F

Yüzbaşı
17 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Yeni çıkan bir gerçek para kazanma oyunu. Her leveli temsil eden hayvanlar var, onları birbirine tokuşturup seviye atlatıyorsunuz ve günde belli miktarda çark çevirtip video izletiyor en çok buradan birikim yapılıyor.

iOS ve Android marketlerinde mevcut.

Facebook, Telegram, Twitter hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz. Oyuna ilk kez girdiğinizde soracağı referans davet koduna benim kodum olan 545109 girerseniz çok sevinirim. Bu sayede bana da bonus gelmiş olur.

Money Whale; Bir çok versiyonu bulunan hayvan geliştirme-birleştirme oyunlarının bir diğer versiyonudur. Oyun oynarken para kazan mantığı altında reklam gelirlerinin bir kısmını kullanıcılara dağıtmaktadır.

Hayvanları birleştirme: Sistem size otomatik olarak altın vermektedir. Bu altınlar ile Store kısmından kolayca hayvan alıp birleştirip daha üst lvl bir hayvan alıp kazancınızı arttırma imkanı var. Lvl arttıkca hayvanların kazancıda yükselmektedir.

Günlük Bonus ve Hediye Çarkı (Hediye Oyunlar): Günlük ve saatlik verilen bonus ödüllerde gerçek para kripto para veya oyun içi kullanabileceğiniz altın çıkmaktadır.

Hediye Doge Coin: sistem sizlerin Doge cüzdanınıza yatırmaktadır. Bu oyunun güven ödemesidir. Kullandığınız kripto para cüzdanınıza adresinizi yazıp 5-10 dakika içinde hediyenizi alırsınız.

Referans sistemi: Her oyunda olduğu gibi oyuna arkadaşlarınızı davet edip coin hızınızı arttırabilirsiniz.

Seviye yükseldiğinde reklam gelirlerinden sana pay verdiğini falan iddia ediyor. Bana çok inandırıcı gelmedi fakat telefon elimdeyken sigara içerken ve boş vakit geçirirken Clash of Clans yerine bunu oynamak referans sayısı artınca ve uzun vadede daha mantıklı oluyor. Aylık bakiye biriktirip onu Doge pumpını bekleyerek katlamak keyifli olabilir.

Herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Parayı reklam izleyerek kazanıyorsunuz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blockabc.moneywhale&hl=en&gl=US

https://apps.apple.com/us/app/money-whale/id1531258965

Yeni çıkan bir gerçek para kazanma oyunu. Her leveli temsil eden hayvanlar var, onları birbirine tokuşturup seviye atlatıyorsunuz ve günde belli miktarda çark çevirtip video izletiyor en çok buradan birikim yapılıyor.

iOS ve Android marketlerinde mevcut.

Facebook, Telegram, Twitter hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz. Oyuna ilk kez girdiğinizde soracağı referans davet koduna benim kodum olan 545109 girerseniz çok sevinirim. Bu sayede bana da bonus gelmiş olur.

Money Whale; Bir çok versiyonu bulunan hayvan geliştirme-birleştirme oyunlarının bir diğer versiyonudur. Oyun oynarken para kazan mantığı altında reklam gelirlerinin bir kısmını kullanıcılara dağıtmaktadır.

Hayvanları birleştirme: Sistem size otomatik olarak altın vermektedir. Bu altınlar ile Store kısmından kolayca hayvan alıp birleştirip daha üst lvl bir hayvan alıp kazancınızı arttırma imkanı var. Lvl arttıkca hayvanların kazancıda yükselmektedir.

Günlük Bonus ve Hediye Çarkı (Hediye Oyunlar): Günlük ve saatlik verilen bonus ödüllerde gerçek para kripto para veya oyun içi kullanabileceğiniz altın çıkmaktadır.

Hediye Doge Coin: sistem sizlerin Doge cüzdanınıza yatırmaktadır. Bu oyunun güven ödemesidir. Kullandığınız kripto para cüzdanınıza adresinizi yazıp 5-10 dakika içinde hediyenizi alırsınız.

Referans sistemi: Her oyunda olduğu gibi oyuna arkadaşlarınızı davet edip coin hızınızı arttırabilirsiniz.

Seviye yükseldiğinde reklam gelirlerinden sana pay verdiğini falan iddia ediyor. Bana çok inandırıcı gelmedi fakat telefon elimdeyken sigara içerken ve boş vakit geçirirken Clash of Clans yerine bunu oynamak referans sayısı artınca ve uzun vadede daha mantıklı oluyor. Aylık bakiye biriktirip onu Doge pumpını bekleyerek katlamak keyifli olabilir.

Herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Parayı reklam izleyerek kazanıyorsunuz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blockabc.moneywhale&hl=en&gl=US

https://apps.apple.com/us/app/money-whale/id1531258965

2021 Şubat yeni kablonet-tv tarifelerinde fiyatlar 20-30 tl arası artmış arkadaşlar linkten görebilirsiniz..

https://www.turksatkablo.com.tr/Kampanyalar

(linki kopyala yapıştır yapınız, yeni kampanyalar gelecek)

Merhaba arkadaşlar,

8-9 yaşındaki kızım için oyun -youtube- eba -zoom uygulamalarında hızlı.... minimum 64 gb hangi tableti önerirsiniz?

Tabletin hızlı olması en önemli kısım sanırım..

teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar,

8-9 yaşındaki kızım için oyun -youtube- eba -zoom uygulamalarında hızlı.... minimum 64 gb hangi tableti önerirsiniz?

Tabletin hızlı olması en önemli kısım sanırım..

teşekkürler...

Arkadaşlar hangisi tercih edilir? bilgilerinizi rica ediyorum...

Xiaomi Redmi Note 8 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) 1700 TL
Samsung Galaxy M30s 64 GB (Samsung Türkiye Garantili) 1849 TL
Arkadaşlar merhaba , 308 Aracımda bu hatayı alıyorum ve yetkili servis garantiden parça değişimi yapılacak dedi. (servis parça talep etti)

Benim sorum aracı 1200 km kullandım ,kalan 1200 km uyarısı veriyor. Bu sürede parça gelmez / ben parça değişimi yapmazsam aracım kilitlenecek mi?

Urea hatasında ( ab blue tank) km dolduğunda ne oluyor? tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilir mi??

teşekkürler...
Arkadaşlar oyun laptop'ı olmayan max 3000-3500 tl SSD li hangi laptopları önerirsiniz? önerilerinizi ,bilgilerinizi bekliyorum..
teşekkürler...
arkadaşlar ,

superonline da taahhütüm bitiyor.sadece 15 mbit internet için 79 tl fiyat verildi.. turkcell tv ile birlikte fiyat 100 tl yi geçiyor.
fiyatlar çok yüksek diğer servis sağlayıcılara bakarken şunu farkettim.vodafone ,superonline alt yapısını kullanıp ondan daha ucuz alıyor!
(ilk 6 ay 59 18 ay 74) kablo internet fiyatları da düşük.

yani düşünün ki bir şirket sizden altyapı alıyor,size ödeme yapıyor ama siz ondan daha fazla fiyat yapıyorsunuz! bu durumda vedalaşacağız superonline...
arkadaşlar merhaba, SSDli laptop arıyorum. bu Asus u kullanan ,test eden var mı.. yada özelliklerinden bakıp önerir misiniz?
tşk..

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-x512uf-core-i5-8250u-1-6ghz-8gb-ram-256gb-ssd-15-6-mx130-2gb-w10.html
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 438
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 126.342 (Bu ay: 1.070)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.