Teğmen
23 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,
Piyasada Spigen, Belkin, Mophie, Anker, Samsung vb. bir çok kablosuz sarj aleti mevut. Kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum. F/P ürünleri nelerdir? Tavsiye edilenler, edilmeyenler. Artıları eksileri.
Herkese merhabalar iyi akşamlar. Bende gaearbestten sipariş etmeyi düşünüyorum yalnız gumruk sınırı 75 euro yaklaşık 81 dolar ediyor. Zaten kamera ve su altı kabının yanında 2 pil ve sark aleti alınca 85 dolar ediyor. Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz. Yaklaşık 90 dolarlık sipariş vereceğim. Hepsini tek seferde sipariş etsem sıkınıtı olur mu acaba. Yoksa 2 kerede mi sipariş vereyim ?
Gearbest kargonun üzerinde fiyatı tam gosteren bir ibare koymadığından sıkıntı olmayacağı soylenmiş fakat bikaç arkadasş sipariş edilirse sıkıntı olur demiş.
Sipariş veren arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.
Öncelikle merhaba ;
Yaklaşık 10 gün önce aldığım iphone 6'da her zaman olmamakla birlikte wireless'la internete bağlıyken tuş kilidini kapattıktan sonra kablosuz ağ bağlantısının kesilmesi problemini yaşıyorum. Her zaman olan bir durum değil. Tuş kilidini açtığım anda yukardaki wireless işareti kayboluyor ve otomatik olarak bağlanmıyor ( tekrar bağlanması için ayarlardan seçmem gerekiyor veya tuş kilidini veya kablosuzu kapatıp açarsam da bağlanıyor) . Aynı modemde sürekli kullanımda değil ama bi süre 6+ denedim her hangi bir bağlantı sorunu yaşamadım. Cihaz kutudan çıktıktan sonra da sorunu yaşadım, 8.1.2'ye güncelleyince de sorun devam etti. Bu arada bağlantı esnasında yavaşlama veya kopma şuana kadar olmadı.
- Ağ ayarlarını 2 kere sıfırladım
- Konum servislerinden wifi ı kapattım. İkiside işe yaramadı.

Konuyla ilgli apple'ı aradım, apple temsilcisi durumun can sıkan bir durum olduğunu soyledi, henüz 15 günlük sürem bitmediği için yenisi ile değişim yapmamı tavsiye etti. İkinci seçenek olarak ise eğer değişim yapmak istemezsem, bilgisayara bağlayıp itunes üstüden sıfırlayabileceğimi belirtti. Çözmünün yazılımsal ise kesin geçeceğini donanımsal ise değişim için başvurmamın mantıklı olacağını soyledi.
Ne yapmamı tavsiye edersiniz benzer durum yaşayan var mı ? Daha 10 günlük cihazı sıfırlamak ne kadar mantıklı bilemedim. Lütfen görüşlerinizi bildirin.
Herkese merhaba uzun süredir baktığım tv lerde 2 model arasında kaldım. Hatta 3 diyebilirim 55la860v, 55pfl7008, ( panasonic 50etw60 ). Lg nin 860 serisin paneli 200hz olduğunu biliyorum. Philipsle ilgili bigim yok. 4000 tl civarı bütçem var.
Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.
Herkese selamlar. Bende Nokia N97 mini cep telefonu var. Telefonu modem olarak kullanıp internete girmek istiyorum. Pc suit'i yükledim sağ üst köşedeki telefonu kullanarak internete bağlanma seçeneğine tıkladığımı zaman (Yüklü Nokia modemi yok. Lütfen Nokia Connectivity Cable sürücüsü yazılımı yüklendiğinden emin olun diyor). Turkcell müşteri hizmetlerini 3-4 defa aradım kayda değer bir yardım alamadım. Daha önce bu şekilde internete giren arkadaşlar yada bilgisi olanlar Lütfen Lütfen Acil Yardımm...
Herkese selamlar. Excelde çizilmiş bir grafikten (değer girilerek, formüle dayalı değil) benim girdiğim değerler dışında ara değerler okutmak istiyorum. Grafiğin X ekseni logaritmik.

örneğin
x y
0 7
10 26
20 45 gibi. ben x=14 ü okutmak istiyorum.
Yardımlar için şimdiden teşekkürler.
(you give me love ... looking for baby, you give me love cause i need, darling!) bu şarkıyı bilen biri adını yazarsa çok sevinicem arkadaşlar bi yardım lütfenn .. şimdiden teşekkürler
iyi akşamlar... arkadaşlar bi sorunum var bilgisyarımda itunes yuklu rahatça kullanıyorum fakat yeni bir bilgisayar aldım onada itunes yukleyip ipoda muzik atmak istiyorum fakat eger yeni aldıgım bilgisayara itunes yukleyip ipodu baglarsam eski şarkılarım silinecek onların silinmesini istemiyorum ne yapabilirim acil yardım istiyorumm... şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 274
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 7.150 (Bu ay: 126)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.