T

Binbaşı
09 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ne kadar aradıysamda bulamadım aralıklı fotoğraf çekimi yapmak mi note 10 ile mümkünmüdür
Oyunda rakip bulmak için 20 dakka bekleyipte bulamadığı oluyo
Sizce sebebi ne olabilir
mat ekranlı monitörleri sevmiyorum mac ekranları kadar iyi olmasada parlak ekran monitör arıyorum
27 inch ve üzeri olsursa iyi olur eski yeni çözünürlük fark etmez önemli olan fiyat performans olması
Bilgisayara takınca harddisk çalışıyo ama görmüyo
Sorunu nasıl çözebilirim
photoshop ile uğraşırken 15 dakka içerisinde ciddi fan sesi ile beraber photoshopta ciddi yavaşlama oluyor
daha önce macbook kullanmadım bu durum normal midir
eğer normal ise ısınma problemi için ne gibi çözüm önerirsiniz
hometech ci14m kullanıyorum 32gb hafızası var güncelleme yapmaya çalışıyo fakat hafızada yer olmadığı için yapamıyor
ve 5gb kadar indirilen güncelleme dosyası gözükmekte o dosyayı nasıl silebilirim
ayrıca bu ps için usb ye yada harddiske Windows kurmak mümkünmüdür
4 gün önce internetten 55sj850v aldım siyahlar çamur gibi ve köşelerde ışık sızması var kullanılamayacak halde desem yeridir
Televizyon iade süreci nasıldır ve bu süreci gerçekleştiripte problem yaşayan oldumu
Telefonu sıfırlayıp google hesabı tanımladım uygulamaları indirmek istediğimde indirme bekleniyor yazısının ilerisine geçemedim acaba sorun nedir
Tv alıcam ama kararsızım ya 32" fullhd yada 55" ultrahd olucak
Bu televizyonlardan birini alsam monitör gibi kullanıp kalibre edip fotoğraf işlerken şuanda kullandığım 24" 2k ips monutör kadar yada ona yakın verim alabilirmiyim
Tek konsol üzerinde birden fazla kişi ile oynabilen oyunları oynayan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim
Benim gibi yeni xbox one almış arkadaşlar için faydalı bir konu olmuş olur
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
sattığım ürünlerde 18 yaşından küçükler pm atmazlarsa sevinirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.784
İkinci El Bölümü Mesajları: 187
Konularının görüntülenme sayısı: 76.855 (Bu ay: 1.127)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 62 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.