Binbaşı
04 Mayıs 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 1)
Gönderileri

TT ye 27 aylık taahhüt yaptırmış babam 11 ayı kalmış ama faturaya bakıyorum 16mbite kadar internet 260tl ymiş de 100tl ye satıyormuş bize Türk Telekom çok saolsunlar ve şimdi taahhüt cayma bedeli şimdiye kadar yapılan indirimler 16x160=2520 tl yi geri ödemem lazım bak sen kurnazlığa ha buna bir de kalan 11x100=1100 tl yi de ekle orda da bitmiyor bağlantı bedeli, vergiler, cihaz ücreti de ekliyorlarmış. naptık? internet sahibi olmak istedik türkiyede daha çok şey söylenilir de siyasete girer artık orada da biliyoruz ülke yıllardır tek adam yönetiminde ne desek boş

hem akn siz hem sınırsız internet yok galiba olsa da fiyatını düşünmek istemiyorum tr şartlarında. önerileriniz neler?

Yazlık sitenin girişine bir dolap koyup bırakıyorlar evlerin önüne kadar hat çekmek site yönetimine ya da bireylere bırakılıyor. Doğal olarak bu konularda pek bilgisi olmayan yönetimimiz önce kabloları yer altından kazarak evlere getirtmiş ama bir borunun içinden geçirmediklerinden ıslanıp durmuş sorunlar çıkmış sonra kabloları dışardan elektrik direklerine bağlayarak evlere ulaştırmaya çalışmışlar ve tedaş hem o kabloların kalkmasını istiyor hem de bağlantı da sürekli sorunlar çıkıyor. EE telekomu aradık ne cevap verdiler dersiniz? O kablolardan biz sorumlu değiliz zaten sitenin girişine bir dolap bıraktık gerisi sizin probleminiz. %40 ı kabul etse her evin önüne kadar doğalgaz getireceğini söylüyor firmalar bizim siteye ama neredeyse %100 ü internet kullanıyor kullanmak istiyorken 77 konutun telekom un karnı tok. ha fiber de istemiyoruz zaten "ödeneğimiz kesildi fiber döşemiyoruz artık" diyorlar normal bakır kablo vdsl getirilse yeter. Adres: Başak Sitesi/Arpaderesi Mah. Arsuz/Hatay

Bu laptobun fanına nasıl ulaşabilirim temizlemek için aynı laptop sahipleri hiç içini açtınız mı?
Edit: Neyse açıp temizledim zaten arka kapağı açtın mı dan başka faydalı bir yorum gelmedi konu kapanabilir.
Packard bell tj65 laptobumun lcd kablosu girişinde kırılma olmuş yenisini arıyorum yurtiçinde nereden bulabilirim?
Cevap gelmeyecek galiba silinebilir konu.
Everest marka 2.5 inc usb 3.0 hdd kutusu aldım. Laptobumdan çıkan hdd'yi taktım ama şimdi tekrar laptop a geri takmam gerek. Fakat ne yaptıysam hdd'yi kutudan çıkaramadım, hard diski tutup çekecek bir yer yok kutunun iki taraftaki kapağını da açtım. Diğer tarafta ise devreler filan vardı hdd 3cm kadar içerde kalıyordu dokunamadım hiçbir şeye. Everest marka kutu kullananlardan özellikle yardım bekliyorum!!!
Bilenler bilir tj65 serisine çıkan 3 bios update 1.30 1.31 ve 1.32a(bu sitesinde dahi yok) bu laptoplarda gpu ısı limitini 71 dereceye kadar düşürdü.

Sonuçta gpu ısısı 71 dereceyi geçerse ekran kartı performansı %25 düşüyor ve sistemin tekrar soğuması sağlanıyor bu arada oyunlarda her 10-20 sn de bir performans düşüşünden dolayı donma yaşanıyor ve oynanılmaz hale geliyor.

Artık size de gına gelmiştir eminim.
Bu yüzden bu forumdaki tecrübeli arkadaşlardan tj65(64-63 sonuçta benzer) serisinde bios pili resetleme işleminin anlatımını bekliyorum(z).

Resimli anlatım çok daha iyi olur tabi ama birisi bu işlemi sırayla anlatsın ona da razıyız artık.
Hakkında
Konum: İstanbul,Fatih
Forum İmzası:
Hayatı Oyna!!

DH PS Vita Kulübü
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Mesaj Sayısı: 1.086
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.099
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.343 (Bu ay: 761)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Taşınabilir Bilgisayarlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.