Onbaşı
05 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Araç orjinal olmakla beraber sadece etek altı boya vardır.Aracın üzerinde jant ve ses sistemi bulunmaktadır. Klima, abs, yolcu-sürücü hava yastıkları, sunroof, derik koltuk, normalde direksiyondan kumanda edilebiliyor teyp fakat sadece kendi orjinal teybi buna uyumlu olduğu için bu fonksiyon kullanılmıyor şuan. Araç 2.0 motor olmasına rağmen 1.6 ile yakıt farkı yoktur. Fiyat olarak 13750 istiyorum. Ama elbette pazarlık sünnettendir. Araç izmirde.

İrtibat:0 532 284 21 23 Orkun..

selamlar. başlıktan da anlaşılacağı gibi com.tr uzantılı domain ve bu domainle aynı e-mail adresi almak istiyorum. nerden nasıl alabilirim?sadece e-mail gönerip almak için kullanılacak..bunun için teferruatları nelerdir?
arkadaşlar selamlar. ikinci el bir çamaşır makinesi aldım. çalışırken sanki içinde tabak çanak varmış gibi tak tak ses çıkarıyor sebebi ne olabilir?yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Arkadaşlar selamlar. PS3 konsolumun hdmi entegresini nasıl olduğunu anlamadım ama yakmışım. sony servisi ilgilenmiyor..izmirde yapan bulamadım..bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı? ayrıca bu komponent kablo ile deneyenler varmış görüntü kalitesi nasıl?o kabloyu nerden bulabilirim?
Arkadaşlar selamlar.Bimeksin yapmış olduğu kampanyadan projeksiyon aldık...şuanda da lambasını ilerde nasıl alırız diye kara kara düşünüyoruz:) çünkü siteinde görünen rakam bizim aldığımız projeksiyon aletinden daha pahalı :) uygun fiyatla lamba nerden bulabiliriz bilen var mı?? bir da bu cihazda hd olduğu görünüyor fakat hd girişi yok bununla ilgili bilgi sahibi olan var mı??
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Yaptıklarım; swartz, hegoatANKARA, noob saibot , yknTR ~, palet, cango34, ironpump, redno, amortiiii, fat1453 ve şuan hatırlayamadığım bir kaç kişi daha..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 286
İkinci El Bölümü Mesajları: 256
Konularının görüntülenme sayısı: 51.200 (Bu ay: 76)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.