E

Er
14 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bılgısayarı tamırcıye verecegım ıcınde kısısel bılgılerım var harddıskı söktümm harddıskte kayıtlı olanların pc de kalma ıhtımalı varmıdır ?
arkadaslar hp laptopum var . acıkken ekran bırden gıttı anakartta elektrk arızası oldugunu dusunuyorum . bılgısayarı tamırcıye verecegım ıcınde kısısel bılgılerım var harddıskı söktümm harddıskte kayıtlı olanların pc de kalma ıhtımalı varmıdır ?
bu sorunu nasıl cozebılırımm :s

yurtdısından telefon geldı . bı tane passaport buldm fakat subat ta gısır cıkıs yptırılmıs . işe yarar mı . bı de kayıt sırasında ne kadar ucret alıyorlar . bılgısı olan arkadaslar bılgılendırırse sevınırım.
bir denizcilik şirketinden iş teklıfı aldım fakat bu ıs hakkında hıc bı bılgım yok. iş maas calısma saatleri vs.. bılen arkadaslar bılgı verırse sevınırım.
ben baskent unıverstesı onlısans tıbbı goruntuleme bolumunu kazandım ve devlet unıverstesıne gecmek ıstıyorum ortalamayla gecebılırmıyım bilgisi olan arkadaslar yardım ederse sevınırım
ev dısında da kullanabılecegım fıyatı 100 tl yi gecmeyecek kumandalı helıkopter onerılerınız neler?
1.6 megane beyaz sunrooflu full araba arıyorum satmayı dusunenler ırtıbata gecerse sevinirim . herkese kolay gelsin
2. el megane 1.6 dynmq beyaz arıyorum sunrooflu full+full elinde olup satmak isteyen arkadaş varsa benimle buradan irtibata gecerse sevinirim. hepinize kolay gelsin
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 20
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.101 (Bu ay: 49)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.