Yüzbaşı
22 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selamlar,

Bir tanıdığımda 2 adet araç var. Araçların ikisi de aynı kişi adına kayıtlı.
Her ikisi de 34 plaka (34 NT - 34 BCM)
Bu araçlardan biri 2010 birisi 2017 model. 2010 model olan aracı satma planı var. O yüzden plakalarını change etmek istiyor.

Bu işlem yapılabilir mi ? Yapılabilirse nasıl olacak bilen var mı ?
Selamlar,

Gaming laptop bakıyorum bu aralar. Her yer 7. nesil işlemcilerle dolu. 8. nesil i7 ler çıktı da ben mi kaçırdım ? Yoksa çıkmadı mı ?

Çıktıysa ne önerirsiniz.

Çıkmadıysa ne zaman çıkacak :)

İyi forumlar.
Selamlar,

Ekşi Sözlük'te "Ekşi Lig" yapmışlar. Orada katılmak istedim ancak çaylak olduğumdan sesimi duyuramıyorum.
Forumda böyle bir organizasyon yapmak geldi aklıma. Fifa forumuna girdiğimde Kasım ayında bir arkadaş bunu yapmaya çalışmış ama yapamamış. Cevap gelmemiş. O yüzden Playstation kısmına açıyorum bu başlığı.

Eğer katılmak isteyen bulursak kişi sayısına göre belki lig usulü puanlama ile belki ikili eleminasyon sistemi ile bir organizasyon yapabiliriz.

Tabi ki bir takım kurallarımız olacak. Denk güçte takımlar, maç günleri vs gibi.

Var mıdır katılmak isteyen ?

Önemli Not : PSN Plus kullanıcısı olmanız şart online oynayabilmek için tabi..
Arkadaşlar selam,

yurtdışı cihaz arıyorum ancak hangi seriler türkiye'de 1 yıl garantili hangi cihazlar garanti dışı bunun bir listesi olan var mıdır ? Teşekkürler şimdiden.
Merhaba,

Arkadaşlar müzikte ses kalitesi ön planda olmak üzere oyunda da kullanacağım bir kulaklık arıyorum. Doneler aşağıda,

- 0-200 TL aralığı
- Mikrofonu olması şart (CS GO için)
- Türkiye'den bir yerden almak istiyorum (amazon,ali express falan değil yani)
- Marka olması gerekmiyor ancak kalitesi fena olmasa iyi olur hemen bozulmasın
- Bluetooth veya kablolu fark etmez.

Bir örnek olsun diye ;http://www.hepsiburada.com/sennheiser-hd-206-kulakustu-kulaklik-p-HBV000004YQKS?magaza=Sennheiser%20T%C3%BCrkiye

Tam yukarı linktekini alıyordum ki mikrofonu olmadığını son anda fark ettim. Mikrofonuda olsa almıştım yani.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Merhaba,

Babamın hattına Harika TV Tanımlanmış. Haberimiz bile yok. Çağrı merkezi sorduğum soruların hiç birini açıklayamıyor. Twitter'dan yazdım sessiz kalıyorlar. Şikayetvar.com'a yazdım oradanda cevap yok. Kendi hattım Turkcell'di Vodafone'a taşımayı düşünüyordum onu tamamen raftan kaldırdım. Ayrıca Vodafone ve bu Harika TV denen zıkkım hakkında suç duyurusunda bulunmayı düşünüyorum.

Bu konudan başka müzdarip olan var mı ?

https://www.sikayetvar.com/vodafone-harika-tv-servisinden-10-subat-tarihinde-haberimiz-oldu

İyi forumlar.
Merhaba,

26 Ağustos Cuma gecesi 22.30 da Kadıköy Sahne'de başlayacak olan Leman Sam konserine 2 adet biletim mevcut.

Biletix'ten alındı ancak gidilemeyecek. Elden kadıköy-bostancı-zincirlikuyu-beşiktaş-taksim ve maltepe'de teslim edebilirim.

Gişe fiyatı tane olarak 45 ikisi 90 lira. Ben ikisine 60 lira istiyorum. Pazarlık yok.

İletişim için pm
Merhaba,

26 Ağustos Cuma gecesi 22.30 da Kadıköy Sahne'de başlayacak olan Leman Sam konserine 2 adet biletim mevcut.

Biletix'ten alındı ancak gidilemeyecek. Elden kadıköy-bostancı-zincirlikuyu-beşiktaş-taksim ve maltepe'de teslim edebilirim.

Gişe fiyatı tane olarak 45,ikisi 90 lira. Ben ikisine 60 lira istiyorum. Pazarlık yok.

İletişim için pm, hızlı iletişim için 0530 245 63 24 (Sezer)
Merhaba,

Zivkovic'i PSG benden fazla para verip aldı bende kiralık teklif ettim kabul ettiler geldi.

Ancak siz bu adamı hangi mevkide oynatıyorsunuz da bu kadar meşhur ? Sağ açık, sol açık, forvet arkası , gizli forvet, sahte forvet, içeri kat eden hepsini oynattım hiç birinde adam akıllı bir şey yapmadı.

En fazla verim aldığım Gomez'in arkasında gizli forvet pozisyonunda oldu. Sosa sakatlanmıştı mecbur oynattım 4-5 maç kazandırdı sonra gene durdu.
Merhaba,

Konuyu nereye açacağımı bilemedim. En çok kişiye buradan ulaşabileceğimi düşünerek buraya açıyorum.

ekşi sözlükte gördüm böyle bir başlık ;https://eksisozluk.com/gss-borclarinin-silinmesi--5128094?p=1

Sonra kendiminkine baktım, tahsilinden vazgeçilen bir tutar var. Ama hala borcum da var.

Ekşi sözlük yazarı olmadığım için orada yazamadım belki burada bilenler vardır. Silinen neye göre silindi ? Kalan ise neden silinmedi ?

Teşekkürler.
Hakkında
Meslek: Social Media Expert
Forum İmzası:
Monster Tulpar T7 V13.1 - i7-7700HQ - 16GB DDR4 - 512 GB SSD - 6GB GDDR5 GeForce® GTX1060 192-Bit
Playstation 4 - 500GB (psn: SezerSelcuk90)
iPhone X - 64GB Space Grey

Forum İkinci El İmzası:
Alış-verişler;
MODDA,oldnz,cskaraman,Plaka,@NTARES,Révølvér,takeru,tiesto3131,körtopal,musterris,SAVIAR,EdaisY,[TÛRÍ],telsim81,sinan3344,serper,digitaldelisi,spa®co,Fatih_18_18_18,DONANIMHABER.HD,Nikola Tesla,bugrascb,recepivedik06,reborn07,er1710,RichWarrior,Crazybeko,Chiehsheshuai,HePeR,elberp,reborn07,bukalemuns,jambon,devriye76,ssungur33,Şahin Abi, Dr.Teknik

ve unuttuğum,hatırlayamadığım bir sürü alış-veriş..
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
beşiktaş
TV
Philips
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Beyaz Eşya
Arçelik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.930
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.712
Konularının görüntülenme sayısı: 324.366 (Bu ay: 1.328)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 534 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.