Binbaşı
23 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 80 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İğnesini yenilemeyi düşünüyorum, internette çok sayıda iğne var güvenip alamadım pikap eski bağlantısı farklı olabilir diye. Herhangi bir iğne alıp takabiliyor muyuz bu pikaba bilgisi olan cevap verebilir mi?
pikapa hız ayarı yapayım derken yamulttum düğmeyi kopmuş biyerleri galiba. bunun yerine internetten alıp yerine lehimlesem işimi görür mü herhangi bir trimpot? trimpot olduğunu da internetten öğrendim doğruysa eğer.

Sızıntı olmuş muhtemelen bu şekilde diyorlar, teknoloji iyiye gidiyor gibi gözüküyor tabi google hizmet vermiyor ülkemize şu an ne olur bilemiyorum...

Merhaba,

Windows makinelerde iş yerinde pdq deploy ile uzaktan program yükleme yapabiliyorum. Mac makineler için yükleme yapmam lazım domainden program arıyorum var mı bildiğiniz kullandığınız?
Merhaba, evde deck kasetçalar kullanıyorum, modeli Marantz sd351 80'li yıllarda çıkan bir deck. Alalı 4 ay falan oldu ikinci el. iki gün önce sesi gitti baktım kafasına göre gidiyor geliyor tamamen gitti sonra. saatlerce uğraşıyorum gelmiyor bayağı sıktı canımı bir içini açıp bakayım dedim. Alttaki fotolardaki gibi kondansatör ve soğutucuların altı siyahlamış gözüküyordu korktum patlar falan diye çalıştırmadım. bugün öyle bi gaza geldim işyerinden kontak spreyi getirdim sıktım üstüne kondansatörlerin devrelerin bi yarım saat falan bekledim bağladım güce baktım ses geldi. kontak sprey işe yaradı ama hala altları siyah aynı fotoğraftaki gibi hiç bir değişiklik yok. demem o ki bu şekilde kullansam sorun olur mu eğer olursa bunu çıkarıp yerine başkasını takma durumu falan var mı kondansatörlerin. bu arada kasetçaların sesi açıldı kontak spreyden sonra bayağı kısık sesli dinliyormuşum bu kadar etkisi var mı bu kondansatörlerin sese acayibime gitti.

Dolar biraz düştü sabitledi neredeyse belli bir fiyata. Telefonlar da çıktıkları zaman üzerinden 3-4 ay geçti minimum(p30prolar s10'lar vs). Ama düşeceklerine sürekli artıyor fiyatları eskiden olduğunun tam tersine. Sebep?
Paypal hesabı içine eklenebilecek hesap veya sanal kart şu an güncel hangisi var? ininal galiba eklenmiyormuş artık. var mıdır güncel kullandığınız?
key aldım windows 10 home yüklemek için girdim aracı uygulamayı indirdim windows 10 pro indiriyor sürekli. key yazacak yer de çıkmadı yüklemeye falan başlıyordu iptal ettim. windows 10 home nereden indiriyoruz bilen var mı?
Merhaba, inatla windows 7 kullanan biri olarak windows 10 geçme düşüncesindeyim. Forza Horizon directx 12 yüzünden vs. Pro Windows almak istemiyorum gereksiz bir sürü servis çalışmasın arkaplanda zaten windows 10'un kendisinde gereksiz bir sürü servis çalışıyor şirketteki bilgisayarlardan biliyorum. Windows 10 Home alayım diyorum ama onda da güncelleme kapatma yok diye okudum bir kaç yerde ama hep 2016'da falan yazılmış yazılar. Bilgisi olan söyleyebilir mi Windows 10 Home sürümü alsam güncellemeleri kapatabiliyor muyum kafama göre pro'da olduğu gibi? yoksa pro alacağım durduk yere güncelleme çekmeye başlaması bilgisayarın çok sinir bozucu çünkü
i7 2600k vardı artık ömrü doldu. 4.6'da overclocklu çalışıyordu uzun zamandır. şimdi yeni işlemcilere baktım fahiş fiyatlar hep. bu saatten sonra i5 almak problem olur çünkü oyun açıkken bir yandan chrome'da sekmeler açık oluyor oyun kayıt ediyorum yayın yapıyorum vs. i7 6700k teknoloji olarak eskidi mi ne dersiniz? onu alırsam muhtemelen fark olur eskiye göre. ryzenler var bir de amd tarafında. mesela en düşük 1500x var 1000tl civarı. i5 ayarında herhalde ama 4 çekirdek 8 iş parçacığı diye geçiyor. oyundayken multi işlem yapmaya yeterli mi yoksa kağıt üzerinde sallama rakamlar mı bunlar. bir de ryzen aldık mı 4ghz üzerine oc. deneyebilecek miyiz inteldeki gibi herhalde x harfinin olayı o.
Hakkında
Forum İmzası:
Asus Maximus V Gene z77, i7 2600K, Kingston Hyperx 16GB DDR3, ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX OC, CORSAIR 120GB Force 3 GT SSD, Seagate 2TB HDD, Akasa Venom 750W, Akasa Venom Voodoo, Corsair Carbide 300R, BENQ 24" XL2420T 3D, Nvidia Geforce 3D Vision Gözlük, Logıtech g400, Microsoft hd3000
Hakkımda:
DH Rules
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Huawei P30 Pro
Operatör
Turkcell
ISS
Millenicom
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
can666666
LOL
Prematurely
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.109
İkinci El Bölümü Mesajları: 61
Konularının görüntülenme sayısı: 644.040 (Bu ay: 702)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 425 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.