Yüzbaşı
10 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Evde genellikle kulaklıkla oynamayı düşünüyorum. Malum çocuk var gece uyanmasın :). En iyisi kablosuz bir kulaklık almak ancak makineyi yeni aldım o bütçeye sahip değilim henüz. Elimde Razer marka PC'de kullandığım çift çıkışlı iyi bir mikrofonlu kablolu kulaklık var.

Kablo uzatıcı kullanarak PS4 Pro'da bu aletin tüm nimetlerinden faydalanamayacağımı anlıyorum. Bunun bir çözümü var mı?. İlk defa PS aldığım için, 3,5mm kulaklık mikrofon ayrıcı parçadan alıp, iki ucuna kulaklık çıkışlarını takıp, parçanın diğer tek ucuna da 5 metrelik uzatma kablosunu taksam hem ses hem mikrofondan fayda sağlar mıyım?

Teşekkürler.
https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/65_p_1371475414840-jpg.119253/
Merhaba,

Dark 300Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı ürününü aldım. 100 m2'lik uzunlamasına dikdörtgen bir ev düşünün en ucunda salon ve orada wifi modem duruyor. Bu modemden aldığım wifi sinyalini en uçtaki odaya taşımak için ürünü aldım. Normalde ürün olmadan en uçtaki odanın kapısına kadar internet geliyor. Ben ürünü evin ortasına hole koydum. Uçtaki odada hem ipad hem de iphone'dan bağlanmayı denedim. Bir kaç kere bağlantı kuramadı. Kurduğunda da internet 2 çubukla gözükmesine rağmen işlemiyor. Yani sayfalar açılmıyor vs. Yanına yaklaştığımda sorun yok.

Yani bunun nedeni üründe bir hata mıdır yoksa başka bir ayar mı yapmam lazım ürüne bilen biri var mı?.
Philips 47pfl7008k televizyonuma harici hdd bağlıyorum ve 3d half sbs tarzı bir film açtığımda televizyona hükmedemiyorum. Yani kumanda işlemiyor. Ne geri gelebiliyorum ne filmi pause yapabiliyorum ne ses seç açabiliyorum herşeyi geçtim televizyonu kapatamıyorum bile. Kumanda tuşlarına bastığımda televizyon ışık yakıyor ama işleyen bir şey yok. Ayrıca çift çekirdekli olmasına rağmen televizyonun arayüzü acaip ağırlaşabiliyor çoğu zaman. Hatta genelde zaten çok ağır kasıyor bildiğiniz.

Yetkililere duyurmak istedim. Yardım rica ediyorum.
Merhabalar,

Evde salonda wireless modemim var fakat arka odalara yetişmiyor. Ben de hole bir adet aktarıcı kursam bağlantıyı aktarsa diye düşündüm. Böyle bir şey mümkün mü? Ya da ne yapmam gerekir, ne almamı tavsiye edersiniz bunun için?

Teşekkürler.
Merhaba,

Harici harddiskimi televizyona bağladığımda video, fotoğraf gibi seçimler yaptırıyor diğer tüm televizyonlarda olduğu gibi. Samsung TV'imde HDD'yi bilgisyara takmış gibi dosya dosya görebiliyorken, Panasonic TV'imde film izlemek için video'yu seçtiğimde harddiskteki tüm video formatındaki dosyaları taramaya başlıyor ve 2 dk sonra bütün hepsini ekrana getiriyor.

Bu durumun oluşması yerine dosyalama olarak görebilme ihtimalimiz var mı? Acaba firmware güncellemesi yaparsam harddiski dosya dosya görebilir tüm videoları sıralanmış bir şekilde görmek yerine istediğim dosyanın içindeki videoya geçiş yapabilir miyim? Panasonic böyle bir media playe izin vermiyor ise Samsungtaki gibi kullanabileceğim bir media player önerebilir misiniz?

Teşekkürler.
Merhaba,

Arkadaşıma bimektsten Galaxy S4 aldık. Vodafone'dan Avea'ya geçiş işlemi için başvuruda bulunmuştu. Vodafone iptal olana kadar sim kartı kestirip telefonda kullanalım dedik. Mesaj geldiğinde mikro sim olan avea'yı takabilmek için.

Kesik vodafone ile çalışırken telefon bir kaç saat sonra sim kartı tanımamaya başladı. Ekranın üzerinde sim kart yok işareti veriyor.

Iphone 4S'imde çalışan avea mikro simi taktığımızda bile görmüyor.

Herhangi bir ayarını mı bozduk acaba yardımcı olabilir misiniz?. İmei numarası öğrenmeye çalıştığımızda null / null diyor şuanda.

Teşekkürler.
Merhaba,

Bahse konu TV'yi yeni evime aldım ve dsmart hd bağladım. Hd kanallardaki görüntü kalitesi sanki panelin üzerinde bir koruyucu varmış gibi geldi. Şuanki evimde 42 inch samsung smart tv var digitürk bağlı. Hd kanallarda digitürkte ve samsungla adamın sakalına kadar net bir görüntü varken panasonic ve dsmartta görüntü blur gibi net bir hd kalitesi yok.

Bu sıkıntı dsmarttan mı yoksa tv den mi kaynaklanır acaba? Dmsartta 1080i 50hzde çalışıyor. Panasonicde 16:9.

Lütfen yardım edin.
Merhaba,

Ben TV üzerinden laptopumu kullanmak istiyorum. Laptopum oturma odasında dolasıyla HDMI kablo falan ile değil ağ üzerinden ona bağlanabilmek istiyorum. Kullanırken de ayrıca bir kablosuz klavye almak istiyorum.

Bu konuda hangi aparatları ve hangi klavyeyi almam gerekir yardımcı olabilir misiniz?

TV Model: Panasonic TX-L47E5EW

Teşekkürler.
Merhaba,

Bimekste yer alan 279 TL'lik maksi paket modülü almayı düşünüyorum. Fakat öncelikle bu maksi paket şuanda hd box ile ayda 45 TL'ye dsmart'ın verdiği maksi paket aynı mıdır bu konuda yardımcı olabilir misiniz?.

Daha sonrasında Panasonic TX-L47EW5E model televizyonuma ait hd uydu alıcısında bu modülü kullanabilir miyim?.

Çok teşekkürler.
Arkadaşlar merhaba,

Benim kombinasyonumda "Tactical Defending" seçili fakat Ultimate Team de online tournament da bir silver kupaya girdim biriyle maç yaparken ayarlarda Tactical gözükmesine rağmen Legacy defans oynamak zorunda kaldım. Keza ondan sonra başka bir maça girdim bu sefer direk Legacy defans oldu ayarlarda gözüken şey. Yani online turnuvada ultimate team da istediğim gibi oynamayacak mıyız ya ? ya da karşıdaki adam legacy ise biz tactical kullanamıyor muyuz? Bana bir bug gibi geldi ama.. Aynı problemi yaşayan oldu mu?
Hakkında
Forum İmzası:

PSN: egnelimdostlar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MSI GE60 0ND
Otomobil
Seat Leon 2016 1.6 TDI Otomatik
Mobil cihaz
Apple Iphone7 128GB Silver
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 610
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 28.918 (Bu ay: 121)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.