B

Yüzbaşı
18 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yakın zamanda 2017-2019 Titanium paket 1.5tdci powershift kuga almak istiyorum.Bir kaç araç buldum ancak daha önce hiç ford kullanmadığım için aracı gösterebileceğim bir yer bilmiyorum.Hem kaporta hemde mekanik anlamında fordu iyi bilen tanıyan önerebileceğiniz usta veya ekspertiz var mıdır acaba? Aracı kullanan arkadaşlardan da öneri ve tavsiyelerini beklerim.
Arkadaşlar Paralel ithalat a1530 model 5s kullanıyorum.Dün kullanmaya başladığım telefonda birkaç problem var.
Diğer telefonum olan iphone x’de wifi yazarken 5s’de wlan yazıyor.
Telefonu kapalı olaram şarja taktığım pil göstergesi ekranın ortasında çıkıyor ve ekran ışığı hiç sönmüyor.
Aracımın bluetoothuna bağladığımda görüşme yapamıyorum.

Yazılımdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Acaba Türkiye için temiz bir rom yüklesem bu farklılar değişir mi?
Arkadaşlar 2007 model peugeot 407 aracımda düşük hızlarda ve özellikle ilk kalkışta ön takımdan ses geliyor.Hafif bir uğultusu var.Debriyaja bastığımda bile pedaldan hissediyorum.Ön teker bilyası ya da aks bilyası olabileceğini söylediler.Değişmez ise tekerlerin kitlenebileceğini bile söyleyen oldu.Çukurlarda ve özellikle düşük hızlarda oluyor. Neden olabilir acaba.
Arkadaşlar aracım için axess kartımla kasko yaptırmak istiyorum.Bu sigorta ve kasko işlemleri için herhangi bir sınırlama var mı acaba? (cep telefonu ve altında olduğu gibi)
silinebilir
Aracım 2009 Model olup 2 yıldır tarafımdan kullanılmaktadır.Ağır bakımları yapılmış olup sadece tarafımdan kullanılmıştır.

Araç 165.000'de iken ilk sahibinden alınmış olup Ankara-Artvin arası kullanılmıştır.Kasım 2012'den itibaren şahsım tarafında Ankara-Antalya arasında yol yapmıştır.

Uzun yolda kullanma sebebim aracın 42-43 litre lpg ile şehirlerarası 650 şehiriçi 600 km yol gidebilmesidir.

Bakımları kilometresi gelmeden orjinal parçalar ile yapılmıştır.(Kayıtları Mevcut)Rutin bakımları dışında motoruna anahtar değmemiş olup,son derece sağlıklı çalışmaktadır.

Brc sıralı sistem lpg ile performans kaybı yaşamadan ekonomiyi sağlamaktadır.Filtreleri ve yazılımı her 15.000 kmde yenilenmiştir.(45lt simit tank mevcut,Ruhsata işli)

Araç üzerinde Sony Cdx-gt44u marka cd ve usb player bulunmaktadır.(Araç içi ışıklandırmasına en uygun renkte ve görüntüde seçildi.)

Aracın yan camlarında 1 numara, arka camda ise 2 numara film vardır.İtinalı işçilikle yaptırılmıştır.

Ağustos 2015 muayeneli olup bir önce ki muayeneden tek seferde sorunsuz geçmiştir.

Aracın 2-3 parça boyası vardır.Herhangi bir kazası yoktur.Boyanan bölgeler sürtmelerden kaynaklı temizlik amaçlı boyalardır.Değişen parçası yoktur.

Kliması faal olup en sıcak günlerde verimli bir şekilde soğutmaktadır.

Yedek Anahtarı ve bakım kayıtları mevcuttur.

Araçla beraber 1 kış kullanılmış kışlık lastikleri, 1takım kauçuk,1 takım velur paspas takımı verilecektir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-tertemiz-accent-era-187979443/detay/
Arkadaşlar ankara içerisinde arabanın koltuklarını,taban halısını ve tavanını temizleteceğim,işini iyi yapan makul fiyatlı bir yer arıyorum.Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Selam arkadaşlar.2009dan beri kullandığım iphone 3gs telefonumu online storedan 5s alarak değiştirdim. 3gsdeki verilerimi itunes ile yedekleyerek sorunsuz bir şekilde 5s'e aktarabildim.Ancak icloud'a girmek istediğimde yıllar önce kullandığım mail ve ona ait şifre istiyor.Çeşitli kombinasyonlar yaptığım halde başarılı olamadım.Apple destek'ten aradıklarında durumu anlattım,birkaç deneme ile giriş yapamadım.Müşteri temsilcisi faturayı taratıp apple'a ait bir maile göndermemi ve konuya ait olay numarasını iletmemi söyledi.Apple Store'dan henüz faturam gelmediği için gönderemedim.Daha önce böyle bi sıkıntı yaşayan arkadaş var mı acaba ? Çok işime yarayacağını düşündüğüm airdrop ve iphoneumu bul özelliklerini bu problemden dolayı kullanamıyorum.Hesaba giriş yapamadığım için hesabı silip yeni hesap oluşturamıyorum.

(Apple İd ve parolamda herhangi bir sıkıntı yok,uygulama indirip,online store'a girebiliyorum.)
Arkadaşlar ankaradan 2000-2001 model 2.0t veya t4 motorlu s40 arıyorum.Kullanan arkadaşlar alırken nelere dikkat etmelim,kronik sorunları varmıdır,otomatik vites olsa sıkıntı çıkarır mı yardımcı olursanız sevinirim.İYi akşamlar
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-yeni-muayeneli-sahibinden-tertemiz-primera-102303636/detay/

Ruhsat sahibinden 1997 Model Nissan Primera 1.6 SLX HB
Aracımız 1997 yılından 2012ye kadar ilk sahibi tarafından kullanılıp Nisan 2012den itibaren şahsıma geçmiştir.Kilometresinin çoğunluğu Kastmonu-Ankara arasında yapılmış,yorulmamıştır.
Tek sürücü tarafından kullanılıp bakımları aksatılmamış titizlikle binilmiştir.
Muayenesi 10 gün önce yaptırılıp kusursuz geçmiştir.(Tuvturk raporu mevcut)
Lpg tertibatı mevcut ve ruhsata işlidir.Yakıt konusunda oldukça tutumludur.
Elektronik aksamları kliması dahil olmak üzere sorunsuz çalışmaktadır.Özellikleri aşağıda eksiksiz işaretlidir.
Aracın üzerinde SD/MMC hafıza kartı,Usb Port,Aux girişini destekleyen sistem bulunmaktadır.
İç döşemeleri fabrika çıkışlı orjinal olup son derece temizdir ve sigara içilmemiştir.
Debriyaj seti Nissanın fabrika çıkışlı Aisin marka alınıp takılmıştır.
Lastikleri Good-Year Grip marka olup iyi durumdadır.Araçta Triger Kayışı yerine zincir bulunmakta herhangi bir triger kayış değişim masrafı olmamaktadır.
Araçta değişen parça yoktur.Alınırken yaptırdığım ölçümde 1 boyalı(Sol Ön Çamurluk) parçası mevcuttur.
Kullanımı rahat,ekonomik bir araçtır.Araç İskitler Hyundai Mega Centerda durmaktadır.Aracın ruhsat sahibiyim.Model yükseltmek amacıyla satılıktır.
BÜYÜK SANAYİ 1.CAD NO11 İSKİTLER MEGA CENTER HYUNDAI ALTINDAĞ-ANKARA
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.377
İkinci El Bölümü Mesajları: 115
Konularının görüntülenme sayısı: 230.335 (Bu ay: 405)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.