Yüzbaşı
05 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 55 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar

Büyük ümitlerle siparişini verdiğim ve sonunda edindiğim Smart Dock evdeki Panassonic plazma tv ile sıkıntısız bir şekilde HDMI üzerinden anlaşabiliyor iken iş yerimde kullandığım Philips 244E monitör aynı cihaz için ingilizce olarak "bu video modu görüntülenemiyor, lütfen girişi 1920*1080@60Hz olarak ayarlayın" gibi bir uyarı vermekte. Telefonun ekran oryantasyonunu dikey ve yatay olarak değiştirmek gibi basit deneyler sonuç vermedi, telefon üzerinde de farklı bir ayar mevcut değil. İnternet üzerinden biraz araştırdım ve bu hata mesajının ara ara farklı donanım, yazılım, oyunlarda vs denk geldiğini ve bilinen bir çözümünün olmadığını gördüm. Daha önce bu tarz bir durumla karşılaşan, herhangi bir çözüm önerisi olan arkadaşım varsa cevaplarını ilgiyle bekliyorum.

Ekipmanlar:

* Samsung Galaxy Note II

* Samsung Smart Dock

* 3 ayrı "normalde" çalışan HDMI kablo

* Panasonic 50ST50E televizyon

* Philips 244E monitör

Hata mesajı:

ATTENTION

CANNOT DISPLAY THIS VIDEO MODE, CHANGE COMPUTER DISPLAY INPUT TO 1920*1080@60HZ
Arkadaşlar günaydın

Forumda bir arkadaşımızdan 2,5" 100 GB disk aldım. HD Tune verileri aşağıdaki gibi. Sarı işaretli kısımları bazı kullanıcılar diskin ömrünün sonlarının yaklaştığının işareti olarak göstermişler. Bu bilgi doğru mudur? Komşunun bilgisayarına takıcam bu ürünü, uzun süre idare etmesi gerekmekte. Değiştirmeli miyim?

...
Selamlar. Karakterlerimizin statlarını hep maksimuma çıkarmak istemişizdir ve en iyi hangi zırh/silah dye olur diye düşünürüz genelde. Sizlere bunları anında görebileceğiniz bir adres vermek istiyorum. Artık pvp sunuculara gidip, karakteri bir sürü ekipmanla donatmak zorunda kalmadan sadece bir kaç fare tıklamasıyla hangi özelliklere sahip olacağını görebileceksiniz. Oldukça da doğru sonuçlara ulaşıyor, orjinal statlarla (orjinal sunucudaki) ya aynı yada en fazla %1 oranında farklı değerler veriyor. Desteklenen girişler:

• Level

• Sınıf(Class)

• Dye

• Ekipman (Silah, Zırh, Mücevher)

• Enchant

• Pasif Skiller

• Buff, Debuff and Açma/Kapamalı Skiller (Toggle)

Adres: http://www.l2guru.com/l2calc

Eğlenceli oyunlar ;)
Selamlar. Oyun oynarken hepimiz klandakilerle yada PMden az bucuk chatlesiriz. Bazen zindanlar gibi cok moblu yerlerde arkadasimizin ne dedigini moblari keserken kaciririz. Oynadigim sunucunun forumunda, boyle durumlarda chat yazilarinin kaybolmamasini saglayan yontemi anlatan kucuk bir konu hazirlamistim, burada da paylasayim istedim.

1. Options menusunden Game tabina gelin. Resimde isaretli olan 3 yeri ayni sekilde isaretleyin.

2. Sol en alttaki cekicimsi isareti tiklayin.

3. Acilan pencereden System'in yanindaki yerin bos olmasini saglayin.

4. Islem tamam. Bundan sonra vuruslariniz ve droplar yukarida, konusmalariniz ise asagida yer alacaktir. Iyi oyunlar

Sizlerle paylaşmak istediğim oyundaki tüm catcacomb/necropolis, kule ve zindanların haritalarını içeren bir koleksiyon oluşturdum. Umarım işinize yarar

Zindan ve kulelerin genel bir haritası.

Ve şimdi zindan , kule ve diğer herşey

ToI ile başlıyoruz

1-5 arası katlar

6-10 arası katlar

11-14 arası katlar

Şimdi Forge of the Gods 1,2 ve 3

Monastery of Silence katlar 1,2 ve 3 sırayla

Lair of Antharas, Devil’s Isle, Imperial Tomb, Pagan Temple 1. ve 2. katlar ve Stakato Nest sırasıyla

Ve catacomblar.

Dark Omens, Apostate, Branded, Forbidden Path, Heretic ve Witch.

Sona geliyoruz. Necropolisler şimdi:

Disciple’s, Devotion, Martyrdom, Sacrifice, Worship, Patriot’s, Pilgrim’s ve Saint’s

Noob arkadaşlar için başlangıç zindanları :P

Abondened Coal Mines, Cave of Trials, Elven Fortress, Elven Ruins ve School of Dark Arts.

Ve son olarak Ants Nest ve Cruma Tower 1,2 ve 3. katlar:)

Hepsi bu kadar, eğlenceli oyunlar ;)
Merhaba arkadaşlar. Bir kaç gün önce 2. el forumundan bir HP M407 dijital fotoğraf makinesi satın aldım. Aldığım gün henüz 4-5 resim çekmişken talihsiz bir kaza sonucunda makinenin ekranı kırıldı. Cihazın garantisi yoktu ancak sanırım kırık bir ekran zaten garanti dahilinde olmazdı :) Neyse şimdi derdim bu ekranı bulabilmek. HP teknik servisleri acaba bu ekranı parasıyla bana yollar mı yada başka bir şekilde bulabilir miyiz? Yardımcı olabilecek arkadaşlarımız mevcutsa çok sevineceğim. Şimdiden teşekkürler.

quote:

Orjinalden alıntı:http://www.lineage2.com/news/news.html#a007648

Onuncu Lineage® II sunucusu Franz, Chronicle 5 ile birlikte açılma hazırlığını sürdürüyor. Bu sunucu Teon gibi Avrupa sunucusu olarak dizayn edilmiş durumda. Bütün oyuncular oynayacakları sunucuyu seçmekte serbestler ancak Franz kale kuşatmaları ve diğer oyun içi sistemler için Avrupa merkezli zaman dilimlerini kullanacak.
quote:

Orjinalden alıntı:http://www.lineage2.com/news/news.html#a007647

Chronicle 5: Oath Of Blood'ı 6 Eylül 2006 tarihinde hizmetinize sunmayı planladığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Chronicle 5'i yükleme aşamasındaki hizmet dışı zamanda aşağıdaki yarışma nesneleri kaldılacaktır:

• Bead Ornament (Deck the Halls)

• Star Ornament (Deck the Halls)

• Fir Tree Branch (Deck the Halls)

• Flower Pot (Deck the Halls)

• Bütün alfabe harfleri (L2 Day)

• Gunpowder (Playing With Fire)

• Magnesium (Playing With Fire)

• Squash Seed (Summer Squash)

• Large Squash Seed (Summer Squash)

• Pollen (Summer Squash)

Ek olarak, Chronicle 4: Scions of Destiny ile çektiğiniz replay dosyaları Chronicle 5 ile uyumlu olmayacaklar ve sadece Chronicle 4 oyun istemcisi ile izlenebilecekler. Bu durumun oluşturabileceği her türlü sıkıntıdan dolayı özür dileriz.

Son olarak, Chronicle 5'te, bir birlikteki en fazla klan sayısı 12'den 3'e düşürülecek. C5'e geçiş esnasında birlikler dağıtılmayacak. Ancak klanların birliklerini en kısa zamanda tekrar düzenlemelerini şiddetle tavsiye ediyoruz. Birliklerin daha sonra bizim tarafımızdan bozulma ihtimali mevcuttur.

Chronicle 5 hizmete giriş tarihi yaklaştıkça daha fazla bilgi sunacağız.

birlik: alliance

klan: clan
Merhaba arkadaşlar, bayağı bir zaman önce bir şekilde kontrol etmeden forumdan 2. el olarak 512MB Kingston ram almış ve kardeşime göndermiştim. Kendisi kullanmaya bilgisayarına takmış mavi ekran veriyor falan demişti. O zamanlar ilgilenemedim, uyumsuzluk falandır diye düşünmüştüm. Bir kaç ay sonra rami bana getirdiğinde test ettim ve ramin bozuk olduğunu anladım. Bilgisayara taktığımda normal açılıyor, oyun falan oynanıyor ancak bir süre sonra mavi ekran veriyor. Bu süre bazen bir kaç dakika bazen de yarım saat ve üstü olabiliyor. Aldığım kişi doğal olarak zamanında söyleseydin gibi cümleler kurdu. İşin kötüsü nerden aldığını da hatırlamadığını söyledi dolayısı ile garanti takibi de yapamıyorum. Şimdi bu rami çöpe mi atacağım yoksa bir şekilde herhangi bir yerde garanti kapsamında değişim olabilir mi? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Kamu
İlgi Alanları: Anime, teknoloji
Hakkımda:
2. El Forumunda Alışveriş Yaptıklarım:
...alpi80-amdfanatic--BEYLİKDÜZÜ-brtana-cafesnet-calis-cembo-cengiz_1983-co-collosus-çaylak-dead_eye-drunkard-ENGEREK-erginates-Evoo-FATALIST-gargicim-gürcü-Helper-ilhanethema-jacktheripper-java-kartal_07-Knightfall-mec-mecooo-melih.yanardağlar-MENEME2002-muratremx-Negative-NeRoBiAnCo-ozgboy-pain-paparazi-Piêr Dé Sans-pinkcrow7-plextor-Punisher-RapStarX-red a!ert-reLo-siyau-Soultrap-superboyonline-SUPERMAN-talip333-tibi-tribalpk-TuzsuzDELiBEKiR-vanted-Viredox-...
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Duster
Mobil cihaz
Mi Max 3
Operatör
Türk Telekom
ISS
Turk.net
TV
Panasonic
Klima
Bosch
Ses Sistemi
Creative
Tablet
Kindle
Tablet
iPad
Notebook
X220
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 23 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.435
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.278
Konularının görüntülenme sayısı: 98.830 (Bu ay: 298)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 62 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.