M

Yüzbaşı
10 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba,

Mevcutta bir Android kullanıcı olarak Apple cihaza geçiş yapacağım. Whatsapp'taki sohbet geçmişimin nasıl aktarılacağı konusunda bildiğiniz yöntemler var mıdır?

Bir takım programlar buldum fakat 1 defa kullanacağım bir işlem için 30 USD gibi rakamlar talep ediliyor. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır uygun ve kullanışlı bir araba almak için uğraşıyorum bu konuda kendime birkaç kriter belirledim. Değerli vaktinizi çalmıyorsam bana vakit ayırabilirmisiniz?
Öğrenci olduğum için arabayı hergün değilde hafta sonları ve akşamları ihtiyaç oldugunda kullanmak istiyorum. Çok fazla bütçem yok 8 bin lira gibi bir bütçem var. Mazda 323 hb 1.6 f olarak geçiyor ismi sanırım. Tipi gerçekten hoşuma gitti daha evvelden e34 520i bulmuştum fakat masraflarını servis faturalarını görünce vazgeçtim. Mazda hakkında görüşleriniz nelerdir bu bütçeyi aşmadan bana büyük masraflar çıkarmayacak her ay ufak çapta bir bütçeyle görünümünü ve mekaniğini iyileştirebileceğim bir araçmıdır? Garajımda boya bile atacak techizatlara sahibim renk değişikliği bile düşünüyorum. Bu aracı alırken noter masrafları sigortası muayene ücreti vs. ekstra masraflar hakkında bilgi sahibi değilim bunlar hakkında ne kadar bir bütçe ayırmalıyım?
Kısaca özetlersek 7-8 bin lira gibi bir bütçeyle dediğim tüm kriterleri sağlayacak bir Mazda 323 hb alabilirmiyim?
Merhaba arkadaşlar, elimde 3000 sayfaya yakın rusça yazılmış bir pdf dökümanı bulunmakta. Bunu ingilizceye çevirmem gerekiyor. Günlerdir birçok program buldum Multilizer bunların en iyisi tam benim aradığım programmış dedim fakat onunda ücretli olması canımı sıktı biraz. Bana önerebileceğiniz otomatik çeviri yapacak bir program var mıdır? Ayrıca pdf dosyamda resimler özel simgelerde bulunmakta Google Docs bu yüzden işe yaramadı.
Arkadaşlar benimde bugün haberini öğrendiğim Huawei Device Türkiye sayfasının yapmış olduğu Ascend Mate kampanyasından bahsetmek istiyorum. Huawei Device Türkiye saydasında Ascend Mate Yarışması fotoğrafının altına Ascend Mate'i niçin istediğinize dair bir yorum yazıyorsunuz 28 Temmuz tarihine kadar en çok beğenilen yorumu yaparsanız Huawei'den Ascend Mate kazanıyorsunuz. Bol şans Benim yorumum, beleş telefon var dediler geldik. umudum yok ama beğenirseniz sevinirim
Arkadaslar merhaba, wildfire s kullanicisiyim internet kullanirken kendiliginden kapaniyor ozellikle sahibinden.com(programindada kapatiyor) ve donanimhaberde oluyor kapanma. Youtube guncellemesi yaptim ondada 3. 4. videoda hata veriyor kapaniyor yardimci olursaniz sevinirim. Ayrica Root rom ile ilgili birseyde yapmadim telefon ilk aldigimin ustune genel android guncellemesi yapti sadece
--/--
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 425
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.170 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 88 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.