M

Onbaşı
15 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Malümünüz sıkıldıkca eski güzel oyunlar acılır oynanır.

de Grım fandango yu yuklemeye calıstım 64 bıt sorunu verdı bende wın7 64 bıt var da 98 yılına gore bıraz yenı teknolojı :)

ahanda bu sıtede bır launcher var dedıgıne gore 64 bıtlerdede calıstırıyormus ammavelakın calıstıramadım gıttı bı

daha once deneyen becerebılen yada "aaa grımfandango dıe bır oyun vardı hem acıp oynamıs olurum" dıyımde 64 bıt sorunuyla mucadele etmek ısteyen bır arkadas varmıydı acaba ?
Selamlar

htc Sensation a firmware ini update etdikten sonra ics romu olan Revolution hd 6.2.1 kurdum

ayarlardan baktığımda telefonun imei si deişmiş olduğunu gördüm

sanırsam bu yüzden No signal Limitied service hatası veriyo şu an arama yapamıyorum alamıyorumda

manuel olarak tanıtmaya çalıştığımda ise your simcard does not allow a connection to this network diyor

imei resetleyebileceğim yada orjinalini tekrar girebileceğim bir yöntem warmıdır

super cid war. sim kartı başka 2 telefonda kontrol ettim

android 4.0 yağ gibi çalışıyor

şimdiden teşşekkürler
Bende CM Stacker 831 var

Bunun üst taraftaki powerın tuşunun ve usblerinin olduğu paneli açmak istiyorum internette araştımama rağmen çıkartılışı ile ilgili hiç bir kaynak bulamadım

Denedimde kırmaktan korktum bildiğiniz bir site veya resimli anlatım olan bir yer warmı teşşekürler

http://shop.sector.sk/img/cooler_master_stacker_831_se_black_RC-831-KKN2.jpg
Windows kurdum. Etherneti tanıttım fakat internete bağlanamıyorum. Yerel ağ bağlantısında sınırlı diyor. hub da ise windowsa girene kadar veya bağlantıyı iptal ettiğimde yanan ışık , sönüyor. Hubdan çıkardım direk modeme bağladım, kendi cdsinden driverları tekrar kurdum 2-3 kere, bilgisayara bağladıım kabloyu değiştirdim ,aynı kablo ile başka bilgisayarla nete rahat bağlanabiliyorum. Anakartım Asus P5LD2, ethernet Marvell Yukon 88e8053. şimdiden teşekkürler
selamlar

yeni bir pc toparliyorum arkadas icin

islemci Q8400 ekran karti 8800gt olacak ve 4g ram

anakart icin Gigabyte P35-DS3R mi yoksa Asus P5N-E SLI arasinda hangisini tavsiye edersiniz

yada o fiyat araliklarinda (140-180dolar) baska anakart tavsiye edebilirmisinz

Islemciden kisip anakarta yuklensem para olarak daha iyi olurmu
Sanırsam benim zoom x4 hakkın rahmetine kavuştu kopmalar oluyo sinir bozuyo..

yeni bir modem alacağım şööle ucuz yollu kaliteli(çok şey istiyorum :) )bi modem ne önerirsiniz

ethernet swichim war.modem üzerinden 2 ethernet lemi ikiye ayırmak daha sağlıklı yoksa switch üzerinden mi

teşşekürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 34
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 2.629 (Bu ay: 82)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.