Yüzbaşı
04 Nisan 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
27 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sorun çözüldü.
Arkadaşlar iphone 6 cihazımda şebeke sorunu yaşamaktayım.Şebeke anlık olarak kayboluyor ve servis yok yazıyor daha sonra tekrar geliyor arama yapıyorum o an kopma olmuyor hücresel bölümüne giriş yaptığım zaman takılma oluyor sorun nedir acaba?
Arkadaşlar istanbulda ikamet etmekteyin 2.el alacağım bir araç var 34 plakalı lakin bu plaka geçmişte bir takım vukuatlara karışmış uzun yıllar olmuş ama aklıma takılamaması için alırken plaka değişikliği yapacağım.İşlem nasıl oluyor? noterde plaka değişikli yapacakmısınız diye soruyorlar işlem oradanmı yapılıyor yoksa daha sonra trafıktenmı yapılacak?
Arkadaslar elımde ıphone 5 ve 5c var ıkı cıhazın sorunuda aynı.Sorun; ıos 10 ve uzerı yuklemeye calıstıgımda ıtunes 1 hatası verıyor daha alt versıyon yazılım yuklemeye calıstıgımda ıse 3194 verıyor.
Host dosyasını duzenledım sıfırladım gereklı adımları uyguladım lakın sonuc aynı nasıl cozebılırız acaba?
Konu hakkında bılgınız var ıse yardımcı olursanız sevınırım
Arkadaşlar telefona yanlış rom yükleme sorunu tekrar müdahelede bulunamıyorum.Sürekli başlangıç ekranında kalıyor pc ye bağladığımda com portu ve modem olarak görüyor lakin telefonun hafızası (android mtp device) görmüyor tüm driverler kurulu.Srk tool dan müdahele edeceğim ama belleğe bağlanamadığım için sürücü seçemiyorum bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim gerekirse
Iptal
Arkadaşlar yurtdışı g3 d855 modeli sandığımız aslında d850 olan telefona yanlış rom yükleme sonucu telefon başlarken Lg yazısında kapanıp tekrar açılıyor.Ses kısma+power tuşuna bastığımda reset moduna giriyor menüden reset+yes seçiyorum lakin resetleme yapmasına rağmen birşey farketmiyor,telefon tekrar açıldığında aynı sorun devam ediyor.
Download moduna aldığımda da kendiliğinden kapanıp açılıyor.Power tuşunda sorun yok tuş bölümünü söküp tekrar denedim lakin sonuç nafile..

Ses açma+ses kısma+power tuşu ile Hardware key control mode girebiliyorum bu menüde ne yapacağımı bilmiyorum

Ne yapmam lazım acaba?yardımcı olursanız sevinirim
Arkadaşlar yeni aldığım eve kombi taktıracağım ve hiç anlamadığım bir durum.Fiyat olarak max. 1100-1150 tl arasında seçtiğim iki model Demirdöküm Atron ve Bosch Class 6000 ikiside 24 kv
Sizce hangisi daha sorunsuz olarak kullanım sağlar konu hakkında fikir ve bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Öncelikle herkese merhaba,n11.com ile yaşadigim hadiseyi sizinle paylasiyorum.
04/12/2014 tarihinde n11.com da 1000 tl ve üstü alışverişe anında 100 tl indirim kampanyasından faydalanıp LG 42LB580N led tv yi 1059 tl ye (indirim ile) satınaldım daha sonra tv geldi öncelikle Lg Turkiye ile görüştüm garantiyi bozacak bir durum olmadığını öğrenince kurulumu kendim yaptım ve açtım 1 gün kullandım daha sonra ürünü beğenmediğim için tekrar kutusuna koyup ilk haline getirdim.Bu süreçte n11.comda ürüne iade yaptım ve ekranda ürünü kargolayacağım adres yazıyordu daha sonra ürünü kargoya karşı ödemeli gönderdim,bu süreçten sonra satıcı tarafıma ulaşıp ürünü açtığım için servis raporu olmadan geri almayacağını belirtti ve ben iade ederken böyle bir raporun olduğunu site belirtmediğini ürünü tarafınıza kargoladığımı belirttim satıcı bu sefer açılmış ürünü ne yapayım zaten kargo parası vs ödüyoruz demeye başladı bende bunların benim sorunum olmadığını belirttim oda ürünü teslim almayacağını söyledi daha sonra n11 müşteri hizmetleri ile görüştüm bu sefer bunlarda satıcı servis raporu isteyebilir demeye başladı burada ben iyice sinirlenmeye başladım ulan kafamı buluyorsunuz benle dedim bunu baştan neden söylemiyorsunuz ürünü şu adrese kargolayın şeklinde bilglendirme yapıyorsunu daha sonra satıcı servis raporu isteyebilir diyorsunuz dediğimde tekrar satıcının böyle bir hakkı olduğunu söyleyip duruyorlar.En yakın Lg servisine gittim oradaki yetkili alışverişin sanal ortamda yapıldığından dolayı sebebsiz iade hakkımın olduğunu ve böyle bir rapora gerek kalmadığını söyledi.
Bu durumda olan alıcıya oluyor ürün kargodan geldi 88 tl kargo parası ödedim ve lg turkıyeyı aradım kurulum için anlayacağınız urunu zorla satınalmış oldum.Bugün tekrar n11.com da canlı destek hattına durumu anlattıgımda ise elektronik kategorisindeki tüm ürünlerin ambalajı açıldığı anda iadesi mümkün olmadığını öğrendim tabi iade hakkım var ama işte n11 satıcı tarafında duruyor bu durumda mağdur olan alıcı oluyor.
Şuan uğraşsam elbet iade edebilirim thh ile ama bu sizde biliyorsunuz uzunca bir zaman alıyor.

Kısacası N11.com dan tv alacaksanız birdaha düşünün derim..

Ekleme; bugün bir 88 tl daha ödemek zorunda kaldım sebebi ürünün sadece gönderim ücreti alınmış benden geri dönüş ücreti tahsil edilmemiş,bende sadece gönderim ücreti ödediğimi sanıyordum geri dönüş ücretinin satıcı tarafından karşılandığını düşünmüştüm.N11.com mh ni aradım konuyu inceleyip tarafıma dönüş yapacaklar bakalım durum ne olacak.
Yeri burasi degil farkindayim lakin bu makinaya ihtiyaci olan kitle burada oldugu icin konuyu buraya actim.
Canon 1200d 18-55kit lens ile birlikte sifir faturali ve canon Turkiye garantili bir kampanyadan satinaldim ve satmayi dusunuyorum 600d ile hemen hemen ayni.
Dusunen arkadaslar iletisime gecebilir
Hakkında
Meslek: Enerji
Forum İmzası:
İstikbal Göklerdedir
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
ATİ
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Beşiktaş
TV
Panasonic
Ses Sistemi
Edifier
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.392
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.189
Konularının görüntülenme sayısı: 362.297 (Bu ay: 873)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.