Binbaşı
07 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iyi günler..

Konu başlığında da belirttiğim gibi 10.000 lira civarı 2 yıl sonra elimden kolaylıkla çıkarabileceğim bir araca ihtiyacım var.

Nalbur işi yapıyoruz connect vardı ihtiyaçtan sattık. Onun işini görebilecek ufak tefek yük taşımak ve istanbul'da şehir içi 4 kişilik bir aileye yetecek bir arabaya ihtiyacımız var.

not: yük derken kum çimento boya kovaları vs.

Öneri ve fikirlerinizi bekliyorum
Arkadaşlar iyi günler..

Konu başlığında da belirttiğim gibi 10.000 lira civarı 2 yıl sonra elimden kolaylıkla çıkarabileceğim bir araca ihtiyacım var.

Nalbur işi yapıyoruz connect vardı ihtiyaçtan sattık. Onun işini görebilecek ufak tefek yük taşımak ve istanbul'da şehir içi 4 kişilik bir aileye yetecek bir arabaya ihtiyacımız var.

not: yük derken kum çimento boya kovaları vs.

Öneri ve fikirlerinizi bekliyorum
Hocam bu limonlu ı su ne işe yarıyor acaba ?

Benim kahvaltıda sade neskafe var azıcık da süt tozu atıyorum bazen şekersiz tabiki.. 8 gündür çay içmedim ama içmediğimi şuan yazarken farketttim..

Birde lor peynirinin yağ yakıcı özelliği olduğunu söyledi spor salonundaki hocam. İnternette de bunu destekleyen yazılar vardı normalde light beyaz peynir kullanıyordum şimdi lor peynire geçtim yumurtanın üstüne serpiştiriyorum güzel oluyor tavsiye ederim
iyi akşamlar arkadaşlar rahatsız ettigim için özür dilerim ama benim gibi şansız arkadaşlar varsa okumasında fayda var diye düşünüyorum şimdiden teşekkür ederim

2013 şubat ayında aldıgım iphone 4s(32gb) genpa garantili cihazım hazirana kdr sorunsuz kullandım haziran ayında arka kapak sallanmaya başladı temmuz ayına kdr öyle idare ettim ama artık dayanılmaz hale geldi neyse okulum bitti ve istanbula geldim ve genpa servisini aradım getirin bakalım dediler güzel bir şekilde kadıköy/hasanpaşadaki genpa servisini buldum ilk kayıt oluştururken hatalarım şunlardı titreşim tuşu takılıyor arka kapak sallanıyor ve ses bogukluk ve robotlaşma vardı neyse kayıtı bu şekilde görevli ile açtık ertesi gün bana 53 tl lik fatura çıktı bu nedir nasıl oldu cihazım garantili diyince bu bedeli iptal ettiler hata bizden kaynaklı özür dileriz dediler ve cihazımın şarj soketini orta tulun flexini ve kulaklıgı değiştrdiklerini gördüm ve bunlar nedir ben bunları istemedim diyince testlerden bunlar sorunlu çıktı ve değiştirdiler dendi iyi dedim tamam verin cihazı ama arka kapak yene sallanıyordu ertesi gün aynı hatalardan bir daha verdim yene aynı hatalardan dosya açıldı ve bu sefer akşama gelip alabilrisniz diye msj geldi gittim aldım bu sefer arka kapak vidaları sıkılmış cihazı verdiler elime orda incelerken bildirim ekranı açılmıyor ve üst 4 simgenin oldugu dokunmatik kısım çalışmıyrdu hiç bişi demeden azımı bozmadan cihazı geri verdim 5 dk sonra yalan yere restore atıp verdiler yene çalışmıyr tabi neyse kapanış saatine denk geldim çıktım ertesi gün sabah 8 bucukta ilk ben gittim ver byle byle yaptnız diye geri verdim kadının bana dediği çok garipti siz byle bir hata demediniz tepem attı artık dedimki ben istemedigim halde parça değişimi oluyoda benmi bozdum lc paneli eşşek gibi yaptınıgız ayıbı düzelceksiniz dedim o sırada müdürleri geldi ve onla görüştüm byle byle diye tmm beyfendi dedi müdür düzgünce ertesi gün cihazınızı alabilrisiniz dediler gittim cihazınız değiştirilmiştir dendi eyvallah dedim swap cihazı istemeyerek aldım onuda incelerken şarj soketinin orda bi kabarma vardı onuda geri verdim hemen hallettiler soket değişti çok şükür bitti diyerek eve geldim sorunsuz çok şükür diyerek 5 gün kullanabildim 2 gün önce cihaz yene patladı wifi baglantısı komple gitti ve wifi kısmı silikleşti forumda araştırmalarım sonucu wifi entegresinde yazılım donanımı bozudugnu ögrendim ertesi gün yene gittim anlattım byle byle diye nyse hıhı diyip 4. kayıdımıda oluşturdular ve dün aldım cihazı ve sadece restore olmuş cihazı verdiler wifi bi gün çalıştı bgn yene gitti fakat bugn dalga gecermiş gibi wifi baglanıyor 2 sn sonra kapanıyor bagla kaldıgı anda bişi indirse hemen kapanıyor ve kitleniyor.

artık yemin ediyorum bıktım ramazan ramazan iki hftadır aşagı yukarı günde 2 şer kere hasanpaşaya gidiyorum yol paramamı yanayım ağızım baglı onamaı üzüleyim yorgunlugumamı yanayım ne yapcam bilmiyorum satsam bu şekilde müslüman müslümanı dolandırmaz haram para yiyemem çöpe atsam vurup patlatsam 2.100 lira fatura bedelim var hala ödüyorum yaron yene 8 bucukta orda olcam yene orda tartışcam yene yeni swap cihaz isticem ve yarın mahkemeye başvurcam elideki belgelerle ne yapcagımı şaşırdım yemin ediyorumki Allah kimseyi şu ramazan ayında şaşırtmasın amin

yanlış vs birşey yazdıysam affola herkesten özür diliyorum iyi forumlar iyi akşamlar
iyi akşamlar arkadaşlar hemen sorunuma geçiyorum 2010 üretimi casper nirvana h36 laptopum var üzerinde 1333 mhz elixer marka 4 gb tek modül ram var dün 8 gb hi level 1333 mhz tek modül ram aldım ve elixer ramım ile ikisini taktım fakat tahmin ettigim gibi çakıştı açılmadı sistem bunun üzerine elixer ramı çıkardım sadece hi leveli taktım bu sefer bilgisayar yene açılmadı 2 slottada denedim yene açılmadı başka bilgisayarda deneme fırsatım olmadıgı için bnde ram bozuk edası ile geri gönderdim.daha önce elixer ram in yanında 4 gb 1333 mhz kingston marka ram takmıştım çalışmıştı acaba tek slotta 4 ten fazla ram takamıyormuyum yada aldıgım rammı bozuktu peki yeni alacagım ramı nasıl alayım tek modül 8 gb mi yoksa 2 tane 4 gb kitmi makinamın ben 16 gb ye kdr destekledigini biliyorum (tam emin değilim)ben ne yapayım arakdaşlar bilgisi olan başına gelen varsa yardım edebilirse sevinirim :)
iyi akşamlar arkadaşlar bir ay önce hepsiburadadan aldigim nokia asha 302 telefonum bugun itibari ile kendini resetlemeye başladı sabahleyin kalktigimda telefonun ekraninda devam etmek için kabloya baglayın diye bir uyarı veriyrdu ve bilgisayara bagladıgımda telefon kapandı açıldı artık sürekli kendini resetliyor yazılım güncellemesi yaptım düzelir gibi oldu ama sürekli resetlio kendini s40 v 14.78 sürümü var rm-812 kodlu büyük ihtimal yazılım ile ilgili bir sorun var ama anlayamadım başına gelen yada bilgisi olan varsa yardımcı olabilrise sevinirim
servise vericem ama elimde başka bir telefon yok o yuzden veremiyorum ne yapmyalıyım telefoncuya götürsem anlarmi acaba
şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim iyi akşamlar iyi forumlar
5 dk önce dışardan geldim kar baya fazla idi telefonu yere düşürmedim yada herhangi bi şekilde su yemedi hoperlorlerden ama şimdi sadece karşı taraftan arayınca telefonun sesi çıkıo fakata mesaj müzik veya farklı şeylerde hoparlör tepki vermio ve ipoddan müzik dinlerken altta çıkan sesi yükseltme alçatma kısmı gelmio ses de çıkmıo yazılım 5.0.1 jb li ilk defa byle bi durumla karşılaşıyrm nem almadıgına adım gibi eminim acaba jb yimi tekrar atmam lzm başına gelen varsa bi yardım ederse sevinirim iyi forumlar
iyi günler arkadaşlar son 2 hftadır telefonumda sim kart hatası çıkmaya başladı operatörum full çekerken birden sim kart bulunamadı diyor 5.0.0 dan 5.0.1 e geçince hata artmaya başladı önceden hiç byle bişey olmazdı ama şimdi günde 2-3 kere aynı hatayı veriyor sim kartı çıkarıp takınca düzeliyor acaba sorun nedendir büyük ihtimal versiyon ama 5.0.0 a düşme durumu varmı yada 5.0.2 yimi beklesem ozmnda unlock olmayacak :SS:S:

iiyi forumlar kly gelsin..
Bgn eminonu hayvanlar carsisindan gecerken herkesin bidon bidon suluk sattgini gordum dayanamayim 3 tane aldim tam olarak ne ise yaradiklarimi bilmiyrm ama hosuma gttler.d bide ism verdim onlara .d hale lale jale ismlerine alistilar hangsini cagirsam gelio hemn yapisio .d tavsiye ederim herkese cok uysal hayvanlar vlla .d
arkadaşlar yanlışlık sonucu 4.3.3 ten (jbli) 4.3.4 e geçtim telefondan resmen sogudum şimdi bi kaç yerde forum forum dışı yerlerde 4.3.4 için jb çıkmıcak geçmiş olsun 5 i bekleyin onunda jb si ne zmn çıkar belli olmaz diye şeyler okudum telefondan resmen sogudum kaldırıp kutusuna koycam resmen arkadaşımdada 4.3.3 sürümlü var adam yanımda bana hava atıo :D çıkmazlardayım ya :D

iyi forumlar herkese
Hakkında
Meslek: öğrenci
Forum İmzası:
hayat anlaşılmıyor.. yol tek başına çekilmiyor.
Forum İkinci El İmzası:
referanslarım

tirannosaurus,hellstar71,by kero, nisso,alyfuath,azimbilgisayar,fearfactory
Hakkımda:
mitotik
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.774
İkinci El Bölümü Mesajları: 376
Konularının görüntülenme sayısı: 67.877 (Bu ay: 239)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.