Binbaşı
24 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar selam,
Ana konuda bahsi geçen SteelSeries ürünleri ile ilgili taleplerinizi buraya yazın isterseniz, 3-5 gün içinde toplanan sayı doğrultusunda gerekli görüşmeleri gerçekleştirip fiyat konusunda bir netlik kazandıktan sonra sizlerle iletişime geçebilirim.
Alınacak olan ürün adeti doğrultusunda oluşacak bazı ekstra faydalarımız da olabilir, ücretsiz kargo, ciddi fiyat avantajı v.b
Ama öncelikle kaç kişi olduğumuzu bilmem lazım.

İzmir'de yaşıyorum, bire birde tanışmak isteyenlere kapım açıktır. Güven sorunu yaşama olasılığınız çok yüksektir biliyorum.

Arkadaşlar, hepinizi ümitlendirecek bi SPOİLER Fiyat açıkladığımı biliyorum , ancak işin rengi biraz değişti. Herşeyden önce RESELLER Kampanyasından faydalanamıyorum, bu kampanyadan faydalabilmem için toplu alımın tek bir firma tarafından İÇ KULLANIM şeklinde yapılması ve bunun FOTOĞRAF ile SteelSeries'e raporlanması gerekmekteymiş bu gün ilgiliğ markanın Türkiye Temsilcisinden bu şekilde bir bilgi geldi.
Maalesef net fiyatlar aşağıdaki gibi, bu doğrultuda ve bu fiyatlar eşliğinde satın almak isteyen herkese, Orjinal Kutusu ile ürünleri temin edebilirim. Çok hesaplı bir fırsat yaratmaya çalışıp hepinizi umutlandırdığım için özür dilerim.

Mouse fiyatı : 50€ + kdv +kargo
Kulaklık Fiyatı : 100€ + kdv + kargo
MousePAd fiyatı : 15€+kdv + kargo

Talep Listesini sıfırlıyorum. Bu fiyatlarla talep eden olursa listeyi tekrar oluştururum. Tek mouse PAD isteyen arkadaşlar benim için sorun değil, yeterki size bir faydam dokunsun ama bu şartlar altında nasıl bir fayda olacak bilmiyorum :( Tekrar üzgünüm arkadaşlar.
Ati Radeon 400Mhz X550 256 MB bir ekran kartım var. Ekran kartımdan nasıl daha iyi performans alabilirim ? Genellikle Massive Multiplayer Online oyunlar oynuyorum. Benim için önemli olan FPS perormansını arttırabilmek. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

edit: işlemcimi yazmam bişey ifade edermi bilmiyorum AMD 3200+ 2.01Ghz, 1Gb Ram DDR2, Anakartım Asus ama modelini hatırlamıyorum.
Arkadaşlar bi şifreleme sorunu yaşıyorum ve ne yazdığını tam olarak idrak edemedim burda yazan yazıyı anlarsanız buna uygun bi şifre söylermisiniz lütfen ya da bunun kabul edeceği şifre sistemi nasıl olmalı aklıma gelen her yolu denedim ama kabul etmiyo :(
Arkadaşlar Blizzardın yeni izlemeye basladığı politika pek çoğumuzu oyundan soğutmaya başladı farkındayım, peki WoW u bıraksaydınız hangi oyunu oynardınız ????

(Ben açıkçası Warhammer Online : Age of Reckoning Hype ı bekliyorum. Seve seve beta tester olurdum ama ing o seviyede deyil malesef. )
Ülkemizin yetiştirdiği en klaiteli program yazıcısı tarafından yazılmış Online Oyun oynayan herkezin ihtiyacı olan bir program.

LİNK

1. Adım resimde 1 ile gosterdiğim kutudan bağlantınızı seçin, ayarları optimize eti tıklayn. (2 nolu kutu) makineye restart atıcak
2. adım Resimde 3 ile gösterdiğim yerden bağlantım gerçekten hızlı..... seçeneğini seçin , ayarları optimize edin gene restart atıcak
3. adım resimde 5 ile gosterdiğim yerdeki 3 kutuyu da işaretleyin ve gene optimize edin gene res atıcak.
4. adım WoW u açın MS değerlerinizin düştüğünü göreceksiniz. Denedim ve 15 gunun sonunda satın almayı planlıyorum.

NOT: link de ****** görünüyo ***** yalın yerine r-a-p-i-d-s-h-a-r-e (- ler yok)
Arkadaşlar yaş geldi çattı askerlik kapıda bizi bekliyo kısmetse okulum 15 gun sonra biticek ve kısa dönem askere gidicem malum 5 ay kadar sürüyo vatani görev. Bu süre zarfında Acc mi frozen yapmayı planlıyorum ancak sağda solda 4 ay frozen kalan acc lerdeki karakterin silindiği gibi bi şeyler duyuyorum eğer öyle bi durum varsa frozen falan yapmam öderim parasını 1 seneden fazla emek var işin içinde. Neyse sorumu sorayım 5 aydan daha uzun sure frozen yapmış arkadaşlara soruyorum herhangi bir karakter silinmesi ya da farklı bi sorun yaşadınız mı ? ya da frozen maksimum suresi nekadar dır. Ne kadar zaman sonra blizzard karakterimi siler ?
"humanoid slaying" hunter talenti sadece moblarda mı etkili yoksa PVP de de etkili mi ? Bİliyorum çok karışık bi şekilde sordum soruyu ancak hunter oynayanlar beni anlamıştır sanırım...

eğer bu bi hile ise benim ingilizcem berbat bunu GM lere iletirmisiniz.... Server Karazhan saat 3.50

EDİT: adamın HP sine bakın pls.....
http://www.thottbot.com/i18334

burda yazdığına gore bu item 200-400 gold arası bi değere sahipmiş ancak bu itemin ne işe yaradığını merak ediyorum ve TBC ile birlikte onemini yitirdi mi ? Dün dropladım ve hala değeri varsa satıp biraz para kazanmak istiyorum. Bilgisi olan arkadaslar yazarlarsa sevinirim.
Toplam 4 cd den olusan bi program yüklemeye çalışıyorum, her CD yi tek tek denedim hepsi sağlam ve tek tek deneyince çalışıyolar. Ancak yükleme işlemi başladıktan sonra 2. cd yi istiyo ve 2. cd yi taktığımda Yanıt alınamıyor hatası veriyo... CD surucumu yeni aldım ve fazla kullanmadım, sorun sürücümden mi kaynaklanıyor yoksa başka bir şeydn mi kaynaklanıyor bir türlü anlayamadım...

Not: elimdeki CD orjinal...
Cd sürücüm : Asus quieTrack (dvd-cd combo)
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
World of Warcraft
Karazhan Server
Steam
keshberfo
TV
LG
Klima
Mitsubishi Electric
Ses Sistemi
JBL
Tablet
iPad2
Notebook
Lenovo
Game Center
keshberfo
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.049
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 27.330 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.