Yüzbaşı
28 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 94 (Bu ay: 0)
Gönderileri
silinebilir
Iyi gunler , Galaxy S4 telefonuma taktigim Team marka 32gb HC - 1 micro sd dun sabah uyandigimda unmount olmustu. Su an telefonlar ve bilgisayarlar micro sd yi gormuyor. Icerigini kurtarmam gerekiyor ama karti calistiramiyorum. Yardiminizi bekliyorum.
İyi günler, ortalama 1 yıldır kullanmakta olduğum Galaxy s4, Son bir ayda Video kaydederken kendi kendine kaydı bitiriyor, bazen 2dk sürüyor, bazen 11 saniye bazen 6dk bazen 20sn tamamen kafasına göre video kaydını kendi kendine durduruyor. Uzun video çekmem mümkün olmuyor. Aynı Problem fotoğraf çekerken ekranın bir anlık gidip gelmesi şeklinde oluyor veya youtube veya herhangi bir siteden video izlerken yine kendi kendine pause yapıyor videonun ortasında ki video download yapılmış olmasına rağmen herhangi bir kaç yerinde pause yapıyor tekrar play e basmam gerekiyor hatta bazı oyunlarda durduk yere pause ekranına giriyor tekrar resume yapıyorum. Herhangi bir çözümü bulamadım. Cihaz rootlu değil ve iyi bir SD kartım var. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
İyi günler, Galaxy S4 16gb için distribütör garantili en düşük fiyat 1800 tl civarı. 32 gb için ise Turkcell'de 2099 TL. Ağırlıklı olarak oyun ve uygulama yüklü olacak, foto ve videolaru harici sd'ye ya da bilgisayara depolayabiliriz. 300 Tl'lik bu fark 32 gb için değer mi ?
iyi günler, Galaxy S4 16gb için distribütör garantili en düşük fiyat 1800 tl civarı. 32 gb için ise Turkcell'de 2099 TL. Ağırlıklı olarak oyun ve uygulama yüklü olacak, foto ve videolaru harici sd'ye ya da bilgisayara depolayabiliriz. 300 Tl'lik bu fark 32 gb için değer mi ?
İyi günler,

Bugüne kadar kafamda WD TV Live HD Media Player HDMI vardı fakat Philips HMP 7001 veya Egreat , Dune gibi Multimedia Palyerlar da seçenek olarak düşünülebilir. Başlıkta belirttiğim fiyat aralığında hangi Media Player'ı almam uygun olur? Amacım 1080p filmleri TV'de izlemek, Laptop ekranında değil. Ayrıca dahili hafızalı mı almak yoksa harddisk takıp kullanmak mı daha verimli olur? Yardımlar için şimdiden teşekkürler ...
Arkadaşlar, 2500 TL bütçem var. Normalde masa üstü kullanıyorum, fakat 1 yıl kadar şehir dışında olacağım bu yüzden oyun oynayabileceğim ve film izleyebileceğim bir laptop almak istiyorum. Ekran büyüklüğüne göre bütçemi biraz daha arttırabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum...
Arkham City'deki concept artları SS 'le alıp duvar kağıdı için kaydettim. Rs linkinden indirebilirsiniz. (80 tane)

https://rapid***re.com/files/3797344796/Arkham_City_Concept_Art.rar
Arkadaslar bilgisayarimda windows xp yuklu fakat orjinal degil, orjinal xp key'i satin aldim isletim sistemini yeniden kurmadan eski keyi orjinaliyle degistirebilir miyim?
Arkadaşlar bilgisayarı kapatıyorum ekran kararıyor,harici hard diskim var o da çalışmayı durduruyor fakat kasanın ışıkları yanıyor ve fanlar çalışmaya devam ediyor, power tuşuna uzun basarak tam olarak kapatabiliyorum. Sorun nedir acaba neden normal bir şekilde kapanmıyor? format atmamı önerecek arkadaşlara şimdiden söyleyeyim format işe yaramadı.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
TV
Samsung
Notebook
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 459
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 56.469 (Bu ay: 594)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 72 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.