Yarbay
19 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, yıllardır Cenova AHD DVR kullanıyorum ama zaman zaman virüs giriyor, kimi zaman uzaktan rahat izlenmiyor, Android uygulamasından farklı İOS uygulamasından farklı çözünürlükte görüntü veriyor vs. rahat ettirmedi yıllardır. Bozulan AHD yerine 16 Kanal yeni bir DVR alacağım, uygulaması sorunsuz, güvenlik zaafiyeti olmayan en dertsiz tasasız kaliteli DVR markası, modeli nedir?

Merhaba, Jeep Renegate araçta böyle bir uyarı geliyor. Araç uzun süre çalışmadı akü bitti ve böyle bir sorun meydana geldi. Araç çalışmıyor, direksiyon dönmüyor, el freni kilidi açılmıyor. Aküyü sök tak yaptım, başka aküde taktım ama olmadı. Yardımcı olabilecek olan var mı ?

Merhaba arkadaşlar, Türknet VDSL'de kullanmak için Turnte'in sattığı ZYXEL VMG8623-T50B modem mi tercih edilmeli yoksa herkesin önerdiği Keenetic Extra/Omni mi?

Zyxel yılların bildiğimiz markası ama Keenetic sanki yumurtadan çıkmışcasına bir anda çıktı ve popüler oldu, onunla ilgili hiç bir yabancı kaynak, Avrupa'da Amerika'da satış bulamadım acaba sağlam reklamla mı ülkemizde bu seviyeye geldiler yoksa gerçekten herkesin önerdiği kadar iyi mi emin olamadım.

Merhaba arkadaşlar yan yana 2 bina var birinde AHD DVR cihaz var buradaki kameralar analog kamera. Cihaz bu binadaki HUB'dan internete çıkıyor. Ben yan binaya 4-6 adet ip kamera alıp bunları önce buradaki diğer HUB'a daha sonra cat kabloyla diğer binanın interneti için kullanılan 24'lü diğer hub'dan DVR'a bağlamak istiyorum. Aynı anda internet için kullanılan hub'a kamera bağlamak sıkıntı yaratır mı? ve 1 kablodan 4-6 kameranın görüntüsü taşınabilir mi? Teiekkürler

Merhabalar, 2013 model V40 aracımın sağ farın en ucunda bulunan küçük sarı lamba yanmıyordu, farı söküp aynı güçte aynı tip ve renkte lamba taktım ancak takar takmaz aşağıdaki uyarıyı verdi.

Sorunu çözmek için:

Araca bağlanılıp arıza kodları silindi
Diğer taraftaki aynı lambada değiştirldi
İki tambada sonradan yeniden değiştirildi
Orjinal patlak ampul yeniden takıldı
Far bağlantı konnectörlerine kontak sprey sıkıldı

Her seferinde yeniden bilgisayardan arıza silindi, araçta çalışmayan hiç bir lamba yok ancak sağ bilgisayarda sağ far arızası gösteriyor ve araç içinde uyarı veriyor. Sorun nerede olabilir ?

Yanıtlarınız için teşekkürler
Merhaba arkadaşlar iphone cihazımın yedek dosyasını almıştım ancak bir hata oldu ve yedek silindi. Dosya kurtarma programıyla dosyaları kurtardım bunlardan resim ve video olanları kurtarmam gerekiyor. Çıkardğım dosyalar bir klasörde, dosya boyutlarına göre hangisinin video hangisinin fotoğraf olduğunu anlayığ sağ tıkla farklı aç dediğimde paint ve ya media playerla açabiliyorum ama bunların resim ve video olanlarını toplu olarak nasıl kurtarabilirim ?

Merhaba bu özelliğe sahip pek model bulamadım, önerebileceğiniz güncel modeller nelerdir ?

Wifi direct : ağa bağlanmadan aynı ortamda direk kameradan mobil cihaza görüntü aktarmı. (Modeme bağlanmadan)

Teşekkürler
Merhaba arkadaşlar bazı kaynaklarda IOS13 ile birlikte ipad'lere adaptör ile usb bellek bağlanıp direk dosya yöneticinden dosya atılabildiği söyleniyor tam bilgiye ulaşamadım aşağıdaki adaptörle İphone cihazlarada type E usb bellek bağlamak artık mümkün mü?

Lightning - USB Kamera Adaptörü
https://www.apple.com/tr/shop/product/MD821ZM/A/lightning-usb-kamera-adapt%C3%B6r%C3%BC?fnode=bdd9c6fa4ec40f0e35d0ed9628938de661e1a98e3c8bcbe81e78777bb7e111d93115e48b7d5d0afba7af6d6db3fcb98c4ee40aa707e6fbdfe76f1ccd5ed7b33a9885f77bbd18502fdcb2f9a5a3b865934c40d0d051de15e1930e246fbf8b6d7b
Merhaba arkadaşlar, şuan ülkemizde düz 11 256gb 8650 TL. Yurt dışından vergi iadesi pasaport kaydı vs kendim alacağım faturalı PRO Max ise 9600 TL’ye mal oluyor. Sizce 1 yıl fazla garanti ve istendiği zaman satma örgürlüğü için düz 11 mi yoksa tüm sıkıntılara rağmen 1000 lira daha verip yurt dışından PRO MAX almam mı ?
Merhaba arkadaşlar, Mevcut kullandığım AHD kameraların bağlı olduğu AHD DVR cihazım var, buna kablosuz aktarımla İP kameralarda bağlamak istiyorum. Aşağıdaki şemada olduğu şekliyle İP kamera bağlantısı mümkün müdür? Teşekkürler

Hakkında
Forum İmzası:

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.982
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 298.501 (Bu ay: 3.115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 591 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.