Yarbay
20 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme
Toplam: 2060 (Bu ay: 34)
Gönderileri

https://www.dfsbilgisayar.com/amd-ryzen-9-5900x-3-7ghz-70mb-12cekirdekli-vga-yok-am4-105w-kutulu-fansiz

Sanırım netteki en uygun fiyat baya soran vardı.

STOK:5 ADET MİŞ ELİNİZİ ÇABUK TUTUN.

EDİT2:Görüşmelerim sonucunda distribütör firmadaki seri değişimi yüzünden direkt iade verildiğini ve karışıklığın buna bağlı olduğunu öğrendim. Yeni seri kasayı ilk aldığım fiyattan bile daha indirimli temin ederek sorunumu çözdüler. Kasa elime geçince ayrıca bilgilendirme yapacağım. Bu konuda forumda bana destek veren arkadaşlara teşekkür ederim.
EDİT:
Forum üzerinden itopya.com tarafından benimle irtibat kuruldu sorunumu çözeceklermiş.

01.10.2020 tarihinde itopyadan Thermaltake view 51 kasa aldım. Kargo dahil 1641 tl ye.

Kasa elime ulaştığında kasa ayağının kırık olduğunu gördüm. Hemen itopyayı aradım durumu anlattım. Değişim istediğimi söyledim.Kurye ile kasayı aldıracaklarını söylediler.Yaklaşık 2 saat sonra ups kargo dan elemanlar geldi. Tutanak tutarak kasayı teslim aldı.

İtopya ya kasa geri 09.10.2020 tarihinde ulaştı. 3-4 gün sonra aradım değişim için servis raporu beklediklerini söylediler. Bugün aradım kasayı temin edemedikleri için değişim yapamadıklarını söyleyerek para iadesi yapacaklarını söylediler. (Halbuki o an sitelerindeydim ve sepete atıp satın alabildiğimi söyledim. Bana yeniden satın alsanız bile iptal olcağını stokta olmadığını ısrarla söyledi temsilci.)Şimdi kredi kartı extreme baktım iade gerçekleşmiş.

İşin ilginci kasa şu an stokta hatta sepete ekledim 5 adet alabiliyorum.

1641 kargo dahil aldığım kasa şu an 1799 +kargo İtopyanın ne kadar paragöz bir firma olduğunu öğrenmiş oldum adamlar 150 tl nin hesabını yapıp müşterini memnuniyetini ikinci plana atıyorlar. Kurumsal olmayan bu firmadan son alışverişim oldu. Siz siz olun sakın böyle kurumsallık tan uzak firmalara bulaşmayın.
Arkadaşlar iş yerimde ve evim de turknet var. İş yerimdeki bilgisayardaki uzak masa üstünü aktif ettim. Modemden gerekli bağlantıları yaptım.
Evimde de turknet var kardeşimde de babam da da. Evimden, kardeşimden ve babamgilden sıkıntısız iş yerime bağlanıyorum.
Fakat bazen işim gereği müşterilerimin iş yerine gidip. Kendi iş yerime bağlanmam gerekiyor.
Fakat bir türlü bağlanamıyorum. Turkenti olanlarda sıkıntı yok fakat farklı iss kullananlarda bu problem oluyor.
Bilgisayarcım la biraz uğraştık.Modem de aldığım ip adresi ile ip adresim sitesinden sorguladığım ip adresi farklı.
Bilgisayarcım turknet ikiz ip adresi kullanıyor farklı iss lerden bu yüzden bağlantı sağlanmıyor diyor.
Ne kadar doğru.Doğru ise bunun çözümü nedir. İlla sabit ip adresimi almam mı lazım.
Bolu’da tarihi eser kaçakçılığı suçlamasıyla Cumhurbaşkanlığı’nda görevli bir bürokrat ile AKP Ankara il yöneticisinin de aralarında bulunduğu 14 kişi gözaltına alındı.
https://arkeofili.com/boluda-siyasiler-kacak-kazi-yaparken-yakalandi/?fbclid=IwAR23o4_TwlnTdWXJXF07Jdt0NfM5MLNwb-gxxZbhLKmLVGzCOqg4RZ44sTw

Merhabalar bir arkadaşımı süpernlinedan turknete geçirdim. Geçirdiğimiz günden beri interneti kullanamıyor. 3 defa arıza kaydı açtık 3 kere telekom ekipleri geldi arıza yok kaydı bıraktılar.

Sorun şu internete girmediğimiz sürede modem de dsl ışığı sürekli yanıyor. Fakap pc den cep den yada tv den internete bağlandıktan 1 kaç dakika sonra dsl ışığı sönüyor ve internet gidiyor. İnternetten çıktıktan 1 kaç dakika sonra dsl ışığı yanıyor. Biz interneti bir türlü kullanamıyoruz.

Hakkında
Meslek: Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
İlgi Alanları: AL KULLAN SAT
Forum İmzası:
İntel 10850k/arctic liquid freezer 280/Msi z490i itx/Red devil 6900xt /Gskill 16gb 4000mhz cl14 b-die/Samsung 970evo plus/Coolermaster nr200p /Corsair sf750/Asus xg249q/Asus Pugio/Corsair k95/Asus Balteus/Corsair Void Elite
Forum İkinci El İmzası:
İmzam yok paraf atsam olmazmı?
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
turknet
Oyun Platformu
ps4pro
Takım
Galatasaray
Steam
Steam
TV
LG
Klima
Samsung
Ses Sistemi
Samsung
Notebook
HP
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Evga
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: dün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.289
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.150
Konularının görüntülenme sayısı: 306.032 (Bu ay: 6.067)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 903 (Bu hafta: 18)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.