kalmadığında değil, çıkarılacak bir şey kalmadığında erişilir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 597
İkinci El Bölümü Mesajları: 27
Konularının görüntülenme sayısı: 14.054 (Bu ay: 43)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 40 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.